Teraz jest So 27 kwi, 2024 20:46


VILAS Arma addons

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

McSlavko

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 05 gru, 2006 13:35
  • Lokalizacja: Legionowo

PostPt 27 lut, 2009 14:10

Szkoda że nie można połaczyć tego co już jest w jakiś sposób z CSLA2, w sumie bardzo podobne a takie połaczenie wyszłoby napewno na dobre (napewno lepiej jak w tej sytuacji) a zawsze byłaby szansa ujrzenia Twoich modów w akcji :neutral: szkoda, ogromna szkoda ze tak sie stało.

P.S. gdzieś kiedyś czytałem że mod P85 bedzie w jakiś sposób kompatybilny z CSLA2, jest jakaś szansa żeby wydać to z nimi?
Powered by ULi
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPt 27 lut, 2009 18:57

Albo mi się wydaje, albo T-Bird był przez skarpetę robiony :/ No coś tu jest nie teges, koleś mówi, że da tylko nowe dźwięki, a okazuje się, że rozwala na kawałeczki cały config. Facio ostro przymulony. Zgadzam się z wypowiedzią Loonego. Jeśli tak ma być to zabieraj sprzęt i idź stamtąd. Musisz się postawić temu przymułowi. Modlę się żeby ten mod wyszedł. Powodzenia Ci życzę Vilas :smile:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostPt 27 lut, 2009 19:39

Rozumiem irytację ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że bez roboty innych ludzi takich jak Topas, Shadow NX, Soul Assasin czy Yac albo Fischkopff, Twoje addony mogą stracić na jakości i wydawanie ich w innej formie niż były przygotowane w kooperacji z nimi może sprawić, że ucierpi na tym efekt końcowy.

Szkoda byłoby szatkować P85 na addonpacki. Pełny mod, wraz z efektami, soundpackami, wyspą, gui, z ustandaryzowanymi jednostkami jest, przynajmniej dla mnie, o wiele lepszy w odbiorze niż addonpack.

Może lepiej ugryźć się w język i poprawić samemu to co ktoś zepsuł i po prostu to wydać, nie dopuszczając do jakiś innych pseudo-poprawek innych ludzi. Wszak jako Team Leader i osoba o największym wkładzie masz dostęp do moda i to Ty decydujesz kiedy umieścić publicznie linka?


Ten mod to piękna rzecz, nie pozwólcie (Wy, cały P85 team) by przez niesnaski się rozpadł tuż przy końcu w taki sposób, zawodząc całe community które toczyło ślinę pod swoimi biurkami od około roku.
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPt 27 lut, 2009 22:30

Bo tu stykają się dwie strony - twórców i odbiorców. Znamy Wasze zdanie i argumenty i są przekonywujące (patrząc od Waszej strony).
Jednak dla mnie (mówię tylko w swoim imieniu ale jednocześnie wskazuję, że jest inne spojrzenie) jako odbiorcy modu, użytkownika lepszy jest spójny mod. Widzę również to po moim współtowarzyszach z PRu - lepsze/łatwiejsze jest ogarnięcie jednej całości, która zmienia się rzadkimi falami (jako patch czy coś w tym stylu) niż ściągać jakieś poprawki co tydzień do 2 lub 3 addonów. W przypadku modu - zapuszcza się ściąganie 1 max 2 plików, wsadza się w 1 katalog i każdy ma to samo. W przypadku zbioru addonów (przynajmniej w PRze, np na przykładzie packu zzCTI, czy WACO Warfare) - tragedia.
Ja i ze 2 osoby 2 PRze czaimy kto to jest Vilas i że ma swoją rację, ale 10-ciu innych nie.
Chciałem tylko przedstawić druga stronę medalu.
Mod jest Wasz, więc decyzja również.
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostSo 28 lut, 2009 22:21

Ja byłbym za tym, żebyście w takiej niemiłej sytuacji po prostu wypierniczyli tych ludzi, którzy zamiast pomagać pierniczą mod, zgodnie z zasadą "Nie jesteś częścią rozwiązania, to jesteś częścią problemu.". A co do Tbirda, to moim zdaniem, jeżeli on wam tak dużo rzeczy psuje i opóźnia to bym go wywalił natychmiast w trybie "pakuj swoje zabawki i spierniczaj". A szkoda by było, żeby tak dużo pracy i tak wysokiej jakości addony poszły na półkę przez grupę dzieciaków, które myślą, że są lepsi od was i ich nieduży wkład jest równy waszej tytanicznej pracy, oraz uważają, że powinniście zwracać się do nich per "mości panie".
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 05 mar, 2009 02:57

addon pack jest o tyle lepszy że można go wcielić\złączyć z innym modem - np A.C.E.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 07 mar, 2009 01:43

lol, który to?



spalimy mu matke i zgwałcimy dom
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Kuszek

Kapral

Kapral

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Wt 01 sie, 2006 18:35
  • Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań

PostSo 07 mar, 2009 10:55

Jonez napisał(a):spalimy mu matke i zgwałcimy dom


Skąd ja to znam ... Co do addonpacku, IMO jest najlepszym w tym momencie pomysłem. Vilas masz moje mało znaczące (jeśli nic nieznaczące) poparcie.
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostSo 07 mar, 2009 11:19

było mu odpisać, że lepiej wywalić ruskie, bo i tak wszędzie pełno addonów tej gównianej nacji
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 07 mar, 2009 12:32

było mu odpisać, że lepiej wywalić ruskie, bo i tak wszędzie pełno addonów tej gównianej nacji
win
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

eJay

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Pt 04 lis, 2005 10:57

PostN 08 mar, 2009 15:21

Ja też skrobnę co nieco, wszak byłem (i jestem) w tym teamie odpowiedzialny za misje.

Otóż czasem mi jest żal vilasa. Jasne, zdarzały mi się częste "jazdy" w jego stronę bo nieraz jego packi doprowadzały do szewskiej pasji :) Ale to było i juz nie wróci, chyba że vilas sobie na to zasłuży. P85 jest naprawdę wielkim projektem. Szkoda tylko, że w międzyczasie niektóre osoby ubzdurały sobie, że to "nasz mod" i "nasze addony". vilas stracił nad wszystkim kontrolę, powinien Tarikowi powiedzieć "nara" już pod koniec roku kiedy okazało się że pierwsza beta była niegrywalna w MP.

Niestety chyba wszyscy poszli za Tarikiem, bo zamiast wydać betę z poprawkami i liczyć na pomoc community to oni topili się we własnym sosie, dodawali kolejne bzdety, a potem doszły jeszcze do tego feralne sprawy z configami i stringtable. Te dwie kwestie przyczyniły się do naprawdę ostrej kłótni, która omal nie pogrzebała moda.

Ogólnie wolałbym, aby to był addon-pack, a nie MOD. Raz, że łatwiej wyjąć wszystkie dodatki i wkleić je do misji razem z innymi dodatkami vilasa. A dwa, że nie jestem skazany na używanie replacementów.

topas

PostWt 17 mar, 2009 14:53

amen

troche srania we własne gniazdo nastapiło jak widać, nie da sie niektórym kwestiom zaprzeczyć, inne nie tak łatwo zrozumieć czy im przyklasnąc... ale....ale jak pisze Vilas odbiorca nie ucierpi na odbiorze produktu końcowego

i to jest akurat najważniejsze

Mimo niesnasek, niejasności i innych kwestii ja zostaję i bedę działał pod flagą P'85 jakkolwiek będzie wyglądać
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostWt 17 mar, 2009 17:04

@vilas - pod nazwą Afgan wz88 kryją się wszystkie modyfikacje Afgana, które były przeprowadzane w latach 1980-1989. Sam mam w szafie egzemplarz z 1986 więc coś jest na rzeczy...

[źrodło: http://www.militarni.pl/drukuj.php?art_id=125]

KZS, jak nazwa wskazuje (костюм защитный сетчетый - tj siatkowaty kostium ochronny), był strojem ochronnym, który w praktyce były wykorzystywany jako maskałat do wszystkiego. Nie widzę więc w tym wszystkim problemu.

Jak na moje oko, to jakieś tutaj ogromne problemu komunikacyjne w zespole są, co je powoduje, to nie mi oceniać.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostWt 17 mar, 2009 17:28

@vilas
Napisz o tym na forum BIS. Niech ludzie się dowiedzą co się dzieje w tym modzie przez tych ruskich/amerykańców.
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostWt 17 mar, 2009 17:34

Ok, to zachowamy to wszystko dla siebie :spoko:
Acha i btw. Świetny pomysł z małym zespołem z zaufanych ludzi do ArmA 2 P85.
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości