Teraz jest Śr 24 kwi, 2024 05:41


VILAS Arma addons

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość

topas

PostWt 17 mar, 2009 17:42

Ścieranie się ambicji i urażone dumy wielu z członków... Czasami nadmierna tolerancja dla pomysłów, nawet złych - a z drugiej strony zamknięcie na dobre propozycje... Zły styl pracy przede wszystkim -> team bez deadline'ów, każdy robi co chce akurat a nie to co powinno być wymagane dla potrzeb moda... Zależnie od humoru... I dywagacje i rozwodzenie się tygodniami nad 'pierdołami' w czasie gdy np. ja dostarczam w pełni gotowe zestawy tablic z nazwami miejscowości polskich i zachodnioniemieckich, textury obiektów codziennego uzytku, budynków, bram, skrzynek, dworców PKS, znaków drogowych, tablic informacyjnych, budek telefonicznych, kapliczek itd -> żaden ze zdolnych modelarzy w modzie przez 2 lata nie tknął przy tym palcem... złożenie i zrobienie z tego 3d zajęło chwilkę

http://img21.imageshack.us/gal.php?g=pavilon.jpg

ale w modzie nie zobaczymy bo było ważniejsze np. po raz 3274 dyskutować nad loadoutem Su-25 i ilości pylonów... Tu Vilasowi przyznam rację, że trochę się towarzycho pogubiło w tym co robi, co powinno, może faktycznie trzymanie za mordę na zasadzie podwykonawców a nie wolnoamerykanka to lepsze wyjście.... Nie zgodzę się że team poza wymienionymi w ostatniej linijce przedostatniego postu Vilasa to tylko nieroby i osoby czyhające na jego dobre imię, tudzież judasze czy członkowie V.kolumny chcący potajemnie w zmowie z masonami, komunistami i żydami opóźnić wyjście moda... Bogu ducha winni ludzie jak Soul_Assassin, Uralaz, Hamis, Sgt.Ace, GodHammer, którzy robili swoje będąc między młotem a kowadłem, przeważnie poprzez 'burdel na górze' i tysiąc koncepcji na finalny kształt moda przekrzykiwanych na raz...

w kwestii morale teamu i stanu osobowego dostaliśmy w tym tygodniu w kość, niewątpliwie..

Ale co nas nie zabije to nas wzmocni mam nadzieję
MOD wyjdzie, i są nawet chęci i plany na przyszłość po publicznym releasie Bety, także niech naród się nie martwi
Offline

eJay

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Pt 04 lis, 2005 10:57

PostWt 17 mar, 2009 19:15

Kuźwa wreszcie decyzja! :spoko: Może w końcu ten MOD wyjdzie i nie będzie to rusko-francuskie widzimisię tylko rzetelna, zbalansowana praca, która zadowoli community.

Na miejscu vilasa zapisałbym sobie ważniejsze wałki tarika w configach (PBR :grin: ) i w razie dymu na forum BISu zamieścił kilka faktów z twórczości uroczego żabojada.
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 17 mar, 2009 21:00

A idźcie mi z tym T-Birdem żabojadem niemiłym. Nie dość, że T-Birda nie lubię to jeszcze się okazało, że jest francuzikiem, których też za bardzo nie lubię. Świetnie... Mam tylko nadzieję, ze jeszcze w tym miesiącu zagramy na Public Beta modu. Powodzenia życzę, pozdro.


edit, no a teraz ci co przyszli do moda w ciągu ostatniego czasu na forum moda tylko mnie obzywają, jak to moje modele złe i do niczego i że trzeba armie radziecką dopracować...
mamy w sumie samo koło miłośników ruskich które ciągle ma pretensje
dołączano jakiś członków o których nie mam pojęcia, co robili nic, tylko marudzili, że ruscy źle zrobieni, nawet nie wiem co niektórzy tam robią, bo poza krytyką i wieszaniem psów na mnie i mówieniem jaki T-bird wspaniały - nie robią nic


Nie no to już przegięcie. Что должно быть шл**а?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 17 mar, 2009 21:58

Wiesz Vilas szkoda mi Cię, bo starasz się jak możesz, robisz wszystko by mod jakoś wyglądał, a jakiś arab wszystko niszczy i wielkiego szefa zgrywa. Coś tu jest nie tak, dałeś sobie jak to się mówi wejść na łeb. Na drugi raz nie bierz innych dupków do modu poza tymi, których znasz i masz do nich zaufanie.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 17 mar, 2009 22:52

dla mnie to schizofrenia


Żeby tylko.

AMD dualcore 6000 (2 razy 3000), karta Asus GeeForce 8800GTS 512 MB, 2 GB pamięci Corsair


HAHAHA to jak będę miał z 10FPS to dobrze, nie?? To kurde niezłe lagi :/ Niech zgadnę, czyżby pan Mudżahedin coś grzebał?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostWt 17 mar, 2009 23:01

Tutaj w tej kwestii i ja muszę się wypowiedzieć. Wersja wewnętrzna 0.4 była najbardziej zabugowaną wersją całego tego projektu, nie wiem czy ktoś potrafi sobie wyobrazić stadium gorsze niż oferowała ArmA 1.0, ale tak to wyglądało. Nie wiem jak z kolejnymi wersjami, bo w je po prostu nie grałem nawet nie ściągałem. Misje "skradankowe" odpadają - AI wykrywa gracza nawet jeśli go nie widzi(!). Gdy robiłem misję konwój w jednej z dolin Sahrani... ciężko to nawet opisać - gracz był sam, przeciw nam konwój; 4 pojazdy: BMP, ural z amunicją, ural z żołnierzami i na końcu UAZ z KM, teoretycznie nic prostszego, a jednak... ogłupiłem AI jak tylko się dało - zachowanie beztroskie, umiejętności najniższe. Gdy konwój wyjeżdżał z za martwego pola (góra, jakieś 500~600 metrów ode mnie), BMP zauważał mnie leżącego w krzaku. I jak tu grać/testować/mieć przyjemność z tego co się robi? Ano nijak...

Do tego dochodziły jeszcze ciągłe zmiany klas przez T-bird'a - bez "ręcznych" zmian (za pomocą notatnika) w mission.sqm żadna z misji która działała na poprzedniej kompilacji nie działała na nowszej (przecież to nerwicy można dostać bawiąc się ciągle w te same klocki tylko po to że za chwilę się okaże że misja jest niegrywalna na nowej wersji... doprowadziło to do tego że ekipa eJay'a zaprzestała prac nad misjami i wcale się nie dziwię, sam przez ponad dwa miesiące nie tknąłem się edytora w ArmA.)

W tej kwestii pozostaje jeszcze wiele do omówienie i naprawienia.

A jeszcze jedno: Cytat z forum wewnętrznego "Whatever I'd do to see soviets polished." - poraz kolejny chcą się zająć sowietami... którzy tak naprawdę są bardzo dobrze zrobienie i nic im więcej nie trzeba, bo tak jak już Vilas napisał poraz ∞ chcą coś zmieniać u Rusków...
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostWt 17 mar, 2009 23:10

Nie możecie powiedzieć, T-Birdowi + rusofilą i całej reszcie, żeby się pakowali? Vilas by wydał swoje modele na forum bis, żeby nikt inny nie mógł ich nazwać swoimi.
Myślę, że mogłoby to pomóc całemu projektowi.
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲
Offline

eJay

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Pt 04 lis, 2005 10:57

PostWt 17 mar, 2009 23:28

Jeszcze odnośnie AI:

Ustawiłem kiedyś w losowej bazie na Północnym Sahrani kilkanaście jednostek i kazałem im maszerować/patrolować. Gracza ustawiłem jakieś 500 metrów nieopodal bazy, w gęstym lesie. Postawiłem też wyzwalacz "Zachód--->Obecny" i żeby włączył się alarm w bazie. Wiecie co? Zrobiłem może 50 kroków i alarm się włączył! ;-) How?

Ten MOD miał wbrew pozorom szansę istnienia w obecnej postaci, gdyby Tarik zakończył kodowanie aplikacji na wyglądzie menu, interface i drobnych, graficznych szczegółach. Ale on postanowił zmienić gameplay. Ba, nawet jak podłączono do P85 zawartość ECS, to on to jeszcze modyfikował, przez co powstawały takie numery jak ten powyżej.
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 17 mar, 2009 23:36

No nie najlepiej to wygląda, widać, że pan Mudżahedin to powinien wziąć dwa gwoździe i włożyć do gniazdka.


P.S Tak wyraziłem złość do T-Birda, że aż warna dostałem. Uff...
Ostatnio edytowano Śr 18 mar, 2009 08:20 przez slacker7, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 18 mar, 2009 04:07

Ufff. Dopiero teraz przebrnęłem przez ostatnie 2 strony topicu. Tragikomedia.


Inna sprawa, z takich a nie innych powodów cośtam wiem. Pytanie do Ciebie Vilas - czy mogę się wypowiadać?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Kuszek

Kapral

Kapral

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Wt 01 sie, 2006 18:35
  • Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań

PostŚr 18 mar, 2009 17:38

Vilas, a nie możesz po prostu powiedzieć im, aby się, że tak powiem, wynieśli z tego moda i tylko tym co chcą wg pierwotnych założeń go tworzyć "pozwolić" zostać ? IMO to jest najlepsze rozwiązanie w tym wypadku.

PS. Sorry za chaotyczność, ale dziś nie mam głowy do tego...
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostŚr 18 mar, 2009 19:05

vilas (czy VILAS jak wolisz), kwestia leży z ruskimi raczej w tym, że w Związku Radzieckim była NAPRAWDĘ dużo różnorodność sprzętu. Przypuszczam też, że garnizony na zachodzie (jak chociażby Borne Sulinowo), dostawało najnowszy sort mundurów zaraz po jednostkach uczestniczących w interwencji w Afganistanie. Do zagranicznych garnizonów wybierano elitę ze związku radzieckiego (dywizje gwardyjskie) i jakby chociaż się spojrzało na filmy, z opuszczania już wcześniej wspomnianego Bornego, to da się zauważyć, że wszyscy są jednolicie umundurowani (gdy to aż do 1994 zdarzało się, że żołdak dostawał jakiś epokowy mundur, ciekawym filmem, ilustrującym to zjawisko jest ДМБ). Co nie kłóci się wcale z tym, że mogły się zdarzyć przypadki noszące furażerkę, mieszok, KLMK lub mundur wz69. Taka różnorodność narasta zresztą już do rangi jakiejś tradycji narodowej, bowiem i dzisiaj, w FR można spotkać oddział ubrany w 3-4 różne kamuflaże (a o konfiguracji sprzętowej, jaką noszą na sobie to już nie ma co nawet wspominać).

Już tak nawisaem mówiąc, slacker, nie wiem skąd to ograniczenie umysłowe u Ciebie wynika ale nie sądzisz, że nic do rzeczy ma pochodzenie/narodowość? Kretynów nie sieją i to, że jakiś polaczek Ci za skórę zalezie od razu oznacza to, że TO CAŁY NARÓD JEST TAKI?
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 18 mar, 2009 19:37

Rey rasisto uspokój się.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostŚr 18 mar, 2009 19:49

Jonez napisał(a):Rey rasisto uspokój się.

i co miał na myśli ten, jaśnie wielmożny użytkownik, przez te słowa. Czyżby skryta ironia, szyderstwo albo jakaś personalna niesnaska jest tutaj realizowana? Cokolwiek by to było, bohater lyryczny na pewno nie wie, o co chodzi. Padają głuche strzały, kule się staczają ale żadna z odpowiedzi nie trafia w sedno. Czym więc jest ta kwestia? Karuzela myśli pracuje dalej, bezskutecznie. Po co sobie zresztą tym głowę zaprzątać... - rzekł urywając w pół autor niniejszego postu, po czym przystąpił do powolnej degustacji wieczornej strawy.

@Vilas - weź pod uwagę, że na przykład przemundurowanie ACz na gimnastiorkę wz.43 w ciężkich warunkach wojennych nie zajęło dłużej, niż pół roku (na zdjęciach z początku 44 trudno spotkać jakoś sołdata z gimnastiorką przed wojenną). Takoż i w 85, nie sądzę, żeby były problemy z uzupełnieniem nowych krojów mundurów na newralgicznych punktach obronnych Związku Radzieckiego. Jasne, będzie i tak chaos mundurowy ale i między innymi to jest przyczyną tego (tak przypuszczam przynajmniej), że ruskie chciały raz po raz edytować modele sowietów. Bo jak widać chociażby po Afganistanie - regulamin jedno, a życie drugie. Nie oznacza to wcale, że popieram takie działania ale próbuje tu w jakiś sposób zrozumieć sens działania niektórych członków grupy P85 (o co jest dość trudno, choćby po wglądzie w te "przypadki" (?!) configowe).
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 18 mar, 2009 21:03

Rey --> Nie pojechałem wszystkich arabów, tylko Birda, a jeśli chodzi o Francuzów to za nimi po prostu nie przepadam i tyle.
Vilas napisał(a):zrobili balistyke BMD-1, dali armr =650, czyli taki jak BIS dał T72 i my daliśmy T72
dali prędkość wystrzału pocisku jak SABOT 1650 m/s, podczas gdy CSLA i realna wartość wystrzału z armaty 73 mm BMP to 660 m/s


Ładny klops. To przecież on by mógł na Abramsy jechać xD Wiecie momentami oczekiwanie na tego moda przypomina mi ostatnie tygodnie czekania na GTA IV, gdzie była mowa o bugach itp.

Vilas napisał(a):ja jestem wydawcą kiepskich i pełnych bugów addonów ;)


No nie powiedziałbym. Ciekawe jak wytłumaczysz to, że ja codziennie jestem forum z myślą "Hmmm... może Vilas wydał coś nowego"
Z resztą pewnie nie ja jeden :spoko:
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron