Teraz jest Cz 18 kwi, 2024 20:27


WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Firefly

Kapral

Kapral

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): Pn 16 sty, 2006 22:47

WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

PostPn 18 cze, 2007 19:13

Zastanawialem sie dlugo, czemu BIS nie wypuszcza dotad zadnych narzedzi. Czulem, ze cos tu nie gra i oto jest to co przeczuwalem! Dodatek do Arma!!

Arma Expansion pack announced
Written by Cervo
Monday, 18 June 2007
The French game video site http://www.gamekult.com has reported and confirmed here that there will be a data disk for Armed Assault name ArmA : Queen's Gambit, which will feature two real campaigns: Sahrani conflict (probably the original campaign that wasn't ready when Arma was released) and Royal Flush, taking place 18 months after the first conflict.
The datadisk will feature also some mp missions and the 1.08 patch, adding new units, weapons and game updates, and should cost around 25€.


http://www.armedassault.info/index.php? ... wiedzialem

Tak samo jak z Resistance bylo, tez dopiero po dodatku wydali narzedzia
Ostatnio edytowano Pn 18 cze, 2007 19:52 przez Firefly, łącznie edytowano 1 raz
Retired. Unavailable until further notice.
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPn 18 cze, 2007 19:24

No zapowiada się smakowicie, mam nadzieję że dzięki temu dodatkowi ArmA będzie chociaż trochę lepiej chodziła, bo to żadna przyjemność grać na niskich detalach. :]
Ostatnio edytowano Pn 18 cze, 2007 19:49 przez Maćko, łącznie edytowano 1 raz
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostPn 18 cze, 2007 20:03

******* za przeproszeniem! :[

I wszystek połowa kasy zamiast na upgrejd kompa pójdzie na dodatek. No nic... wygląda to przyzwoicie przynajmniej. A jak nie będzie w tym uzupełnieniu wśród obiektów stołu i krzeseł to pojadę i kuku zrobię. :D
Offline
Avatar użytkownika

Marcin_BM

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 330
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:49

PostWt 19 cze, 2007 01:10

***** ale mnie to denerwuje, pany nizele w ***** walą, nowy dodate - chyba ich ********
Tego dodatku nie ma co porównywać do Resa, zobaczcie na jednostki to zwykły retextur albo nieznaczne zmiany modeli z Army. Zamiast dodać to co obiecali czyli np CQB to oni szpanują jakimiś addonami które i tak to lipa przy tym co bo powstało po wydaniu SDK. Lepiej by było jakby ten dodatek skupiał się na silniku bo Arma ma fizykę jak gra z przed paru lat, znacząco ustępje nawet niektórym RTS'om a HDR w Arma to nieporozumienie :puknij:


Spokojniej - Yac
Ostatnio edytowano Wt 19 cze, 2007 07:20 przez Marcin_BM, łącznie edytowano 2 razy
Ten który rzucił na mnie się niewiele szczęścia miał,Bo wypadł prosto mi na kły i krew trysnęła z rany
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostWt 19 cze, 2007 02:02

Marcin_BM napisał(a):Tego dodatku nie ma co porównywać do Resa, zobaczcie na jednostki to zwykły retextur albo nieznaczne zmiany modeli z Army.

Bo chodzi o to aby zarobic a się nie narobić (zbytnio). Przecież i tak kupisz dodatek... Będziesz na nich słał tak że córa koryntu z wieloletnim starzem się będzie czerwienić, ale i tak kupisz dodatek... Nawet jak nie poprawią w nim fizyki (a wszystko na to wskazuje że tak się stanie).

Dlamnie bajer... Jak będe posiadał odpowiedni sprzet aby spokojnie "uciagnoł" ArmA. To w sprzedarzy będzie dostepny ArmAssa w "platynce" za jakieś 50 zł (lub mniej). Ja widze same plusy takiej polityki wydawanictwa. Akurat do tego czasu Vilas (albo jakiś inny utalentowany addonmaker) zrobi fallszów i będzie git malina.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostWt 19 cze, 2007 08:59

Ale z ceną trochę przesadzili.100zł?!


Edit: Sorry Monty.Przejąłem się tą ceną.Już nie będe dawał bezpodstawnych postów ;-)
Ostatnio edytowano Śr 20 cze, 2007 09:25 przez -=SpecNaz=-, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostWt 19 cze, 2007 09:28

No to zacznij kasę odkładać :twisted: , mamy trochę czasu zanim to wyjdzie.


Edit: Przepraszam Monty, to już się nie powtórzy z mojej strony.
Ostatnio edytowano Wt 19 cze, 2007 21:38 przez Maćko, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostWt 19 cze, 2007 12:40

Dla mnie było akurat raczej oczywiste, że Bis już pracuje nad dodatkiem. Ale mam nadzieje, że w polsce wydadzą to w cenie dodatku, a nie nowej gry (25 euro??!!) Ja i tak w pierwszej kolejności muszę kupić ram i dysk :)
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostWt 19 cze, 2007 20:57

-=SpecNaz=- i Maćko - Prosiłbym o bardziej merytoryczne posty, które wnoszą coś do dyskusji. Przestrzegam przed nabijaniem postów...
Obrazek
Obrazek
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostŚr 20 cze, 2007 17:26

Patrzę na nowe screeny, i zastanawiam się, czy coś BiS zrobił z tym z Rahmadi czy poprostu ja mam jakieś inne? :P
Offline
Avatar użytkownika

DeviAnCE

Major

Major

  • Posty: 611
  • Dołączył(a): So 07 sie, 2004 12:09
  • Lokalizacja: Terra

PostŚr 20 cze, 2007 18:04

Czasami wartałoby zajrzeć tu i tam w poszukiwaniu informacji ...


To Porto, wyspa stworzona na potrzeby kampanii "Rahmadi Conflict".
We do not know death... only change. We cannot kill each other without killing ourselves.
Offline
Avatar użytkownika

Marcin_BM

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 330
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:49

PostŚr 20 cze, 2007 21:14

Z tymi addonami to sie przejada bo juz obecnie prawie normalnie mozna robic addony do army, ludzie sie w koncu skapna i powstanie sdk zrobiony przez ludzi, bo chwilowo tylko to hamuje. Wystarczy popatrzec na forum bis i to nad czym tam ludzie pracuja to widac ze bis **** dal i wiele jz jest zrobionych lepszych. Tak jak kiedys pisalem Arma ma mozliwosci i tak jak jedna osoba mi mowila Arme tak naprawde to zrobia gracze. Ale najbardziej ******* to ze ten dodatek malo co wnosi no i ta cena. Nie mowie ze 100zl to jakies wielkie pieniadze ale 200zl (arma + ten shit) za zabugowana i przestarzala gre to juz przesada i nie mam zamiaru wymienac gier ambitniejszych i lepiej zrobionych niz Arma bo lista byla by dluga. ******* mnie tez ich polityka bo faktycznie jak sie dodatku nie kupi to dalszych poprawek nie zainstalujesz, jak im kasy brakuje to niech ida na ulice zarabiac moze im to lepiej wyjdzie niz robienie gier. A ciekawi mnie jeszcze jedna sparwa, manowicie czy zrobia cos z silami konfliktu bo teraz jest tak jakby murzyni walczyly z eskimosami ale z info wynika ze jednak nie. BIS ***** ********* ******* *****
Ostatnio edytowano Cz 21 cze, 2007 06:15 przez Marcin_BM, łącznie edytowano 1 raz
Ten który rzucił na mnie się niewiele szczęścia miał,Bo wypadł prosto mi na kły i krew trysnęła z rany
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostCz 21 cze, 2007 09:00

Ta wyspa Porto mi się bardziej kojarzy z Sahrani, sami widzieliście tytuł Queen's Gambit.Może to będzie coś powiązane z Królestwem Południowe Sahrani?Może jakieś nowe państwa?
"Nie przeszkadzajmy wrogowi, gdy popełnia błąd"

~Napoleon Bonaparte
Offline
Avatar użytkownika

mant3z

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pn 22 maja, 2006 21:26
  • Lokalizacja: Gandza

PostN 24 cze, 2007 20:04

Ogólnie narazie mi się nie podoba, poczekam na pierwsze zwiastuny... może jakieś pierwsze filmiki osób które zakupiły.
Coś mi tu śmierdzi że na płytce znajdą się narzędzia do edycji na które wielu addonmakerów czeka.

... :neutral:
Mów mi milordzie łapserdaku!
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostPn 25 cze, 2007 00:49

Nie zdziwię się, jeśli dodatek będzie wykonany na odwal (parę addonów, nowa wyspa, nowa kampania) i te 100 zeta zapłacimy za narzędzia i za prawo do korzystania z fanowskich addonów (bo by ruszyły trzeba będzie mieć ArmA z odpowiednio wysokim ver. ).
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Następna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron