Teraz jest So 27 kwi, 2024 14:58


Muzyka z ARma

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ArmAstrong

Cywil

Cywil

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Śr 04 kwi, 2007 04:59

Muzyka z ARma

PostŚr 04 kwi, 2007 19:17

W jakim pliku .pbo są zawarte pliki muzyczne z Arma?
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostŚr 04 kwi, 2007 20:09

Ludu mój... Wysil nieco szare komórki. Jeśli nie ma pliku music.pbo to chyba należy "podejrzewać" sound.pbo i inne dźwiękowobrzmiące pliki. A po wypakowaniu można się już upewnić na 100%. Troszku logiki człowieku...
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline

ArmAstrong

Cywil

Cywil

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Śr 04 kwi, 2007 04:59

PostŚr 04 kwi, 2007 20:26

Kireta napisał(a):Ludu mój... Wysil nieco szare komórki. Jeśli nie ma pliku music.pbo to chyba należy "podejrzewać" sound.pbo i inne dźwiękowobrzmiące pliki. A po wypakowaniu można się już upewnić na 100%. Troszku logiki człowieku...


Nie sadze w resistance plik z muzą miał nazwe "o.pbo" wiec pytam człowieku
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostŚr 04 kwi, 2007 21:40

ArmAstrong napisał(a):Nie sadze w resistance plik z muzą miał nazwe "o.pbo" wiec pytam człowieku


Jak Kireta wyżej napisał: co za problem sprawdzić? Ja np. przeryłem wszystkie podejrzane pliki w CoD2 w poszukiwaniu dźwięków i muzy i znalazłem. Trochę więcej własnej inwencji...
Obrazek
Obrazek
Offline

ArmAstrong

Cywil

Cywil

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Śr 04 kwi, 2007 04:59

PostŚr 04 kwi, 2007 23:15

Tygrys205 napisał(a):
ArmAstrong napisał(a):Nie sadze w resistance plik z muzą miał nazwe "o.pbo" wiec pytam człowieku


Jak Kireta wyżej napisał: co za problem sprawdzić? Ja np. przeryłem wszystkie podejrzane pliki w CoD2 w poszukiwaniu dźwięków i muzy i znalazłem. Trochę więcej własnej inwencji...


Dobra se poszukam :P

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości

cron