Teraz jest Cz 28 mar, 2024 21:49


żeby nie było, że się czepiam

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Sgt_Schultz

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Cz 14 gru, 2006 11:46

żeby nie było, że się czepiam

PostPt 22 gru, 2006 02:06

... bez dania racji. Wg mojej wiedzy, OFP i Arma to i tak najlepsze ogólnie dostępne symulatory zielonej taktyki (SWAT 4 IMHO rządzi w czarnej, bo seria Rainbow Six zboczyła w stronę FPS/Action, a symulatorów niebieskiej nie ma, chyba że Silent Hunter :)

Ghost Recon był niezły, choć gdyby można było podnosić broń zabitych i gdyby misje nie były tak liniowe, byłoby naprawdę dobrze. W OFP można zrobić kupę rzeczy, bo po potyczce (i nie tylko) po okolicy wala się masa sprzętu. W jednej z misji w zaawansowanej już kampanii w Armie natknąłem się na opuszczonego Abramsa, dało się go wyremontować i ruszyliśmy na wrażą bazę. Zlikwidowaliśmy wszystko, Kononowicz by się nie powstydził, nawet namioty porozjeżdżałem (choć ostrożnie, bo czołg wyglądał, jakby zapadał się do połowy w bagno). I dlaczego? Bo mimo wylądowania koło ciężarówki z amunicją nie dało się uzupełnić Hellfire'ów w mojej Cobrze i nie miałem czym rozwalać czołgów (sorry ale FFAR to nie przy tym modelu lotu). Co nie zmieniło faktu, że misja utknęła w połowie (gra już po spatchowaniu) i kupa czasu w plecy, trzeba będzie jechać od nowa. Więc nie dziwcie się, że czepiam się Waszej ukochanej (zapewne) gdy, bo jest masa baboli psujących przyjemność z najbardziej wyczekiwanej przeze mnie gry!
I dlatego mówię - żenada.


EDIT
żeby nie było że się czepiam - mamy coś takiego jak nadawanie rodzaju tematu, co niniejsztm za Ciebie zrobiłem :)....pamiętaj o tym na przyszłość...-YacieK

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron