Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:40


Podstawy edytora Arma, czyli...

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Podstawy edytora Arma, czyli...

PostPt 15 gru, 2006 12:51

Nazwy klas, i opis komend związanych ze zmianą drużyny

oraz

...całe Wiki Arma Editing

Sądzę, że to wam dużo ułatwi :) Jeśli ktoś reflektuje, mogę wrzucić tu description ze wszystkimi broniami i ammo do nich, do edycji [wyrzucić co Ci się nie podoba, dodać ew. takie rzeczy jak respawn itd, i gotowe] :)

To plus informacja, że

Grey napisał(a):...jest bug zwiazany z pojazdami. Trzeba recznie wstawiac zaloge do pustego wozu. Wiecej info na forum BISu (w Arma mission editing)


powinno wystarczyć na początek :)

PS: Wygląda na to, że briefy i overview robi się jak do zwykłego OFP :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 20 gru, 2006 16:57

Urban Patrol Script świetny skrypt, pozwalający stworzyć prostą misję [typowy "clean up"] w niecałe 3 min.

A daje dużo większe możliwości. Dodatkowo, na stronie www.armaholic.com w dziale download\editing\scripts są dosyć ciekawe template'y - szkoda tylko, że readme 90 % z nich jest po niemiecku... mógłby ktoś je przetłumaczyć?

Tu byłem-Yac
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostŚr 20 gru, 2006 17:18

Ja z kolei polecam http://www.ofpec.com/index.php?option=c ... board=82.0
Na razie niezbyt wiele skryptów tam można znaleźć aczkolwiek stronka to nadrabia naprawdę profesjonalną "obsługą" więc sądzę że prędzej czy później forum to będzie pełne różnorakiego stuff'u.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Cpt.Iwan

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pt 31 sie, 2007 10:24
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 27 sie, 2008 18:38

Wiem że odgrzewam temat ale czy istnieje jakaś strona z opisem tworzenia description.ext lub program do tego a obydwie te rzeczy po polsku?
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostŚr 27 sie, 2008 18:42

Sam się prosisz o kopa w tyłek...

Pisałem Ci już że w dziale OFP Edytor jest działające description.ext, które bez problemu możesz wykorzystać w ArmA.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Cpt.Iwan

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pt 31 sie, 2007 10:24
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 27 sie, 2008 20:43

Ok nie ma sprawy sam już doszedłem do tego. Dzięki za pomoc i sorry za kłopot.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron