Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:32


Problem z grami Valve

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Klimueres

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 12:18
  • Lokalizacja: Kraków

Problem z grami Valve

PostCz 19 mar, 2009 17:48

Mam taki bardzo duży problem, otóż kiedy kupiłem sobie grę Left 4 Dead bodajże w grudniu i wszystko fajnie chodziło, ugrałem się kilka tygodni i mi sie znudziło. Lecz niedawno znowu zachciało mi się grać w L4D i zacząłem grać. I wtedy zdarzyła się "tragedia", grając nagle zawieszał mi się komputer a jak naciskałem znaczek windowsa na klawiaturze to widziałem że otwierało mi się okienko od karty (dźwiękowej?) i pisało mi że mam wpięte nowe gniazdko mianowicie gniazdko od głośników. Więc przepiąłem w inne gniazdko i znowu to samo, potem wyłączyłem całkowicie głośniki nawet je wypiąłem z gniazdek. I oczywiście grając znów się komp zawieszał, ale jak przedtem widziałem chociaż obraz i słyszałem zacięty dźwięk to teraz zobaczyłem niebieski ekran. Po wyłączeniu kompa i uruchomieniu Steam zobaczyłem że są nowe sterowniki do mojej kart graficznej i je zainstalowałem i długo się nie cieszyłem(znów mnie zacieło). I tak właśnie skończyłem grać w L4D. [ A i chciałem dodać że przeinstalowywałem i l4d i steama i nic]

A teraz tydzień temu kupiłem sobie Counter Strike: Source, Day of Defeat: Source, HL2 - Deathmatch i w prezencie HL2 - Lost Coast.

Grając sobie w wszystkie gry raz mnie wywaliło na HL2 Lost Coast, no ale cóż przypadek, grając dzisiaj znów mnie zacieło i musiałem robić reseta w HL2 - Deathmatch i lost coast i CSS, a DOD:S boję się włączać.


Może mi ktoś pomóc albo powiedzieć co to może być ??
"Najszybszym sposobem na zakończenie wojny jest jej przegranie."
George Orwell - Eric Arthur Blair 25 czerwca 1903 - 21 stycznia 1950
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 19 mar, 2009 18:08

Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim - a Steam'a używam od momentu premiery HL2.


Odsyłam na Steampowered.com, polecam też przedewszystkim przeskanować kompa.




I powiedz, czy w innych grach to samo
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostCz 19 mar, 2009 18:10

Proponuję sprawdzić kości RAM. Możliwe, że jedna z kości jest uszkodzona.
Offline
Avatar użytkownika

Klimueres

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 12:18
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 19 mar, 2009 18:24

101st Paratroop napisał(a):Proponuję sprawdzić kości RAM. Możliwe, że jedna z kości jest uszkodzona.

Para ja mam kości łączone więc jak jedna sie zepsuje to obydwie nie będą działały, a po za tym inne gry działają i pokazuje mi max dla wina XP ramów

A co do skanu systemu to robie ciągle ale ja mam windowsa od września tamtego roku bo jak kupiłem nowego kompa to nie chciał mi się zainstalować system, płytka się wczytywała i widziałem niebieski ekran ładowania się płytki i jak komp uruchamiał sie ponownie to nie chciał przejść dalej i od teraz mój tata się boi instalować systemu (chociaż to on ciągle instalował). A poza tym to widzę że mam w cholerę syfu na kompie bo ciągle coś sie rypie

A DOD:S mi działa, nie zawiesza się komputer jak przy innych grach(przynajmniej na razie)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA JUZ WIEM CO SIE DZIAŁO, KARTA GRAFICZNA MI SIE PRZEGRZEWAŁA I SIĘ WYŁĄCZAŁA I DLATEGO KOMP MI SIĘ ZAWIESZAŁ.
"Najszybszym sposobem na zakończenie wojny jest jej przegranie."
George Orwell - Eric Arthur Blair 25 czerwca 1903 - 21 stycznia 1950

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron