Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:55


Za mało pamięci wirtualnej

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

Za mało pamięci wirtualnej

PostSo 15 wrz, 2007 12:23

Witam
Robie krótki filmik z Army w programie Windows Movie Maker, bo w nim jestem już obcykany i jest po polsku :] . Problem polelega na tym, ze nie moge go zapisac. Mam zmontowane ujęcia, muzyke, napisy, wszsytko. I kiedy klikam zapisz na moim komputerze, dobieram parametry zapisu. Klikam zapisz i coś mieli, mieli i nagle wyświetla się z boku przy godzinie dymek, z komunikatem "Za mało pamięci wirtualnej" i program przerywa zapisywanie filmu. Próbowałem u brata na kompie, bo ma troche więcej RAMu więc sobie pomyślałem, że moze u niego zapisze. Ale to samo. Próbowałem kilku opcji jakości przy zapisie, skracałem film, sprawdzałem, czy pliki użyte w filmie mają właściwą lokalizację i nic. Wszsytko jest ok. W miedzy czasie nawet miałem kilka formatów i wymieniana karte grafiki. I problem sie powtarza.
You ready!? Let's go!
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostSo 15 wrz, 2007 14:11

Piszesz że masz za mało pamięci wirtualnej, więc musisz sobie ustawić większą ilość. Uwaga pamięć wirtualna to nie jest pamięć RAM !!!

Instrukcja zwiększenia pamięci wirtualnej:
1. Wejdź we właściwości "Mojego komputera".
2. Z okien opcji wybierz: "Zaawansowane".
3. Pojawi się tabela z trzema opcjami : "Wydajność", "Profile użytkownika" i "Uruchamianie i odzyskiwanie" Wybierz ustawienia "wydajności.
4. Pojawi się nowe okno, będziesz miał z opcji do wyboru : "Efekty wizualne", "Zaawansowane" i coś jeszcze, wybierz opcję "zaawansowane".
5. Znowu pojawi się tabela z napisami : "Planowane użycie procesora", "Użycie pamięci" i "Pamięć wirtualna", wybierz polecenie "zmień" w "pamięci wirtualnej".
6. W okienkach z cyframi wpisz minimalny poziom pamięci i maksymalny.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostSo 15 wrz, 2007 16:12

Mam rozmiar początkowy - 768MB
Rozmiar maksymalny - 1536MB

Musze miec pewnośc, do ilu moge, bo jak coś skopię to mnie tata na czołg przerobi i przetopi.
You ready!? Let's go!
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostSo 15 wrz, 2007 16:40

no nastawiłem, żeby system sam określał potrzebną ilośc pamięci wirtualnej... i komp głupieje przy zapise filmu, wszystko sie wyłącza, muli itp. Ale działa zapisuje, thx Yac
You ready!? Let's go!

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron