Teraz jest So 27 kwi, 2024 13:28


XAM i przenoszenie modeli z OFP do Army

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jesion

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 20:28

XAM i przenoszenie modeli z OFP do Army

PostCz 07 cze, 2007 20:22

Ostatnio ściągnąłem XAM mod w którym jednostki ze strony wschodu pochodzą od modeli Rosjan z OFP.
Czy to znaczy, że można przenosić modele żołnierzy z OFP do Arma, lub tworzyć nowe modele wbrew temu, że większość mówi "Nie da się tego zrobić bez narzedzi" :?:
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostCz 07 cze, 2007 21:46

Nie rozumiem jak mogą pochodzić od modeli Rosjan z OFP, skoro na trailerze nie ma żadnych kwadratów z OFP. Tosz to zwykły reskin, dali im współczesne rosyjskie mudnury i nic więcej. Gdzie Ty widzisz modele z OFP?
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostCz 07 cze, 2007 22:18

A ty przeglądałeś chociaż modele w XAM? Rosjanie są chudzi , krzywi i kwadratowi.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostCz 07 cze, 2007 22:31

Hmm? Jakiś screen może?
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Marcin_BM

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 330
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:49

PostPt 08 cze, 2007 06:56

Ludzie da sie przenosić modele z OFP, przecie to co bis do army zrobil malo sie technicznie rozni od ofp sa tylko texy pod hdr, zreszta jak model z glowa laumy to tez ok wyglada w arma a mozna zrobic na razie cos na wzor tej glowy w ofp.
Ten który rzucił na mnie się niewiele szczęścia miał,Bo wypadł prosto mi na kły i krew trysnęła z rany
Offline
Avatar użytkownika

Jesion

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 20:28

PostPt 08 cze, 2007 08:41

A gdyby je trochę poprzerabiać do standardów army wiadomo, że modele orginalene nie są idealne, ale nowsze modele mogły by się nadawać :?:
Snajperzy u Amerykanów w "strojach naganiacza", wyglądają dobrze i nie widać aby byli krzywi i nie mieli kwadratów.
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostPt 08 cze, 2007 10:40

Chyba za długo grasz w OFP. ;)
Nvm, modele vojaków z ArmA są chyba wyższe od tych w OFP... Wogóle bardziej przypominają człowieka, musiałbyś się napracować, żeby przerobić tych z OFP pod ArmA, ale jak chcesz to rób.
Jedyni żołnierze NAPRAWDE warci przeniesienia to Ci z WPS. :)
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Marcin_BM

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 330
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:49

PostPt 08 cze, 2007 18:19

Na upartego można wrzucić obecnie każdy model z ARMA do 3d max (piechoty tez) tylko z różnym efektem no i piec trza mieć dobry, ja mam slaby wiec lipnie wychodzą. Modele mozna pozniej obrobic i wwalic do o2 tylko duzo z tym zachodu, bo i selekcje trza robic nowe no i popbawic sie ze zmniejszeniem facow w maxie. No ale na upartego to sie da ;)
Ten który rzucił na mnie się niewiele szczęścia miał,Bo wypadł prosto mi na kły i krew trysnęła z rany

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości