Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:28


Update 1.01-1.02\ADDONS\CHARACTERS.PBO.UPD cannot be applied

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Ecto

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 21:05

Update 1.01-1.02\ADDONS\CHARACTERS.PBO.UPD cannot be applied

PostPt 20 lip, 2007 07:52

Pomimo błędu, opisanego w poprzedim moim temacie, wedle porad zaczełem instalować patch 1.05. Podczas instalacji pojawia się błąd:
Update 1.01-1.02\ADDONS\CHARACTERS.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
Co robić? Pomoc jest w internecie, ale po hiszpańsku, a ja nie znam... i nie wiem co robić.... robiłem reinstall z usunięciem wszystkich plików z rejestru (regcleaner) plików oraz profil (M. dokumenty/Arma) naprawde mam oryginała, tylko coś jest z tym characters.pbo. Prosze o zrozumienie i wsparcie, według googli jestem praktycznie jedyny z tym błędem! Prosze o wskazówki, które pomogą mi w rozwikłaniu problemu. Z góry dzięki.
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPt 20 lip, 2007 14:02

Przejdź na awaryjny i tam spróbuj zainstalować patch.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

hose

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): So 05 lis, 2005 15:58
  • Lokalizacja: z prowincji

PostSo 21 lip, 2007 08:40

Odinstalowując ArmA trzeba pamiętać też o odinstalowaniu Starforce`a. Jest kilka narzędzi w sieci do tego służących. Samo czyszczenie rejestru z obecności ArmA nic nie da. Ja skorzystałam z z tego, przy podobnych problemach jak Twoje, i pomogło. Ponowna instalacja Arma i patchy przebiegła już bez problemów.
A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of. Oscar Wilde.
A good listener makes more friends than a good talker.
Offline
Avatar użytkownika

Ecto

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 21:05

PostSo 21 lip, 2007 13:00

chodzi o starforce drivers removal?
edit: Niestety nie pomogło :( buuuu
Offline
Avatar użytkownika

Cane

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): N 19 sie, 2007 16:30
  • Lokalizacja: Poznań - Bogucin

PostN 19 sie, 2007 22:20

Witam wszystkich tu obecnych na forum, bo jest to mój pierwszy wpis ;] Ja również mam z tym problem. Udało mi się przejść przez proces weryfikacji plików kopjując bezpośrednio pliki które odmawiały weryfikacj. Dobra jest pomyślałem a ż tu nagle proces patche'owania stanął na 32% mówiąc mi że
"Update 1.01-1.02\ADDONS\AIR.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1" no LOL nie wiem co robić... próbowałem wywalać resztki po starforce i to samo... Błągam o pomoc bo na 1.00 nie da się grać... AHA!! Jak co to moje ARMA jest oryginalne i nie wiem co jest grane z tym patcheowaniem... :neutral: J4 chc3 W4lczyć :bije:
Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostN 19 sie, 2007 22:57

Próbuj zainstalować patch na trybie awaryjnym.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Cane

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): N 19 sie, 2007 16:30
  • Lokalizacja: Poznań - Bogucin

PostN 19 sie, 2007 23:32

Próbowałem i na jedno wychodzi... Ale jakoś przed chwilą zrobiłem ponów próbe i poszło dalej lecz jak znam życie to za niedługo się gdzieś wysypie...

Tak jak myślałem 43% i "Update 1.01-1.02\ADDONS\CHARACTERS.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1" Czytałem na zagranicznych forach i widze że sowieci też mają problemy :) Ale głónie o to chodzi że też nie umieją sobie z tym poradzić. Czy to znaczy, że Armed Assault mam sobie już odpuścić???? No ludzie musi być jakaś s0l1d4rn0ść :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Cane

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): N 19 sie, 2007 16:30
  • Lokalizacja: Poznań - Bogucin

PostPn 20 sie, 2007 08:20

Rozumiem i robiłem tak i niestety nic. Kupiłem Arme w styczniu i jak pierwszy raz instalowałem patche'a 1.05 to wszystko szło gładko. Potem zaczeły się robić jaja jak pierwszy raz reinstalowałem. Specjalnie dla Armeda postanowiłem nawet format zrobić i potem jak instalowałem to tak samo się działo. Pobierałem patche'a z innych źródeł i problem był podobny nie wiem co robić...
Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostPn 20 sie, 2007 10:32

A spróbuj wyłączyć większość programów działających w pulipcie.Mi to pomogło :spoko:
"Nie przeszkadzajmy wrogowi, gdy popełnia błąd"

~Napoleon Bonaparte
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPn 20 sie, 2007 10:40

Patche do Army są jak by to powiedzieć bardzo wymagające. Włącz system powyłączaj wszystkie zbędne procesy systemowe, programy i internet, dopiero w tedy spróbuj zainstalować patcha. Ostatnio jak patchowałem arme to wszystko szło cacy do momentu w którym uruchomiłem internet. Gdy włączyłem przeglądarke patchowanie się wysypało chyba na "Air.pbo", potem zainstalowałem patcha nie uruchamiając niczego innego i się zainstalował.
Spróbuj w ten sposób
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Cane

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): N 19 sie, 2007 16:30
  • Lokalizacja: Poznań - Bogucin

PostPn 20 sie, 2007 10:43

Dzięki będe informował na bieżąco o postępach.. Aczkolwiek pracuje nad inną metodą ale jak mi się uda to o niej napisze ;)

No i odkryłem jak można "spaczować" ARMA do wersji [glow=red]1.05[/glow] gdy pojawiają się jakieś komplikacje. Otóż sposób jest dość prosty aczkolwiek czasochłonny i wymaga cierpliwości i miejsca na dysku :] ...

---===Wszystko robicie na własną odpowiedzialność===---

-Krok I
Instalacja Armed Assault

( jeśli zainstaluje się bezproblemowo to znaczy że wszystko jest O.K. Bardzo ważną sprawą jest też uprzednie nie instalowanie systemu STARFORCE!!! )

-Krok II
Próba instalacji patche'a 1.05

(Teraz trzeba uważne spisywać nazwy addonów które nie chcą się skopiować. Lecz trzeba dla pewności wcisnąć pare razy "ponów próbę" do momętu w którym przerwa między waskakiwaniem kolejnych okienek nie jest większa niż pare sekund. Jeśli taki felerny addon się znajdzie to wtedy klikamy ignoruj i automatycznie instalator pominie ten plik i trzeba pozwolić programowi dokończyć proces updateowania.)

-Krok III
Kopiowanie zainstalowanych do tej pory addonów do innego folderu.

(Wszystkie pliki które zostały updateowane należy skopiować do jakiegoś osobnego folderu najlepiej na pulpicie albo gdzieś indziej byle NIE w folderze "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA". Kopiujemy wszystko równo tyle że bez plików które w jakiś sposób utrudniały. Jeśli problemy się zdażały a adon jednak wgrywał się do końca to wszystko okej i możemy go kopiować.)

-Krok IV
Deinstalacja i ponowna instalacja Armed Assault

(Teraz czas na ponowną instalacje gry po uprzedniej deinstalacji i wykasowaniu folderu)

-Krok V
Ponowna instalacja patche'a 1.05

(I już prawie końcówka. Teraz trzeba obserwować czy instalator updatuje pliki które nie chciały się zaaplikować w poprzedniej instalacji patche'a. System patche'owania "xdelta3" ma to siebie że za każdym razem inne pliki sprawiają mu problemy.)

-Krok VI
Kopiowanie pozostałych adonów

(Bieżemy adony które w poprzedniej instalacji nie chciały kooperować i kopiujemy je do folderu z adonami które zostały zaktualizowane.)

-Krok VII
Kopiowanie do folderu AddOns w folderze ArmA

(teraz wszystkie adony wrzucamy do folderu z armą i nadpisujemy te które są w wersji 1.05 lub jak ktoś woli się pobawić, trzeba wyrzucić wszystkie addony z folderu AddOns bez plików z roszeżeniem pbo.bi.bisign czyli np. air.pbo.bi.bisign. Na miejsce starych addonów umieszczamy zaktualizowane i w zasadzie wszystko powinno być gotowe.)

Mam nadzieje, że udało mi się komuś pomóc. W karzdym razie przypominam, że wszystkie działania wykonujecie na własną odpowiedzialność, a ja tylko wyciągam pomocną dłoń. :twisted: Troszke się rozpisałem ale myśle, że warto dla takiej gry jak [shadow=darkred]ARMED ASSAULT[/shadow][glow=red][/glow]
Obrazek

Obrazek

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron