Teraz jest Cz 28 mar, 2024 13:47


CoD, MoH, a może RtcW - która gra jest najlepsza ?

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostPn 07 lut, 2005 17:30

To ja krótko CoD z tej trójki jest najlepszy i kropka.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Ronin_[PL]

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): So 25 gru, 2004 11:32
  • Lokalizacja: Lędziny

PostPn 07 lut, 2005 18:20

Kal of Duty na singla i Wolf ET & AA: O na Multi.
"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, aby nic nie wymyślić. Przecierz mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił - ks. Jan Twardowski"

Watchdog

PostPn 07 lut, 2005 19:54

JaFranek napisał(a):To ja krótko CoD z tej trójki jest najlepszy i kropka.


A dlaczego tak uważasz Franek ... nie ma krutko ,niema ze boli.

A ja tak kiedys sobie myslałem ...że ciekawym rozwiazaniem był by MoH ,ale rozgrywany po stronie nazi . Pomysłów na misje jest kupa .....począwszy od ladowania spadochroniarzy Commando na umocnienia belgijskie ,poprzez misje w Francji ,ganianie z bagnetem na naszym Kar91 za sowietami, skakanie po zrujnowanych budynkach w stalingradzie ,a kończąc na Ardenach . Czy obrona Berlina...a dokładniej konwoju ze złotem i innymi "paciorkami",wysyłanego gdzies w lasy przez oddział SS .
A nie ciągle goraczkowo D-Day i amerykańce ...już mi się Garad i TommyGun przejadł troche....
Offline
Avatar użytkownika

eagle_1

Kapral

Kapral

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Cz 29 lip, 2004 10:26
  • Lokalizacja: DANZIG

PostŚr 26 paź, 2005 22:06

Medal of Honor - fajne, a jeszcze lepszy dodatek Spearhead (szczególnie "wigilijna nawała" :lol: ). Ma jednak kilka nieciekawych misji, np. Aleja Snajperów (pamiętam te ciągłe F5 -> krok do przodu -> bach, 20 zdrówka -> bach, nie żyję -> F9 i tak w kółko).
Return to Castle Wolfenstein - grałem w demo, zawierające 2 misje SP. 1 misja, polegająca na ucieczce z zamku nie była zła, ale ta druga, w katakumbach, była jakaś dziwna. Po co te zombiaki?? Odinstalowałem po kilku chwilach.

Call of Duty - najlepsza z wszystkich trzech. Szczególnie podobała mi się kampania rosyjska, i w podstawce, i w dodatku. Ciągle mam przed oczami Stalingrad, czy Kursk.

PS.: Chyba odkopałem jakiś stary temat, co nie?? :twisted: :grin:
Papa Bear, tu Eagle_1. Rodzaj tematu został wybrany, a opcja Szukaj włączona. Prztgodowuję się do dyskusji. Odbiór.
Papa Bear do Eagle_1. Rozpoczynaj akcję. Tylko pamiętaj, aby nie off-topicować. Bez odbioru :]
Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron