Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:55


Pierwsze wrażenia

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostSo 27 sty, 2007 22:14

Urup napisał(a):(...)ArmA lepsza od OFP'a, ponieważ to OFP z większą ilością realizmu, większą ilością sprzętu, większą ilością km2 wyspy, większą ilością bugów(...)

chyba z mniejsza iloscia sprzetu
Offline

Urup

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Wt 31 paź, 2006 17:04
  • Lokalizacja: Urup Campaign

PostSo 27 sty, 2007 22:26

Ale ja jestem SUPER MEHA ARMOMANIAKIEM FANEM ITEPE!
ArmA sux, ale mnie się podoba. Wywalili połowę sprzetu, ale mogli w zamian coś dodać no ale cóż. Life is brutal.




Edit
Nie drzyj się, pisanie dużymi literami to wrzask. Po drugie - life is brutal- zaiste. - YacieK
Offline
Avatar użytkownika

l1nxus

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): N 17 gru, 2006 11:59
  • Lokalizacja: Sam nie wiem

PostSo 27 sty, 2007 23:41

Ja za to nie jestem zawiedziony. Gralem w wiekszy syf. Pamieta ktos jeszcze Rajd na Berlin lub inne ciekawe gry City Interactive? Pograjcie w to gow... dziadostwo i ocencie ArmA. Przekonacie sie, ze jej nic nie dorowna. Sa tam magiczne krzaki stanowiace przeszkode niczym betonowy mur, KM trafiajace z KM w mgle na dodatek przez sciane. Niemcy po zauwazeniu dra sie granaten i stoja dalej :beksa: . ArmA przy tym wymieka. Wydatek na ArmA to nie zmarnowane pieniadze :spoko:

EDIT: Co do The Forest, jak najbardziej popieram. Na poczatku myslalem, ze autor stworzyl wyspe na potrzeby tej misji, a to byl tylko sztucznie zalesiony kawal polwyspu Maldenu lub Everonu.
Operation Flashpoint: BHD MOD Beta Tester
Kurde ludzie, ta gra ma 5 lat a nikt nie umie latać A10 i UH-60 ? (wypowiedź z pewnego serwera)
Offline

Zielarz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 08 cze, 2006 10:42
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostSo 27 sty, 2007 23:55

l1nxus napisał(a):Ja za to nie jestem zawiedziony. Gralem w wiekszy syf. Pamieta ktos jeszcze Rajd na Berlin lub inne ciekawe gry City Interactive? Pograjcie w to gow... dziadostwo i ocencie ArmA.


Sory ale porównywanie ArmA z Rajdem na berlin to "grzech". ArmA ma dużo błędów, ale nikt nie mówił, że będzie idealne... ja trochę się zawiodłem jeśli chodzi o AI, ale reszta jest fajna. 8) 8)
Offline
Avatar użytkownika

Smookie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 19:42

PostN 28 sty, 2007 00:17

Nazwanie Armed Assault syfem to lekkie przegięcie. To dobra gra, która nie jest niestety pozbawiona bugów...
Offline

Zielarz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 08 cze, 2006 10:42
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostN 28 sty, 2007 00:28

Twórcy gry odwalili kawał dobrej roboty... W porównaniu do standardowego Flashpointa to dzieli je wielka przepaść... 8) (no może nie aż taka wielka :oops: )

Nie powiedział bym że wykonanie jest do dupy, grafa jest baardzo dobra wiec nie wiem o co ci konkretnie chodziło, ale każdy ma prawo do swojego zdania...
Offline

Urup

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Wt 31 paź, 2006 17:04
  • Lokalizacja: Urup Campaign

PostN 28 sty, 2007 00:31

Wykonanie do dupy... Pograj sobie w Gothic to zobaczysz co to wykonanie do dupy.

@PS: Jak tam Mission Makker Team?
Offline

Zielarz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 08 cze, 2006 10:42
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostN 28 sty, 2007 00:34

Urup napisał(a):Wykonanie do dupy... Pograj sobie w Gothic to zobaczysz co to wykonanie do dupy.


Popieram to co napisał Urup jest wiele nowych gier które mają wykonanie do "dupy".
Offline

D@ri0

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2005 23:51

PostN 28 sty, 2007 00:35

Zielarz napisał(a):
Nie powiedział bym że wykonanie jest do dupy, grafa jest baardzo dobra wiec nie wiem o co ci konkretnie chodziło, ale każdy ma prawo do swojego zdania...


Co z tego że grafika jest na wysokim poziomie, jak słaba optymalizacja nie pozwala na jej wykorzystanie ? Z tym wykonaniem chodzi mi dokładnie o słaba optymalizację, kupe irytujących mnie blędów i krytycznie niski poziom "myślenia" AI.
Alah akbar.
Offline

Zielarz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 08 cze, 2006 10:42
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostN 28 sty, 2007 00:38

D@ri0 napisał(a):krytycznie niski poziom "myślenia" AI.


Nikt nie powiedział że AI jest super to prawda, że nie jest na wysokim poziomie, ale pozatym sama gra nadrabia straty... Wymień mi jakieśwady nie związane z AI... 8)
Offline

D@ri0

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2005 23:51

PostN 28 sty, 2007 00:48

Zielarz napisał(a):ale pozatym sama gra nadrabia straty


Absolutnie się z tobą zagadzam. Armed Assault jest jedną z nielicznych gier które uważam za warte mojego poświęcenia :lol:.

A wady przeciez już wcześniej wymieniałem ... : słaba optymalizacja, bugi. Jednym słowem: BIS = nieporofesionalna firma. :twisted:
Alah akbar.
Offline

Zielarz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 08 cze, 2006 10:42
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostN 28 sty, 2007 00:53

To doszliśmy do kompromisu... :brawo: Super gra z super grafiką :spoko: , ale z licznymi błędami. Co do BiSu to nic nie mam gdyby nie oni to nie było by OFP i ArmA... ArmA to zdecydowanie nie jest kasa wywalona w błoto. :spoko:
Offline

jakubisko

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 27 sty, 2007 13:12

PostN 28 sty, 2007 01:35

Właśnie ściągnąłem demo, odpaliłem i pierwsze spostrzeżenie, nie chodzi źle n a maks detalach (tylko rodz. 800/600), strasznie dziwnie kieruje mi się postacią (ale to chyba kwestia przyzwyczajenia do americas army), a tak poza tym zobaczyłm tylko jeden wrogi tranporter który mnie ustrzelił odrazu, potem jakiegoś wojaka którego zkoeli ja zabiłem, ale ogólnie to czułem się jakiś zagubiony :), mam pytanie, te demo to jest wersja niespaczowana czyli najgorsza z możliwych że tak powiem ?
Offline

D@ri0

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2005 23:51

PostN 28 sty, 2007 01:55

jakubisko napisał(a):ogólnie to czułem się jakiś zagubiony :), mam pytanie, te demo to jest wersja niespaczowana czyli najgorsza z możliwych że tak powiem ?


To że czułeś się zagubiony to sprawa wielu czynników. Zależy na jakiej mapie grałeś, z iloma graczami i czy miałeś wcześniej styk z OFP.


że tak powiem, GamePlay w wersji demo nie różni się niczym niż w pełnej wersji.
Alah akbar.
Offline
Avatar użytkownika

traffix

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 235
  • Dołączył(a): So 04 mar, 2006 19:39

PostN 28 sty, 2007 01:58

Komp nowy się szykuję, ale ArmA kupię za jakiś rok, kiedy będzie już spatchowane całkowicie. Grałem u kumpla i jest nieźle, tylko te bugi :(

Wykonanie do dupy... Pograj sobie w Gothic to zobaczysz co to wykonanie do dupy.

Zależy który, Gothic I był amatorszczyzną ale nadrabiał klimatem, świetną grafą, muzą i innymi rzeczami. G2 miał za duże wymagania (na kompie o wiele lepszym niż maxymalne przewidują może się ciąć), a G3... nienajgorsze ale zarobaczałe okropnie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron