Teraz jest Cz 28 mar, 2024 20:09


Dead Frontier Online

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

FallenSword

Kapral

Kapral

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): Cz 01 lis, 2007 07:56
  • Lokalizacja: Mikołów

Dead Frontier Online

PostŚr 19 lis, 2008 00:59

Gra z góry strasznie przypomina Urban Dead, jest na przeglądarkę mamy kilka profesji do wyboru tylko, że poruszamy się za pomocą klawiatury i strzelamy (uderzamy) lewym przyciskiem myszy. Gra wciąga wbrew pozorom, za niedługo ma zostać wprowadzony system barykadowania się w budynkach co bardzo zmieni rozgrywkę (bo z czasem zombie jest coraz więcej). No i fakt, że nie można stać się zombie, po prostu po śmierci wraca się do własnego wcielenia (tracimy tylko exp i całą kasę którą mieliśmy przy sobie). Gracze zakładają mini serwery na których zwykle pomieści się 6 osób.

Można grać samotnie jednak zdobywając ekwipunek lub razem z innymi ludźmi/przyjaciółmi.
Niekiedy obóz atakowany jest przez zombie i możemy walczyć z dachów, bronić bramy głównej albo wyjść na przeciw całej zarazie i bronić obozu za wszelką cenę.
Polecam gorąco.

Link do gry
Ostatnio edytowano Cz 20 lis, 2008 00:10 przez FallenSword, łącznie edytowano 1 raz
pertang napisał(a):Opcja "Szukaj" ".Szukałem na forum ale nic nie znalazłem jedynie co to link do fajnej strony z samochodami, [link] i tam był zaglebisty Peugheto,ciężaruwa,ale link nie chodzi.
- Nasza gwiazda forum :S
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostŚr 19 lis, 2008 12:51

Grałem jako SaS TrooP i dalej mam konto. Jednak mnie jako tako nie wciągnęła. Był jakiś updejt? Czy miasto jest już bardziej różnorodne?
Offline

FallenSword

Kapral

Kapral

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): Cz 01 lis, 2007 07:56
  • Lokalizacja: Mikołów

PostŚr 19 lis, 2008 15:51

Są jakieś sklepy, bloki w których możemy znaleźć różne itemy. Musimy jeść, cały czas trzeba szukać amunicji (są różne typy ale w sumie dla jednego rodzaju przypisana jest jakaś jedna broń...
W końcu dojdzie funkcja barykadowania się w tych sklepach, blokach. Tak to trzeba łazić do Deathrow non stop.
pertang napisał(a):Opcja "Szukaj" ".Szukałem na forum ale nic nie znalazłem jedynie co to link do fajnej strony z samochodami, [link] i tam był zaglebisty Peugheto,ciężaruwa,ale link nie chodzi.
- Nasza gwiazda forum :S
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostŚr 19 lis, 2008 16:33

Dołączyłem do tej gry. Zobaczymy z czym to sie je. Jestem policjantem.

btw.
dodaj rodzaj tematu
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostŚr 19 lis, 2008 16:37

Ja też zacząłem i jestem żołnierzem.
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron