Teraz jest Cz 28 mar, 2024 13:07


MOH-Airborne - Demo

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostN 26 sie, 2007 19:28

Cloneus napisał(a):Gwoli wyjaśnienia - Gus jest maniakiem Wojskowym, tak więc to, co dla niego jest gównem, dla innych jest genialną grą

Jakim maniakiem!? jakim maniakiem!? Zdrowy chłop! O zdrowych zainteresowaniach... Co pokemony ma zbierać!? Co do Moh A to jako zbo... to znaczy człowiek interesujący się troszeczkę wojskami powietrzno - desantowymi w II wś mogę powiedzieć że jeżeli w grze przyjdzie nam brać udział w każdej operacji powietrzno - desantowej 82. dsp to odwiedzimy Afrykę Północną (ta misja będzie dobra na "treningówkę"), Sycylie, Włochy, Francję (i tą południową i tą północną), Holandie oraz prawdopodobne że i Niemcy (17. dsp. likwidując wybrzuszenie w Ardenach poniosła znaczące - aczkolwiek nie aż tak wysokie - straty i dprzucono do niej kilku oficerów z 82. i 101. mających w "cv" skok bojowy). Dodatkowo przyjdzie nam pewnie walczyć w Ardenach (na północnym odcinku "wybrzuszenia" oraz brać udział w ataku w kierunku Houffalize). Walki na Sycyli, we Włoszech i Holandii mogą być szczególnie sałitaśne. Ciekawie może też wyglądać Normandia i Afryka Północna.
Co do przerabiania broni to spodziewałem się czegoś co bardziej by oddawało realia np. przerabianie Garanda z karabinu samopowtarzalnego na automat, spreparowana amunicja (nacinanie w odpowiednim miejscu aby "brzydki" rozpadały się w ciele wroga (powodując większy krwotok i ból) zwiększające obrażenia. Specjalne wersje bagnetu (odpowiednio spreparowanego) aby rana po nim miała poszarpane brzegi. Przełknął bym nawet możliwość dołączania lunety ze Springfielda do Garanda czy mocowanie bagnetu do Thompsona (m1a1) - takie praktyki z tommym miały miejsce. Chyba lepiej by to wyglądało jakby za punkty doświadczenia można by było "kupować" lepsze giwery. Czyli zaczynało by się z zestawem colt m1911 + garand/carbine/thompson/bar/greesgun (w wypadku wybrania bar'a nie można by zabrać colta) i potem by się dostawało lepsze giwery (np. m1a1 carbine wymienić na celniejszy m1a2 carbine - z lepszą składaną kolbą; "zakupić" spriengfielda czy garanda w wersji dla strzelca wyborowego; "kupić" granaty nasadkowe do Garanda itp.). Zastosowanie pewnej łopatologii w dziedzinie broni by też nie zaszkodziło np. m3a1 grees gun mógł być zasilany z amunicji zostawionej przez Niemców (a taki m3 Grees gun z amunicji zostawionej przez kolesi z Thompsonami). Sprawiło by to jakieś urozmaicenie bez jakiejś większego zdegustowania u ludzi którzy są w stanie odróżnić Panzerfausta od Panzerschrecka :P
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Firefly

Kapral

Kapral

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): Pn 16 sty, 2006 22:47

PostPn 27 sie, 2007 00:36

Barbarian napisał(a): Co pokemony ma zbierać!?

:) Pokemony w pewnej branzy sa nazwa dla pewnego srodowiska. Ja bym ostroznie to slowo uzywal :clever:
Retired. Unavailable until further notice.
Offline

Lietenov

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 27 wrz, 2007 17:21

PostSo 13 paź, 2007 09:57

Parametry mojego piecyka:

Intel Core Duo 2,13 ghz
Radeon X1600 512 RAM 256 MB
1 gb Ram
Pixel Shading 3.0
Vertex Shading 3.0

Otóż podczas odprawy gra się tnie jak ruski czołg. Potem kiedy widać już tylko samą tablicę, na której są wyświetlane slajdy wszystko idzie płynnie. Podczas lotu C47 też wszystko fajnie, lecz kiedy już wyląduję gra zamienia się w pokaz slajdów... Co mam robić?

Zmniejszałem detale na najmniejsze i nadal to samo...
Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron