Teraz jest Pt 19 kwi, 2024 21:51


Armed Assault - newsy

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Razorback

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Pt 11 sie, 2006 08:18

PostPn 11 gru, 2006 23:54

Z OFP było przeciez tak samo, dopiero wersja 1.96 bedzie zblizona do ideału :P

HAV

PostWt 12 gru, 2006 17:11

=ZSRR= - wróć, jak przeczytasz regulamin... - post usunięty



EDIT

12.12.2006 LEM na swojej stronie napisał(a):Gra Armed Assault trafiła już do polskich graczy. Pojawiły się również pierwsze informacje o pojawiającym się na niektórych komputerach, dosyć zaskakującym komunikacie: "Tylko do oceny - nie jest to ostateczna wersja gry". Na szczęście napis ten pojawia się jedynie na skutek drobnego błędu w tłumaczeniu - przez przypadek komunikat ten nie został usunięty z zasobów tekstowych gry. Prosimy zwrócić uwagę na nr wersji wyświetlony pod logiem Armed Assault. Jest to wersja 1.00.5088.

Dużo kontrowersji budzi również numer polskiej wersji gry. W momencie
oddawania gry do tłoczni, wersja 1.00.5088 była najświeższą wersją gry. Z naszych informacji od wydawcy wynika, iż wydane wcześniej gry na rynku czeskim i niemieckim były w we wcześniejszych wersjach i dostępny obecnie patch 1.01 miał wyrównywać wersje czeską i niemiecką z wersją polską. Sprawdzamy w obecnej chwili czy to, że patch podnosi wersje czeską i niemiecka do wersji 1.01 to tylko pomyłka w numeracji, czy są jeszcze inne przyczyny.

Chcieliśmy przeprosić graczy za zamieszanie i zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby problem usunąć jak najszybciej.

Source



No to się chłopaki popisali :hahaha:
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostWt 12 gru, 2006 17:34

A to klops... Jak zwykle, coś MUSI się spieprzyć...

HAV

PostWt 12 gru, 2006 17:42

I tylko czekać na sygnały, że ktoś serwerów na multi nie widzi... bo ma inną wersję gry :hahaha:
Offline
Avatar użytkownika

Matte

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Pn 28 lis, 2005 19:09

PostWt 12 gru, 2006 22:37

@Havoc nie zdziwił bym sie...
Obrazek
Offline

mavs

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 08 mar, 2006 22:51

PostŚr 13 gru, 2006 02:25

Sprawdzamy w obecnej chwili czy to, że patch podnosi wersje czeską i niemiecka do wersji 1.01 to tylko pomyłka w numeracji, czy są jeszcze inne przyczyny


śmiech na sali
na dobra sprawe to aż ciezko skomentować coś takiego
Offline
Avatar użytkownika

assasin13

Kapral

Kapral

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Śr 05 lip, 2006 13:26
  • Lokalizacja: Stąd.. stamtąd... ze wsząd :)

PostŚr 13 gru, 2006 13:50

HAVOC napisał(a):I tylko czekać na sygnały, że ktoś serwerów na multi nie widzi... bo ma inną wersję gry Hahaha!


Mi tam akurat mulit zwisa na cztery strony (świata). Z moim internetem nie pograłbym nawet w Sapera przez internet... :(
Obrazek
www.urbandead.com - gra w przeglądarce.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 13 gru, 2006 15:09

To naprawdę pasjonujące! Ale co nam z tego...?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Paweł

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 14:59

PostŚr 13 gru, 2006 16:50

HAVOC napisał(a):I tylko czekać na sygnały, że ktoś serwerów na multi nie widzi... bo ma inną wersję gry :hahaha:


Tak, to prawda, podczas łączenia pojawia się komunikat o niezgodności, chyba równierz z tego powodu nie udało mi się podłączyć ;/ Pojawia się plansza z napisem: podłączanie hosta i koniec, już nic się więcej nie dzieje.

Obrazek

Czeska i niemiecka wersja arma mają wersje 1.01.5094, wersja którą ja posiadam to 1.00.5088, zakupiona dzisiaj, nie ma jeszcze oficialnego patcha.
Offline
Avatar użytkownika

assasin13

Kapral

Kapral

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Śr 05 lip, 2006 13:26
  • Lokalizacja: Stąd.. stamtąd... ze wsząd :)

PostŚr 13 gru, 2006 20:19

Nareszcie mam Armę i na początku było wszystko ok. Chodzi jak złotko, wygląda super. Gdy na chwilę zaczęła przycinać, by po chwili usunąć WSZYSTKIE cienie z gry, trochę sie zdziwiłem, ale po chwili wszystko wróciło na swoje miejsce.
Gdy jednak w drugiej misji kampanii zawiesiła mi kompa, wkurzyłem się. Gdy znowu ją włączyłem, zamiast drzew były jakieś nieoteksturowane kule, a zamiast mojego karabinu miałem w ręce kartkę papieru. Jednak po ponownym uruchomieniu wszystko było ok.
Jaki z tego morał? JA CHCĂŠ PATCHA!

BTW: Starforce, jak ja cię kocham... :twisted:
Obrazek
www.urbandead.com - gra w przeglądarce.
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostŚr 13 gru, 2006 20:48

Twoja karta graficzna spełnia wymagania?
btw. Kogo to obchodzi?
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲

HAV

PostCz 14 gru, 2006 00:30

...Lastly, but most importantly, they stated in their mail that the UK release date is set to Februrary 17th, 2007.

Source: armed-assault.net


I okładka z wersji angielskiej: CLICK
Offline

ThrowingMeat

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 02:52

PostCz 14 gru, 2006 02:34

Oto niektóre z poprawionych w polskiej wersji Armed Assault błędów:
*Zmiany w ustawieniach grafiki, umożliwiające uruchomienie gry na słabszych komputerach
*Naprawiono błędy związane z zawieszaniem się gry przy wychodzeniu z trybu multiplayer


Wiemy, że wszyscy czekacie z niecierpliwością na oficjalną datę premiery Armed Assault. Mamy dla Was dobrą wiadomość: dysponujemy już ostatecznym kodem gry i wiemy z całą pewnością, że gra ukaże się w Polsce 15 grudnia tego roku.

Jedną z przyczyn tego opóźnienia były problemy z systemem lokalizującym gry, a naszym celem jest wydanie produktu o najwyższej możliwej jakości, nawet kosztem pewnego opóźnienia premiery.
Wobec wielu pojawiających się zarzutów musimy podkreślić, że przyczyną opóźnienia nie jest sama lokalizacja, która jako taka została ukończona już kilka tygodni temu, ale problemy czysto techniczne związane z implementacją polskich materiałów w kodzie gry. Czy występują one w innych wersjach językowych gry (czeskiej i niemieckiej)? Tego nie wiemy. Ale z całą pewnością nie mogliśmy pozwolić na wydanie w Polsce gry w takiej postaci, w jakiej była gotowa równolegle z tamtymi wersjami.


a w chwili w której piszę tego posta, nawet stona LEMa nie działa...

HAV

PostWt 19 gru, 2006 17:25

Strona 505 Games ma już info o Armie; potwierdzono też datę premiery - luty 2007

CLICK
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 20 gru, 2006 00:17

Juupi... A jednak zachod dostanie gre pozniej, ha :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron