Teraz jest Pt 29 mar, 2024 06:48


Najgłupsza gra 2007

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość

HAV

PostPn 05 lis, 2007 19:56

nizyn, widzę że nie zrozumiałeś przesłania...

Poza tym - jesteś zakompleksionym podrostkiem, który o grach ma w dodatku marne pojęcie. Oceniasz gry, w które albo w ogóle nie grałeś, albo grając w nie teraz nie patrzysz na datę produkcji; co za tym idzie - nie potrafisz odnieść się do czasów kiedy dana gra ujrzała światło dzienne... Ale jak możesz się do tego odnieść, skoro albo nie było Cię jeszcze na świecie, albo ledwo co dosięgałeś do klawiatury :] Taki choćby wspomniany Mortyr jak na swoje czasy był grą całkiem sympatyczną, ale co Ty możesz o tym wiedzieć...
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostPn 05 lis, 2007 19:57

Marker ma racje. Mortyr, chociaż rewelacyjną grą nie był, dało się w niego nawet przyjemnie grać. Druga część była o wiele lepsza, chociaż czasem niestety trochę za nudna, ale ogólnie wrażenia pozytywne.

A głupi był za to... Alien Shooter. Podejrzewam, że ta gra chyba nie miała nawet fabuły! :D Ale jednak baaaardzo przyjemnie się grało, wszędzie porozwalani kosmici, cała plansza usmarowana w krwi... Mniam.
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostPn 05 lis, 2007 20:13

To tak samo jakby ocenić grę Scorched Earth jako największy crap wszech czasów, bo przecież tak gra była robiona przez jedną osobę i to praktycznie zerowym budżetem.
A jakoś podtytuł jest bardzo trafny 'matka wszystkich gier' ;]

Ale Ty drogi nizynie pewnie o tej grze w życiu nie słyszałeś. A ja w tą gierkę już pocinałem (ojciec mi ją pokazał i wiele innych klasyków, hehe) na kompie 386 z Windowsem 3.11. Wiesz co to jest w ogóle?


Jeśli kupujesz grę za 20 pln to nie spodziewaj się jakieś cudu. HAV juz Ci wyjaśnił to.


Również nie widzę sensu takiego wątku. Bo każdy ma swoją opinię na dany temat. Gdyby to była jakaś konstruktywa wymiana poglądów typu: "nie lubie tej gry, bo..." i koniec tematu. Każdy mówi to co chce i nikt się nie kłóci.
Bo dla Ciebie Mafia będzie starą grą, z koszmarną grafiką i beznadziejną grywalnością. A dla mnie jest to gra-legenda do ktorej mam największy z mozliwych sentymentów i na swoje czasy miała ona fotorealistyczną grafikę, a kupiłem ją za 99,99 pln. Teraz ją dostaniesz w internecie za 5 pln.

I czy to czyni tę grę crapem? Bo mi się nie wydaje.


A tak BTW: zamknijcie tą wylęgarnie spamu i bezsensu... Nie widzę sensu uświadamiania nizyna w czymkolwiek. Za 5 lat zmądżeje i może coś z niego będzie.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 05 lis, 2007 21:10

Osobiście uważąm, że Mafia nie była genialna, ale całkiem przyjemnie się pocinało. Ja atakuję tylko Tunele Stalina, Takedown, Rajd na Berlin i wszystko co ma wyrazy City Interactive, oraz of kors Euro Cops. Nie wiem, co was tak podnieca w tym badziewiu...
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 05 lis, 2007 21:14

Następny co się z choinki urwał, a do świąt przecie daleko jeszcze :roll:
Czytaj ze zrozumieniem złotko ;)
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostPn 05 lis, 2007 21:35

Yac - przeciez ja dobrze wiem jak było kiedyś, ale jak chcesz to możesz nowym użytkownikom forum przypomnieć ;)


EDIT

Na temat - bo ci autokar ukradną - Yac
Ostatnio edytowano Wt 06 lis, 2007 14:33 przez Loony, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPn 05 lis, 2007 23:05

Nizyn puknij się w główkę bo Mortyr jest fajny wszystkie 3 części. Marine Sharpshooter też super snajperski shooter (tylko w jedynke nie grałem a tak to w obie części) twoje posty tutaj to zwykła paplanina ot co :!:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 06 lis, 2007 11:11

Nizyn puknij się w główkę bo Mortyr jest fajny wszystkie 3 części. Marine Sharpshooter też super snajperski shooter (tylko w jedynke nie grałem a tak to w obie części) twoje posty tutaj to zwykła paplanina ot co
Genialne! Zwłaszcza 3-cia część Mortyra.

Cloneus - 2ki na oczy nie widziałem, ale wydana po budżetowemu była AFAIR, no i recenzenci grę zmiażdżyli (w CDA była w kaszance)

Co do Nizyn'ia, Havoc wyraził to chyba najlepiej, nie ma sensu bym i ja naskakiwał. Po prostu, nie wypowiadaj się.

<ciach, zły topic>
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 06 lis, 2007 16:52

Jon masz rację najlepiej wyraził to Havoc, ale z Mortyrem się postarali (moim zdaniem).

Oj Havcio chyba żeś chłopaka zgasił :]
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron