Teraz jest Cz 18 kwi, 2024 18:26


Najgłupsza gra 2007

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostPt 02 lis, 2007 13:38

Ej no, nizyn mnie nakrył. Jestem homoseksualistą...

... Bo gram w Simsy? :|
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostPt 02 lis, 2007 13:52

a nie wiedziałeś o tym Klonie?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 02 lis, 2007 16:33

Euro copsy
Milcz parapecie!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

nizyn

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): So 24 mar, 2007 16:23
  • Lokalizacja: Szklarka

PostSo 03 lis, 2007 11:44

marker, - Nie chodziło mi o tematyke tej (a raczej TYCH) gry, ale o nią samą.
Jonez, - Euro Cops jest do niczego, idę se po jakiejś uliczce, mój komp jest lepszy, niż pisze na min. wymaganiach, lagi są ogromne, a do tego jakiś włoch wrzeszczy mi coś przez radio po niemiecku... Czy to jest normalne??!! Jakiś terrorysta do mnie strzela, a ja rozwalam go jednym strzałem w stopę z MP5.
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostSo 03 lis, 2007 11:58

nizyn napisał(a):Jonez, - Euro Cops jest do niczego, idę se po jakiejś uliczce, mój komp jest lepszy, niż pisze na min. wymaganiach, lagi są ogromne, a do tego jakiś włoch wrzeszczy mi coś przez radio po niemiecku... Czy to jest normalne??!! Jakiś terrorysta do mnie strzela, a ja rozwalam go jednym strzałem w stopę z MP5.


Nizyn, jakbyś przejrzał, chociaż przez krótką chwilunię, ustawienia gry zobaczyłbyś, że jest tam ustawienie które wyłącza blooma (czy to coś innego HDR-o podobnego) i wszystkie bardziej lagujące efekty. Jedna opcja, jedno kliknięcie ... I włosi bynajmniej nie krzyczą po niemiecku. Widać nie odróżniasz niemieckiego od włoskiego.
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostSo 03 lis, 2007 11:59

O ile mi wiadomo to właśnie tematyka Simsów jest JEDYN¡ kością niezgody pomiędzy fanami i przeciwnikami...
Zamilknij, bo bredzisz skarbie
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 03 lis, 2007 12:00

Jak nie tematyka to co czyni tą gre produktem dla gejów?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostSo 03 lis, 2007 15:34

Jonez napisał(a):
Euro copsy
Milcz parapecie!


Nie oszukujmy się, EUrokopsy są głupie, krótkie i nudne, ot co...
Offline
Avatar użytkownika

nizyn

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): So 24 mar, 2007 16:23
  • Lokalizacja: Szklarka

PostSo 03 lis, 2007 18:41

101st Paratroop, - koleś wrzeszczał mi do słuchawki "forwartz! forwartz!" z wyraźnie włoskim akcentem, a o ile mi wiadomo to we włoskim nie ma słowa "forwartz"?
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostN 04 lis, 2007 08:23

Charaszo, jak ty możesz nie znać niemieckiego pisemka pisanego w Paryżu, w którym udzielał się Karol Marks podczas wiosny ludów, zatytułowanego "Vorwärts". Przecież to był klasyk niemieckiej klasy robotniczej, ba, proletariatu. Burżuj z Ciebie (i reakcjonista), ot co!
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Firefly

Kapral

Kapral

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): Pn 16 sty, 2006 22:47

PostN 04 lis, 2007 12:51

Aż dziw, że też nikt nie wspomniał o kontynuacji potworka z bodaj zeszłego roku czyli - TUNELE STALINA 2 :). Już lepiej ****** się młotkiem w łeb niż patrzeć na tak tragicznie wykonane produkcje.
Retired. Unavailable until further notice.
Offline
Avatar użytkownika

nizyn

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): So 24 mar, 2007 16:23
  • Lokalizacja: Szklarka

PostPn 05 lis, 2007 18:49

¦więta racja, Firefly. Ok, doliczamy jeszcze: Mortyry (wszystkie), Marine Sharpshooter'y, Heat of War(ale kańciak!!!) i, Lejdis end dżentelmens Ruch oporu! :cisza:

HAV

PostPn 05 lis, 2007 19:07

Dziwne macie podejście do tematu... jeździcie głównie po grach kioskowych, typowych nisko budżetówkach. Czego sie spodziewaliście, że za 10-20 pln wydanych w kiosku dostaniecie super hiper grę :lol: Idąc tym tokiem można by tu wpisać 80-90% takich tytułów.
Pretensje to można mieć do twórców/wydawców gier, którzy dysponowali znacznie większym budżetem, a mimo to dali ciała... i to też na zasadzie przedstawienia jakiś konkretnych argumentów przemawiających na niekorzyść, a nie smęcenia "głupia jest ta gra"...
Offline
Avatar użytkownika

nizyn

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): So 24 mar, 2007 16:23
  • Lokalizacja: Szklarka

PostPn 05 lis, 2007 19:24

Z tego, co wiem to City Inc. jest dosyć szanowaną firmą, ale za granicą :] Nie wiem, może w Rosji, ich gry są popularne i szanowane?
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 05 lis, 2007 19:33

Co ty za bzdury piszesz? Piszemy o głupich grach czy o miernych? Pozaty z ty
Mortyry (wszystkie)
nie zgadzam się w ogóle. Grałeś ty kiedy w Mortyra? Co prawda mam doświadczenie tylko w pierwszej części ale IMO jak na swoje czasy była to bardzo przyjemna gra. I skończ już to swoje woroswędzenie bo Ci nie wychodzi...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron