Teraz jest Cz 28 mar, 2024 19:28


Half-Life 2

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

Half-Life 2

PostSo 07 cze, 2008 22:54

Dobra, kupiłem Orange Boxa. Jest fajnie, ale nie wiem co dalej:

1. Przez dwie godziny "nastepuje tworzenie plików cache gry...". Kiedy była ostatnia kreska na pasku (Episode Two) i nie zmieniała się od pół godziny, wyłaczyłem to.
2. Wyłaczyłem również antywira, i dalej pojechał szybko, do czasu, aż nie zaczął tworzyć plików cache z Episode Two...
3. Również to wyłaczyłem, zajrzałem na konto steam, i mam tam np.

Kod: Zaznacz cały
Zainstalowane                  Status                Uaktualnienie      Metawynik       Deweloper
Half_life 2                Pobieranie: 61%                -                         -                Valve
Half_Life Epizode 2   Pobieranie: 20%                -                         -                Valve


I tak dalej.

Czy wtedy ta gra mi się zainstalowała?
Czy ona musi się CAŁA ściągnąć?

Teraz naprawdę bładam o pomoc, bo jestem nowy w Steamie. I zupełnie już się pogubiłem...

EDIT: HL2 miał 70% gdy go odpaliłem i działa. Dalej nie sprawdzałem. (savey itd.)

Jak ta gra jest skonstruowana?
Bo mam część (ok.200MB) w F:\Program files\Steam\steamapps, część w F:\Program files\Steam\steamapps\sastroop

I jeszcze jak długo na średnim kompie to się odpala? Bo na moim to jest jakieś 20-30 sekund. Tak długo to jest normalne?
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 08 cze, 2008 10:58

Na moim (Athlon X2 5200+, GF 8800GT, 2 GB Ram) odpala się w jakieś 20 sekund, czyli normalnie.

Ja mam jeszcze H-L 2 w wersji 5CD ("kolekcjonerska" od CD Projekt :twisted:) i instalka trwa jakieś pół godziny (nie licząc przekładania płyt, itepe... Ale nawet to lubię). Zauważ też, że w Orange Boxie jest multum gier (Portal, Team Fortress 2, H-L 2 + Episode I, II), tak więc się nie dziw, że długo trwa...

A ściąga aktualizacje do gier, tyle. :>
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostN 08 cze, 2008 14:15

OK, dzieki, ale wciąż nie rozumiem jednegho. Przy "instalowaniu plików cache" kiedy ostatnia kreska (jakieś 99%) utrzymywała się od pół godziny, to to wyłaczyłem. Problem polega na tym, iż wygląda na to, że gra chyba działa (w razie czego pokłuce się o Episode 2, bo to o niego chodzi z tech support). Czy to się wtedy zainstalowało?

Jeszcze coś: Co zrobić z tym:
http://i160.photobucket.com/albums/t198 ... blem-1.jpg

Problem zażegnany: HL2 NIE OBSŁUGUJE 1024x768

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron