Teraz jest N 28 kwi, 2024 12:22


Armed Assault - newsy

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

funnyguy1

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pn 18 lip, 2005 10:37
  • Lokalizacja: hmm

PostWt 21 lis, 2006 21:09

Ja mam tylko nadzieję, że przynajmniej część błędów z wersji w jaką grają już ludzie z Czech będzie usunięta u nas...jak nie to trochę kupa...

a najbardziej mnie boli to AI :neutral:
łojdiridi u-ha!
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostWt 21 lis, 2006 22:28

Kuba napisał(a):czesc postow wydzielona tutaj.


czyli nigdzie?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostWt 21 lis, 2006 22:54

sry chodziło o ten topic :P Zreszta Ty pewnie o tym dobrze wiesz, tylko specjalnie zadajesz takie pytania aby mieć ucieche z błedu biednego moderatora :>
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostWt 21 lis, 2006 23:44

Kubuś, tylko, że ty chyba za często ten błąd popełniasz :P
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 22 lis, 2006 00:17

Cloni, o czym Ty chrzanisz? Znaczy się... przestań mówić nięmadrze, bardzo niemądry, zgniły ufoludzie Ty.

Funnyguy też mówi niemądrze. W Armed Assault AI zachowuje się całkiem fajnie, ze tego co widać na ostatnich filmikach.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostŚr 22 lis, 2006 00:23

Jakoś tego zdania nie podzialają Ci co już w Arme grali... a po filmikach to se może wiesz co zrobić? ;]
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 22 lis, 2006 00:26

Ok, czekam na cycaty. Znaczy no, cytaty.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Klamacz

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Śr 01 lut, 2006 14:34

PostŚr 22 lis, 2006 00:47

gram w arma, nie mam zastrzezen do AI :)
Obrazek Obrazek
etat: dostarczyciel sprawiedliwosci dziejowej
Offline

Wasia Czapajew

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): N 17 wrz, 2006 10:55

PostŚr 22 lis, 2006 12:34

W misji z użyciem C4 i karabinu snajperskiego , w której robisz zasadzke na konwój , biegają jak kurczaki z poobcinanymi głowami to raz .
Drugim " smaczkiem " jest zasadzka na niewielkie zgrupowanie pancerne * , po zniszczeniu 2XBMP i wysadzeniu Sziłki , co prawda przyjeżdżają posiłki , wydaje mi sie jednak , to jakaś ekipa dochodzeniowa ( :D ) mająca ustalić skutki/przyczyny "wypadku " . Po wyjściu z pojazdów przechadzają sie dostojnie po pobojowisku , zamiast rozwinąć szyk bojowy i otworzyć ogień .

Równocześnie przechodziłem kampanie w OFP Jamesem Gastovskim , jak AI wygląda w " staruszku " nikomu nie trzeba przypominać .

Z drugiej jednak strony to jak do tej pory , tylko w tych dwóch misjach mam jakieś zastrzeżenia co do AI , 8 za mną i trochę jeszcze mi zostało do końca.


* nie podaje nazw misji z powodu wersji językowej gry .
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 22 lis, 2006 12:36

Jon, masz dzisiaj zły dzień? :>

Mwah, już mnie nudzą te wszystkie filmiki, screeny i inne pierdoły... ja chcę wreszcie ArmA! :/

HAV

PostŚr 22 lis, 2006 12:46

Wasia Czapajew - bez spoilerów proszę, Armę póki co mają w Polsce nieliczni, więc nie psuj im późniejszej zabawy ;-)
Offline

Klamacz

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Śr 01 lut, 2006 14:34

PostŚr 22 lis, 2006 13:56

Placebo napisal kiedys, ze jakosc AI moze zalezec od wydajnosci gry, jesli ktos osiaga bardzo niskie fps )na granicy grywalnosci powiedzmy 15fps) to moze sie okazac, ze straci na tym wlasnie AI
ja w podanych misjach nie zauwazylem zadnych niedociagniec, wrecz przeciwnie, wedlug mnie AI zachowywalo sie wzorowo, bylo aktywne i agresywne, wrecz momentami zabojczo inteligentne, szczegolnie gdy juz myslalem ze jestem bezpieczny, okazywalo sie ze wlasnie zakrada sie z flanki oddzial wroga i otwiera do mnie ogien.
Obrazek Obrazek
etat: dostarczyciel sprawiedliwosci dziejowej
Offline
Avatar użytkownika

Forrestal

Kapral

Kapral

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): Śr 04 sie, 2004 10:17
  • Lokalizacja: 18°41' E - 50°13' N

PostŚr 22 lis, 2006 21:05

O, AI jest niesamowite :)

Berna

PostŚr 22 lis, 2006 21:16

Demo version wszystko z weryfikuje.

Kto się zakocha, ten sobie zakupi
Kto sobie kupi i będzie miał bugi
Szybko zrozumie że był zbyt głupi

żYCIE :twisted:
Offline

funnyguy1

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pn 18 lip, 2005 10:37
  • Lokalizacja: hmm

PostŚr 22 lis, 2006 22:06

Placebo powiedział co wiedział, to chyba logiczne, że jak masz 15fps to gra generalnie "nie hula", co za tym idzie, cierpi na tym AI...

A właśnie i z filmików i z tego co mówią ludzie (mowa o forum bisu), AI jest tylko podrasowanym AI z ofp, i niestety to widać. Użycie budynków jako osłony nie istnieje, zresztą używanie osłony generalnie raczkuje i nie jest ich mocną stroną, powielanie błędów a la: brak reakcji na martwego kolegę, czołganie się w terenach CQB, AI nie strafe'uje i używa swojej ulubionej taktyki "na około", nowe funkcje AI przyspożyły tylko nowych kłopotów...naprawdę nie chce mi się wszystkiego wymieniać, bo na samą myśl o tym..ygh. Balschoiw fajnie napisał na forum bisu, że na początku go wgniotło w fotel, a potem zaczął wyłapywać krzaki...

fakt jest taki, że za to czy AI chowa się za budynkami/objektami, wychyla się, żeby zobaczyć co jest za rogiem itp. nie odpowiada szybkość gry, bo nawet przy 15fps widać by było jakieś tego objawy, nie mówiąc o tym, że większość filmików z AI (wszystkie?) jakie widziałem były zupełnie płynne...

Kupię ArmA nawet mimo bugów, bo ostatecznie AI jest po upgradzie, pojawią się przecież patche, ale przeciętny gracz nie zdaje sobie z tego sprawy i ocenia grę po tym co widzi...
łojdiridi u-ha!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości