Teraz jest So 27 kwi, 2024 13:13


FDF Sound Pack

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

FDF Sound Pack

PostPt 09 mar, 2007 13:49

Pewnie już o tym wiecie, albo i nie. Ale myślę, że warto o tym napisać. Na Armed Assault Center PL też jest. Wystarczy poszukać.
Tak więc, wiadomo jaką popularnością szczycili się panowie z FDF Mod, osobiście sam grałem tylko na FDF nie tylko ze względu na ładnie fińskie jednostki, ale również świetne dźwięki. Krew mnie zalewala, kiedy myślałem o tym, że muszę grać bez modów w MP. A teraz FDF wkracza na scene Armed Assault, może jeszcze nie z wysokiej jakości modelami, bo nie ma do nich narzędzi, ale z fajnym "Misc'iem", a mianowicie Sound Packiem. Narazie testuję sobie dźwięki tylko po stronie amerykańskiej, początkowo troche dziwnie się czułem słysząc inny "Stuk" niż ten standardowy w M4A1, ale muszę przyznać, że dźwięki są naprawde wysokiej jakości. Przedewszystkim bronie, same wybuchy, pojazdów nie testowałem, bo dopiero co dorwałem tą paczkę, ale jeżeli ktoś o niej nie wie to myślę, że warto ją zassać i podzielić się własną opinią.

FDF Sound Pack
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości