Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:49


VILAS Arma addons

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostCz 19 mar, 2009 15:43

Czy to jest?... POBIERAM :razz: wieczorem jak się pobierze skrobnę co nieco :grin:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 19 mar, 2009 16:13

Mam pytanie, czy to zawiera GUI oraz cały ten gamplay-(bull)shit (typu niemożność kucnięcia czy biegnięcia w bok)?



To co miałem napisać już jest nieważne - mod został wydany, w jakiej formie jeszcze nie wiem, bo tutaj nie mam nawet Army zainstalowanej (stąd opóźniony feedback - pliczek ze spisanymi bugami został w domciu). Wkurwiają mnie tylko idioci na BIF, "jak mogłeś to zrobić, przecież to także praca innych!";i teksty, że "nie możesz mówić że to głównie Twoja praca, wszyscy wkładali w to dużo zaangażowania". Nie wiem, mam ochotę zwyzywać tych ignorantów.

Fischkopp miał jak najbardziej rację i powiem wprost - jeśli jeszcze kiedykolwiek będziesz miał podobne koncepcje\problemy z asertywnością, call me. Z radością wcielę się w faszystę (o czym np. jak mniemam wie Reyhard), przy którym Jacek będzie niewinnym aniołkiem. Po wszystkim co czytałem i widziałem to chyba jedyny właściwy sposób trzymania takich pizd za mordy i nie należy tutaj bawić się w jakąkolwiek nadmierną kulturę.

Twoje addony, Twoja nazwea, Twój team, Twój mod, Twój management. Dyskutować można, ale gdy leci pierwszy asshole - leci także dany członek wraz z całym "very important stuff", który stworzył, czyli 2 tekstury i pół modelu złożonej pałatki.



Na koniec dodam tylko, że podziwiam Cię nie tylko za talent - ale i cierpliwość i wytrwałość.

I dziękujemy za moda, pożyczę armę i wystetuję tutaj jeśli mi się uda. Feedback soon.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

eJay

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Pt 04 lis, 2005 10:57

PostCz 19 mar, 2009 16:28

To jest narazie tylko addon pack, który trzeba włożyć do utworzonego modfolderu. To (mam nadzieję ;-) ) tymczasowe rozwiązanie, bo trzeba Ruskim zamknąć mordy. Najlepsze jest to, że teraz wołają po Tarika, bo ten miał 2 dni temu wydać bete 0.7 :twisted: Wcięło go chyba, albo dostał zawału na widok addonów vilasa na forum BiS.
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostCz 19 mar, 2009 16:58

Jonez--> święta racja.
Jonez napisał(a):Po wszystkim co czytałem i widziałem to chyba jedyny właściwy sposób trzymania takich pizd za mordy i nie należy tutaj bawić się w jakąkolwiek nadmierną kulturę.

Dokładnie

eJay--> Może być i addon pack mnie to nie obchodzi ważne, że mam chociaż tyle z tego modu.
Obrazek

topas

PostCz 19 mar, 2009 17:02

Jonez napisał(a):Wkurwiają mnie tylko idioci na BIF, "jak mogłeś to zrobić, przecież to także praca innych!";


nie, skądże...

Jonez napisał(a):i teksty, że "nie możesz mówić że to głównie Twoja praca, wszyscy wkładali w to dużo zaangażowania". Nie wiem, mam ochotę zwyzywać tych ignorantów.


Prosze bardzo, czuję się pierwszy do zbluzgania,
tylko jak bedziesz grał wieczoremto sobie uświadom na czyje tekstury patrzysz
Jak by wyglądał Jaguar, wszystkie 3 Leopardy, zielony Abrams, zielony M60, polski Mi-24, Skot, Topas, Pt-76, Asu-85, 2S1, Gaz69, Gaz-66, KrAZ-255, Star 266, Star 660, Uaz van, M151, Lav-25, BTR-152, BTR-70, T-55, M109, BMD-1, Brdm, Bwp-1, Bmp-2, 2D...
...wyliczać dalej?
Polecam spytac Vilasa dzięki komu w ogóle mamy LWP w ArmA, skąd mają pojazdy i czyje mundury i wyposażenie noszą...
Aha, i polecam słownik w celu sprawdzenia słowa ignorant w powyzszym kontekście

Nie wiem, płacą Ci za włażenie w dupę czy z przyjemności tak robisz?

Jonez napisał(a):Twoje addony


w 100%...

Jonez napisał(a):I dziękujemy za moda


Z przyjemnością i do usług


-------
ojej
i zabrano mi żólty kolorek
nie zapomnijcie mi tylko jeszcze bana dać
no i bannerka nie wzięliście

nie wiem chłopaki, blokowanie kogoś na gg, zabieranie członkostwa modu bez ustalenia to gimnazjalne metody...
Vilas zastanów się w świetle tego co dziś zaszło na BI kto Ci dobrze zyczył a kto był ponoć przeciwko Tobie... bo masz problemy z tym co białe a co czarne...
a to ze nie przyklasnąłem w publicznym bluzganiu i nie polecałem Ci wczoraj pisania tego za co zamknięto nam topic na BI - oceń sam

amen

topas

PostCz 19 mar, 2009 17:39

Vilas napisał(a):LWP mamy dzięki Yacowi


nie rozśmieszaj mnie...faktycznie nie ruszylem palcem... ani moro, ani buty.. ani cały eqipment, ani rogatywka... no fakt, i pojazdy LWP tez Yac? ok, historię piszą zwycięzcy...
Jeśli się tak czujesz to korzystaj... usiądę sobie z boku i popatrzę na wasz Duet z zachwytem wzdychając

Vilas napisał(a):BMP by wyglądąły jak BISowiskie, jak moje BTR 60 naprzykład, bo ja zrobiłem takie, zrobiłeś je ciemniejsze i dopasowałeś do kolorów RHS
inne pojazdy nie wyglądały by bardzo źle, nie miały by błota i efektów owszem


no comment...


Vilas napisał(a):nagle zmieniłeś front jakiś czas temu

twój pogląd sprawy... pewnie przez okulary w kolorze 'Tarik'
Nie każdy komu nie w smak przyklaskiwanie w publicznym obrzucaniu błotem inncyh jest icjh poplecznikiem...
ja tylko wczoraj radziłem Ci naswietlenie problemu w innym tonie
mówiłem że za to jak jest napisane bedą takie a nie inne konsekwencje
i no popatrz są - i jakoś dostało się po dupie akurat nie Tarikowi - wbrew Twoim prognozom...
Co pisałem?
Ze ty sie napiszesz a raz ze nikt tego nie zroumie, dwa ze zamnka topic albo polecą kolektywnie warny... patrz sprawdzilo sie... no kto by pomyslal...

I tylko za taką radę plujesz mi teraz w twarz pisaniem że jestem 'z innego frontu' i publicznie umniejszasz zasługi sprowadzajac to do "tylko błoto i efekty'... nis kolego, 1,5 roku pracy...

przemysl kto na prawde byl przeciwko a kto nie
a to ze staralem sie zachowac resztki 'wyzszej kultury' i o to apelowalem do ciebie automatycznie
czyni mnie wrogiem nr.1
Sorry, to tez zrozumiesz jako atak, ale jak juz ci przejdzie zaślepienie Tarikiem i spiskową wersją z tym kto kogo werbował na swą stronę to przemysl jeszcze raz...

aha, i pozdro dla Yaca
pewnie zaraz bedzie usuwał ten post...
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostCz 19 mar, 2009 18:49

Vilasie, za jakąś godzinkę mod będzie u mnie na kompie, jak oblookam zdam raport :grin: i wystawię ocenę (mam nadzieję, że wysoką :twisted: )
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 19 mar, 2009 19:06

Nie sądziłem, że przyjdzie mi w tej sprawie ostro pisać do rodaka, ale jak Kuba Bogu...

Topas napisał(a):nie, skądże...
Zrobiłeś coś? Zrobiłeś. Więc japa, bo ja piję do tych, co zrobili gówno, a dużo krzyczą. Widać to wyraźnie - vide koniec mojego postu.

@cały drugi akapit - odsyłam powyżej.

Topas napisał(a):Nie wiem, płacą Ci za włażenie w dupę czy z przyjemności tak robisz?
Nasuwa mi się tylko uśmiechnięte "spi...aj", bo jak widzę źle zrozumiałeś mój post. Szkoda.

I na tym chyba skończę odniesienie się do tamtego postu. Robisz to co zarzucasz Vilasowi.

Topas napisał(a):a to ze staralem sie zachowac resztki 'wyzszej kultury'
Odpowiem w Twoim tonie: Lubisz pływać w gównie, czy po prostu nie masz wystarczająco charakteru by się uwolnić od tych, którzy Cię nim obrzucają?

Szansa na skuteczne, stanowcze i kulturalne podejście minęła już chwilę temu. Teraz albo adaptujesz się do warunków pola walki i wygrywasz brutalnością, albo dalej podkulasz ogon.

Bycie 'neutralnym' chyba nie wchodzi w grę, a patrząc na całokształt - sorry. Gdybym był managerem moda Ci kolesie wylecieli by po max. dwóch wyskokach, ze stosowną notką na forum lub dev-blogu stworzonym specjalnie na potrzeby moda. Po prostu nie ma miejsca na warcholstwo, a jeśli się zdarzy, będzie bardzo brutalnie ucinanie i zduszane w zarodku.

Topas napisał(a):i no popatrz są - i jakoś dostało się po dupie akurat nie Tarikowi - wbrew Twoim prognozom...
Sorry, na BIF panują tak specyficzne 'zasady' (Kumpelstwo! Wdupowłazstwo! Coś, co tu miałem napisać, ale mnie moja lepsza połowa zagadała ale zapomniałem! itd), że dostanie tam bana jest jeszcze mniej (dużo mniej) szkalujące niż tutaj. Traktując ich za wyznacznik... no sam rozumiesz.

Topas napisał(a):aha, i pozdro dla Yaca
pewnie zaraz bedzie usuwał ten post...
Znów robisz to, co zarzucasz Vilasowi.


Kończąc, pieprzony Topasie - piłem jedynie do 'obcych', którzy spróbowali przywłaszczyć sobie mod. Do frajerów na BIF, którzy przyklaskują tym, kogo znają bardziej. Którzy piszą "that's sad" mając to kompletnie w dupie, bo ważne że są addony.

Jestem Polakiem. Stoję po stronie Polaków. Kojarzę Vilasa od jego pierwszych prac, kiedyś chciałem robić dla niego misje, ale się nie wywiązałem, zawsze go wspierałem w tym co robi nawet jeśli czasem nie podchodziły mi jego addony. I tak jest też teraz, zwłaszcza że nawet gdyby był austriakiem to i tak obiektywnie patrząc racje są po jego stronie.
Ostatnio edytowano Cz 19 mar, 2009 19:27 przez Jon, łącznie edytowano 1 raz
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 19 mar, 2009 20:03

To moim zdaniem wyczerpuje response dla Topasa w sprawie 'supportu' 'drugiej' strony, czy też bycia... heh, neutralnym.



Vilas, spraszaj Tbirda, z chęcią go poznam (nie tylko ja)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

McSlavko

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 05 gru, 2006 13:35
  • Lokalizacja: Legionowo

PostCz 19 mar, 2009 20:38

Ufff się narobiło, szanuje Was panowie za rzeczowe podejscie do sprawy, Tbird chciał zebrać śmietanke za wszystkich z teamu, Topas naprawde chciał(chce) dobrze, także nie wincie go za to, chłop też włożył prace w tego mod-a i nie chce zeby wszystko zaprzepascić, forum BIF jest (było zawsze) po stronie "dobrych" moderów, jakoś wychodze z założenia że Tbird jest tam traktowany na troszke innych prawach aniżeli ktokolwiek inny, nawet villas pomimo jego wielkiego wkładu.
Takie forum mi się podoba, zaskoczył mnie Yac warnem dla slackera za....no właśnie ..za co? proszę nie róbcie głupot z niczego, bo dochodzimy do sytuacji "ja tu rządze wiec morda w kubeł" czytając cały wątek nie widze powodu, ale może ja stary jestem i ślepy... no i jeszcze jedno na koniec, jeżeli i ten wątek zostanie ocenzurowany, pocięty przez admina to juz nie wiem co i gdzie czytać bo zniknie ostatnia kolebka normalnego forum a zostanie jedynie etykieta której trzeba przestrzegać :/

Jeszcze raz wielkie/ogromne dzięki dla POLSKIEGO Teamu P85, nauczka na przyszłość, robić tylko i wyłacznie ze swoimi! EOT
Powered by ULi

topas

PostCz 19 mar, 2009 21:46

ok Panowie
każdy swoje

miło było poznać Pana Joneza, faktycznie nie ma co... 'spier' i 'pieprzony Topasie' nie kwalifikuja sie na akcje ze strony moderatorów, wcale...

sorry ale nie zamierzam być chłopcem do bicia tutaj
moje decyzje i moje sumienie, nie ma zbiorowej odpowiedzialności
i nie ma wymuszania na nikim zachowań

proponuje odszczekać Chłopcze
może ilośc postów Cię predestynuje do cwaniaczenia tu i kozaczenia
ale sorry mało wiesz kim jestem i co zrobiłem
więc JAPA to do kolegów na podwórku proszę

mnie za własne zdanie dziś stąd wyrzucili, inni moga rzucać błotem do woli...
tja..

na razie panowie

Berna

PostCz 19 mar, 2009 21:52

Panowie wyluzujcie. Jonez i Topas przede wszystkim!
Ostatnio edytowano Cz 19 mar, 2009 22:04 przez Berna, łącznie edytowano 1 raz

HAV

PostCz 19 mar, 2009 22:00

Chyba się troszkę panowie zapominacie gdzie jesteście... nie interesują mnie Wasze wzajemne relacje i opinie o innych, ale chamstwa i szkalowania innych tolerować z pewnością nie będę.

HAV

PostCz 19 mar, 2009 22:29

Panowie, lojalnie uprzedzam, przenieście się z tą dyskusją na forum wewn. i wyjaśnijcie to między sobą raz na zawsze, zamiast publicznie prać swoje brudy.
Naprawdę nie wszyscy muszą znać ze szczegółami co się dzieje wewn. P85, myślę że wystarczająco jasno daliście to wcześniej do zrozumienia i wyliczanie wszystkich sporów etc. jest tu co najmniej zbędne.
Zakończcie ten flame war nim ucierpią kolejne osoby.

topas

PostCz 19 mar, 2009 22:36

Nazywajcie jak chcecie
Macie moje tekstury, to niech będzie wsparcie wystarczające dla tego cokolwiek planowane jest od dnia dzisiejszego w przód..

Dziękuję za w przeważającej większości miłe słowa :twisted: i piękny doping zagrzewający odwiedzających topic do oceny kto i dlaczego zasługuje na szacunek oraz uzurpowanie prawa do standaryzowania i oceny moralności i zachowań innych osób przez pryzmat swoich definicji.

Po wtóre; po wyrzuceniu mnie dziś bez słowa z tego forum za obiektywizm, potem powtórnym przyjęciu tylko po to by widzieć kampanię na moją osobę + wulgaryzmy od osób znających sprawę tylko z przytoczonych tu opowieści... Na prawdę Kozłem Ofiarnym i osobą odpowiadającą za to że akurat ma dobre układy z każdą stroną konfliktu - bo przez 1,5 roku łagodziła waśnie i forsowała to i owo właśnie 'w imię pokoju' we wnętrzu p85... Vilas twierdzisz ze nie dziwisz sie tym którzy adresują wobec mnie wulgaryzmy stojąc w twoim cieniu... hmm...
Zważ że zarzucana mi neutralność [ba! zwana nawet brakiem charakteru ratowała ten wybryk natury nie raz].. Ale proszę to z tego mam że obie strony mają to i owo za złe.. Zostawiam Was, bierzcie się za łby, gódźcie... whatever... nie po to to zaczynałem, miała być przyjemność z tego, a do tego to już od dzisiaj daleko i nie wiem czy mi wróci kiedykolwiek

Tekstury i wkład w addony pozostawiam ku radości odbiorców
Swoją skroną osobę raczej nie

Przygoda z ArmA była miła w większości, duzo nauki, masa frajdy
Dziękuję
I powodzenia na dalszej drodze
Wszystko sie w życiu kończy; moja przygoda z ArmA ninijeszym również
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości