Teraz jest Cz 28 mar, 2024 18:27


Sherwood - Massive Multiplayer Online Role Playing Game

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostN 01 kwi, 2007 18:23

Tylko u niej możesz. Ale co tam? Przejdź do innej krainy przez teleport. Ja siedze na #3 i sobie poziom nabijam :P.

Kurde, wiecie jak trudno jest znaleść miecz jak jest się powyżej 13 poziomu?
Muszę z toporem biegać. :cry:
Ale na szczęście znalazłem długi miecz ognia :P (no +16 obrażeń od ognia)
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostN 01 kwi, 2007 21:02

Na #20 lvl lochów był miecz, ale zwykły (nie magiczny) i zadawał 130 dmg. Powyżej 13 lvl (zdobytego) już nie warto bawić się mieczami (wogóle to chodziło o to, że nie idzie już żadnego kupić), raz nie idzie kupić, a dwa broń obuchowa zadaje większe obrażenia "od" a powyżej w/w lvl też i "do".
Tak wogóle to co różni broń magiczną? Np. magiczną ognia od lodu? Chyba tylko kolorem, tak samo talizmany, różną się tylko kolorem rzucanego czaru. Ale i tak się fajnie gra. Teraz chodzę z toporem wojennym z 20 lvl, tak szybko teraz zdobywałem lvl, że nie nadążałem z kupnem odpowiedniego ekwipunku. :twisted: (Ale zdaje mi się, że spada mi dmg "do" :P, tak zdaje mi się).

Obrazek

@smola
Jaki Ty masz nick? Jeszcze Cię nie widziałem w grze. :p


Tak wogóle to ktoś jeszcze gra, prócz nas? :)
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostN 01 kwi, 2007 22:45

Radku- magiczny miecz dostaniesz od Marion po quescie. Musisz tylko jej odmawiac w wyborze questów i ponawiac propozycję az trafisz na taki z mieczem co Cię interesuje... ja tak latam teraz z wypasnym scyzorykiem - 160 dmg + 30 Fire , pierdzionkiem + 100% health , buckler +120% armory i jakoś leci.


Spróbuję ;). Ale masz aż 160 dmg? :P I pulklerz +120% do armor? Ciekawe, miałem wiele tarcz, ale takiej jeszcze nie spotkałem.

Amulety dają dużo do Armor, ale nie szkodi spróbować tego co mówisz?

BTW: Moja tarcza daje mi +100 do Armor (ale nie %)
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostPn 02 kwi, 2007 10:11

Ja jeszczę nie musze się martwić, na 10 lvl jeszcze dość łatwo zlaeźć uzbrojenie :)
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostPn 02 kwi, 2007 10:25

Samo uzbrojenie łatwo znaleść. A nawet jak nie to wskakujesz do lochów zbierasz jakieś rupiecie i sprzedajesz, a potem kupujesz eq. Trudno jest znaleść dobry miecz, ale to teraz nie ważne, bo toporek zadaje więcej dmg. :D
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostPn 02 kwi, 2007 10:50

1. A ja w mieczach jeszcze jednego nie rozumiem, co oznacza przy damage'u ta pierwsza liczba np 1-71, 20-61, i czy lepiej wybrać jest miecz 1-71 czy 20-61, możecie to wytłumaczyć?? z góry thx
2. Nie rozumiem co macie do questów! :) niedość że przy okazji znajdujesz sobie kupe uzbrojenia w skrzyniach, szybko nabijasz expa, i jeszcze dodatkowo Marian daje ci dodatkowego za wykonanie zadania :)
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostPn 02 kwi, 2007 12:28

1. To znaczy, że miecz zadaje obrażenia od 1 do 76 (ew. jeżeli jest magiczny to ma [+20] do zadawanych obrażeń), dlatego toporki są lepsze bo zadają więcej obrażeń "od", np, ja teraz mam taki od 44 do 144 zdaje się, a mam też miecz od 1 do 160. ;) Warto nosić przy sobie jedno i drugie. :)
2. I bez tego można sobie znaleść dużo eq. w skrzyniach. A zresztą, ja to tylko zbieram i sprzedaje :P
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPn 02 kwi, 2007 15:11

Na 13lvl już też zaczyna opłacać się mieć jakieś młotki itp. :) Mnie jakoś od ostatniego czasu nie chce się buszować po lochach, ale za to zbieram złom w Haunted Palms od zabitych łebków. Jednak będę musiał wybrać się do lochów po kilkadziesiąt Heath Potion, bo bardzo się to przydaje.

BTW: Questów nie robię, bo wolę ubić kilku w Haunted Palms i też dostanę za nich jakąś broń (i później offkorz sprzedać :razz: )
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostPn 02 kwi, 2007 17:11

¦migasz po krainie #2? Tam łatwo poziom sobie nabić, ja nabijałem do 15 lvl. Teraz latam po #3 i #4 :D

Szkoda, że eliksirów zdrowia nie można nigdzie kupić, tylko w lochach idzie znaleść. Pamiętam jak u mnie standardem było 50 eliksirów, nie miałem z nimi co robić, a teraz mam ledwo 5. :(
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPn 02 kwi, 2007 17:28

Radeon napisał(a):Pamiętam jak u mnie standardem było 50 eliksirów, nie miałem z nimi co robić, a teraz mam ledwo 5. :(


The same. Wytraciłem większość eliksirów jak tłukłem się z Iron Chieftainem (nie mogłem gnoja ubić). W dodatku go nie zatłukłem tylko straciłem niepotrzebnie 40 eliksirów. Life is brutal :twisted:
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostPn 02 kwi, 2007 18:45

Mój sposób na gre jest podobny do jacka, robie questy, nabijam sobie poziom, zbieram TYLKO talizmany, sprzedaje, czasem śmigam po krainach i nabijam expa :) Co do elixirów to staram się ich nie tracić, ale czasem w walce z trudnym przeciwnikiem marnuje ich bardzo dużo. Teraz jestem na levelu 15, ale musze iść na trening przed lcl...
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostPn 02 kwi, 2007 23:03

Robie podobnie jak Yaciek, ale nie chce mi się wykonywać questów ;)
Yac, masz podwójne (to kumam), szybie udeżenie? :> To chyba talizman daje możliwość szybkiego machania mieczem, taki nietoperek to jest ;).
Fajnie wtedy wygląda, jak postać macha bronią na lewo i prawo, ale jest niecelne :P

Edit:

Już sobie nie pogram w Sherwood. :(
Na windows śVistaK cholernie laguje, nawet grać się nie da. :<
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostWt 03 kwi, 2007 11:12

A mnie wkońcu udało sie na 18 lvl zdobyć dobry miecz 18 levela. 1-128 :). zdobyłem go walcząc z takim kościotrupem na #4. musiełem wypić troche eliksirów, ale opłacało się. Mieliścia racje powyżej 15 levelu trudno jest znaleźć dobry miecz dla siebie :)
Radeon: Ja visty narazie nie instaluje, narazie są z tym tylko same problemy. Jak masz duży dysk to wgraj sobie xp, bo myśle że to nie będzie jedyny problem z vistą :) pzdr.
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostWt 03 kwi, 2007 11:31

Nie chce instalować XP tylko dla Sherwood'a, szukam alternatywnego rozwiązania. Poza tym na Vista pracuje się jakoś tak... przyjemniej. Nie wali tak po oczach jak ikspe.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostWt 03 kwi, 2007 13:10

ja jestem na 20 lvelu i nabijam sobie poziom w podziemiach :P
Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron