Teraz jest Cz 28 mar, 2024 21:00


Przyjmowanie do klanu tylko powyżej 18 lat...

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

Przyjmowanie do klanu tylko powyżej 18 lat...

PostN 25 lut, 2007 15:45

Co to za klan, który przyjmuje samych pełnoletnich. W tym wieku to już żonę sobie przygruchajcie, a nie gry we łbie.

Hmmm... Realistyczny system rang?
Powiedz ile macie członków. Sorry, nie wierzę byście mieli 50 i każdy powyżej 25 lat.
Ba i tak nie będzie chętnych po samych pełnoletnich to tu nie mamy. Jakieś trzy osoby. Lol. ¦rednia to 27 lat. To po ile mają wasi członkowie. Sorry, ale dawno się tak nie ubawiłem.

@Edit
Nawet rodzaju tematu zapomniałeś nadać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostN 25 lut, 2007 16:51

@Severb: nie rozumiem co Cie smieszy. poza tym nie umiesz liczyc - zeby miec srednia wieku 27 w grupie, to nie kazdy musi miec powyzej 25 lat.
Pelnoletni są na tym forum, zapewniam Cie. Poza tym idz odrob lekcje, bo pani bedzie krzyczec
w klubie Polish Resistance mamy srednia wieku lekko powyzej 26 i jakos nie przeszkadza nam to, ze niektorzy sa ojcami, maja powyzej 40 lat. Wiek moze nie jest rownowanzy z posiadaniem samych pozytywnych cech, ale z doswiadczenia wiemy, ze czym starszy tym pod wieloma wzgledami lepszy (chodzi mi glownie o atmosfere, nie umiejetnosci). Dlatego w pelni rozumiem ten warunek.
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

PostN 25 lut, 2007 16:55

=JACK= napisał(a):- był(a) pełnoletni(a) - nasza średnia wieku to 27 lat (są wyjątki)

To mnie śmieszy. Na tym forum jest 15-20 osób pełnoletnich więc nie sądzę by klan znalazł tu świetlistą przyszłość.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostN 25 lut, 2007 17:04

15-20 - sadze, ze pomysliles sie kilkukrotnie
Offline
Avatar użytkownika

=JACK=

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): N 25 lut, 2007 14:58
  • Lokalizacja: Warszawa

PostN 25 lut, 2007 19:41

Severb:
Co to za klan, który przyjmuje samych pełnoletnich. W tym wieku to już żonę sobie przygruchajcie, a nie gry we łbie.

odp. [1stCav], żonę już mam.

Severb:
Powiedz ile macie członków

odp. ja osobiście mam jednego. :)

Severb:
Sorry, nie wierzę byście mieli 50

odp. wystarczy wejść na stronę www.1stCav.pl i policzyć

Severb:
Nawet rodzaju tematu zapomniałeś nadać

odp. a rzeczywiście... ale już poprawiłem.

Dziekuję wszystkim pełnoletnim i niepełnoletnim osobom za wsparcie a moderatorom za przesunięcie dyskusji do osobnego wątku. :spoko:

Ciekawym bardzo jest czy waćpan Severb za dekadę w gry komputerowe też grać będzie czy zajmie się czyms innym...????

ps. Ja grałem, gram i będę grał. Moj syn gra i będzie grał. Mam nadzieję że mój wnuk też będzie grał.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 25 lut, 2007 19:58

Pewnie będzie rowy kopać, bo lepszej przyszłości mu nie wróżę. ¬dziwiło mnie w ogóle, że zareagowaliście na tą zaczepkę :)

Jack - Severb'em się nie przejmuj - nie ma sensu po prostu. Już od jakiegoś czasu próbuje zaistnieć na tym forum, choć nie ma nawet odwagi wpisać swojego prawdziwego wieku... który o ile dobrze pamiętam oscyluje w granicach 14 lat.

Naprawdę, szkoda dla niego waszego czasu :) Pozdro 1stCav!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Smok

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 21 cze, 2006 18:08
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostPn 26 lut, 2007 19:41

No tak dla takiego np 14to latka osoba 30 - 40 letnia to już "dziadek" który powinien tylko leżeć i czekać aż się Jego czas wypełni.
Mam 30 i nie mam zamiaru rezygnować z grania, powiem więcej ostatnio dołączyłem do jednego z klanów i dopiero teraz zabawa się zacznie!

Pozdrawiam
... Siła i Honor ...
Offline
Avatar użytkownika

Andrea

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:25
  • Lokalizacja: Gdańsk

PostPn 02 kwi, 2007 20:06

Ha ... 50 latki jak widać , też grają i to całkiem nieźle :wink:
[8BZ] Clan
Offline
Avatar użytkownika

mossin

Major

Major

  • Posty: 516
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:40
  • Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice

PostPn 02 kwi, 2007 20:56

tak, tak, osobiście kibicuje klanowi, w którym średnia wielu wynosi około 40 lat :) Trzeba przyznać że panowie wymiatają, ale to już zupełnie inna gra.

Zresztą, z dzieciakami w klanie jest różnie, gra, gra a później mu się znudzi, rzucają się o byle co, itp itd.
..|..
Offline
Avatar użytkownika

traffix

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 235
  • Dołączył(a): So 04 mar, 2006 19:39

PostŚr 27 cze, 2007 00:54

Nie mam nic przeciwko przyjmowaniu graczy pełnoletnich, ale z doświadczenia wiem że "pełnoletni" nie znaczy wcale lepszy od "nastoletniego"... sam grałem w klanie i wiem jak to jest. Zaprzyjaźniony klan wywalił wszystkich dorosłych bo chcieli się zbuntować przeciwko takim zagraniom jakie prowadzicie. W sumie to ich wyśmiali, ale ja nie o tym. Chodzi mi o to że grało mi się dobrze z dorosłymi, byłem najmłodszy w klanie (hmm, 13 lat? reszta po 17, 21 etc.) ale to nie przeszkadzało nam w grze... jakoś się dogadywaliśmy. Troszeczkę głupia jest ta dyskryminacja młodszych graczy no ale jak chcecie. To wasza sprawa... i nikomu nic do tego.
Offline
Avatar użytkownika

Grey

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 166
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2005 19:53

PostCz 05 lip, 2007 13:27

1. Och, jestem za stary. Od dzis juz nie gram.
2. Strasznie glupia jest dyskryminacja. Glownie jak na TS gada sie o dzieciach albo problemach z zona, albo o tym, ze rozwod to nie koniec swiata. Przeciez 13latek moze uczestniczyc w takich rozmowach, czuc sie dobrze i miec wiele wlasnych doswiadczen, ktorymi moze sie podzielic i pomoc starszym kolegom :P
Z drugiej strony, ja chetnie dowiem sie czegos o Teletubisiach, Pikachu i ostatnim odcinku telerankowego filmu :)

Granie w klanie to nie tylko granie.
Obrazek CFOG / ACOG team | Platoon.pl | ShackTac | 6th sense | eks Team Tactical | eks RAAB

Berna

PostN 15 lip, 2007 10:48

Tez zabiore głos w dyskusji. Również nie widze nic złego w tym, że dany klan rekrutuje tylko i wyłacznie członków powyzej 18 roku zycia. To jest sprawa tego klanu. Przyjął sobie taki statut i ma do tego prawo. Mnie osobiscie nie przeszkadza to że gram z 13 latkiem czy 40 latkiem. Jeżeli sa to dobrzy gracze, mozna z nimi porozmawiac, posmiac się, to maja u mnie szacun :spoko:
A kolega Severb niech zaloży własny klan, rekrutuje kogo chce, jak chce i kiedy chce.

Pzdr.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron