Teraz jest Cz 28 mar, 2024 14:28


Model lotu w ArmA

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostN 24 gru, 2006 00:01

W OFP też SI sobie nie zawsze radziło ze szczytami i wysokimi budynkami :]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostN 24 gru, 2006 00:33

Tyle, że od premiery OFP mineło ładnych parę lat i standardy się nieco zmieniły. Poza tym we Flashpoincie AI zazwyczaj, po prostu "zapominało" o budynkach i nie zwiększało pułapu, a w ArmA zazwyczaj traci nad maszyną panowanie. Widać, że próbują uniknąć zderzerzenia z obiektami, czy zboczem, ale nie biorą pod uwagę choćby masy swojej maszyny.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostN 24 gru, 2006 12:23

Mi model lotu w ArmA się bardzo podoba. Na maszynce trzeba się skupić. To jest coś...

Przyznam się, że nie radzę sobie z bojowymi śmigłowcami
Offline

Sgt_Schultz

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Cz 14 gru, 2006 11:46

PostN 24 gru, 2006 13:07

Kireta napisał(a):Tyle, że od premiery OFP mineło ładnych parę lat i standardy się nieco zmieniły. Poza tym we Flashpoincie AI zazwyczaj, po prostu "zapominało" o budynkach i nie zwiększało pułapu, a w ArmA zazwyczaj traci nad maszyną panowanie. Widać, że próbują uniknąć zderzerzenia z obiektami, czy zboczem, ale nie biorą pod uwagę choćby masy swojej maszyny.


Nie dziwcie się - z braku Mi-24 w Arma piloci musieli się przesiąść na Mi-17 i Ka-50, poza tym może to "doradcy" albo komsomolcy z parogodzinnym nalotem :)
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

PostŚr 27 gru, 2006 13:29

zGuba ma racje model lotu w ArmA jest do bani, ten z OFP był super (mówie o śmigłowcach), zaznaczanie celu.... co to były za misje. A tu kurde żeby zawrócić musze pół wyspy okrążyć. Zero przyjemności z latania. A tak kocham śmigłowce... :mad:
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostŚr 27 gru, 2006 14:00

ghost18 napisał(a):zGuba ma racje model lotu w ArmA jest do bani, ten z OFP był super (mówie o śmigłowcach), zaznaczanie celu.... co to były za misje. A tu kurde żeby zawrócić musze pół wyspy okrążyć. Zero przyjemności z latania. A tak kocham śmigłowce... :mad:


:lol: toś dołożył do pieca źą
no ale są gusta i guściki
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostŚr 27 gru, 2006 16:32

ghost18 napisał(a):zGuba ma racje model lotu w ArmA jest do bani, ten z OFP był super (mówie o śmigłowcach), zaznaczanie celu.... co to były za misje. A tu kurde żeby zawrócić musze pół wyspy okrążyć. Zero przyjemności z latania. A tak kocham śmigłowce... :mad:


Z pustego w próżne. Model lotu w OFP oceniaj jak chcesz, dla mnie to on jest całkowicie dla bani :roll:

ArmA ma spory potencjał, gra wyszła dopiero w listopadzie.
Obrazek
Offline

Sgt_Schultz

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Cz 14 gru, 2006 11:46

PostŚr 27 gru, 2006 17:33

zGuba napisał(a):
ArmA ma spory potencjał, gra wyszła dopiero w listopadzie.


To znaczy że co, mają czas do czerwca na ulepszanie?
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

PostCz 28 gru, 2006 01:42

No dobra ale gra ma sprawiać przyjemność. Owszem są tródne momenty, łamigłówki, ale nie takie coś jak ten model lotu... Ludzie tu trzeba by siedzieć z miesiąc i uczyć sie latać żeby nabrać wprawy :mad: . A model w OFP był łatwy i latanie sprawiało przyjemność. Jak grałem w kampanie to tylko czekałem na misje ze śmigłowcem. A tu.... NO COMENTS :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 28 gru, 2006 01:51

Owszem są tródne momenty, łamigłówki, ale nie takie coś jak ten model lotu...
Boskie! :rotfl2: Zwłaszcza te łamigłówki są straszne...

A najlepsze:

Ludzie tu trzeba by siedzieć z miesiąc i uczyć sie latać żeby nabrać wprawy :mad: .
To ja jakiś Nemo jestem, czy inna Thinity, że potrafię się tak szybko nauczyć latać? :D
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

PostCz 28 gru, 2006 01:57

Koleś to masz farta, albo grasz dużo w symulatory. Gdyby dało się zrobić coś z tym modelem lotu....... Gra byłaby boska. Poćwicze jeszcze i zobaczymy. :grin:
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostCz 28 gru, 2006 09:57

Ludzie tu trzeba by siedzieć z miesiąc i uczyć sie latać żeby nabrać wprawy
.Bo o to chodzi "geniuszu"...
A model w OFP był łatwy i latanie sprawiało przyjemność

Twoje IQ=0 ?
Offline

Sgt_Schultz

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Cz 14 gru, 2006 11:46

PostCz 28 gru, 2006 10:15

[/quote] To ja jakiś Nemo jestem, czy inna Thinity, że potrafię się tak szybko nauczyć latać? :D[/quote]

Nemo to nie całkiem ta bajka, spróbuj Attack Sub :)
A manewrowanie Cobrą w Armie to koszmar.
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostCz 28 gru, 2006 13:05

Sgt_Schultz napisał(a):
zGuba napisał(a):
ArmA ma spory potencjał, gra wyszła dopiero w listopadzie.


To znaczy że co, mają czas do czerwca na ulepszanie?


To znaczy, że możemy spodziewać się następnych ulepszeń. Osobiście mam nadzieję, że minie era kilkutonowych kosiarek i innych cudów wynikających z niezniszczalności wirników.
Obrazek
Offline

Sgt_Schultz

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Cz 14 gru, 2006 11:46

PostCz 28 gru, 2006 14:11

zGuba napisał(a): To znaczy, że możemy spodziewać się następnych ulepszeń. Osobiście mam nadzieję, że minie era kilkutonowych kosiarek i innych cudów wynikających z niezniszczalności wirników.


No wiesz, ja mam nadzieję, że będą ulepszenia, i to sporo. Szkoda tylko, że trzeba czekać na kolejne patche, bo jak na razie utknąłem w kampanii - misja "zacięła się", prawdopodobnie z takiego powodu, że gdzieś ukrywa się ocalały wraży żołnierz i misja nie ruszy, dopóki go nie znajdę i nie zabiję.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron