Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:39


Dowodzenie w ArmA

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

Dowodzenie w ArmA

PostPn 22 paź, 2007 20:23

Mam takie pytanko do graczy, a raczej prosiłbym o podzielenie sie swoimi sposobami na dowodzenie druzyną. W Armie zostajemy rzuceni od razu na głębokie wody i dowodzimy już na początku gry. Nie ukrywam, że dowodzenie sprawia mi nie małą trudność- głównie druzyną piechoty.

Osobiście uskuteczniam następujący sposób: podaje komende: wszyscy powrót do formacji, kiedy sie zbliża kontakt: all stay allert, potem: all engage, all engage at will i gonie do przodu. Dobrze by było gdyby nie to, że ginie mi większość teamu.


Proszę groczy o dzielenie sie swoimi spostrzeżeniami. :D
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 22 paź, 2007 20:44

Ja gdy idąna mnie organizuję zasadzkę, najpierw bombardowanie granatkinaki, potem wsparcie ciężkich i na hurra z krzaków. I osobiście staram siętrzyma bvardziej zwarty szyk, bo w tej grze dalej są za bardzo rozrzuceni na normalnym.

Aha, i jeszcze jedno: Dziele ich na drużyny kolorowe, żeby szybciej padały rozkazy, ale to akurat w OFP robiłem.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 22 paź, 2007 21:58

Jest to jeden z najbardziej nieprzydatnych i bzdurnych opisów jakie ever czytałem. złap to.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

PostWt 23 paź, 2007 07:06

Mi chodzilo glownie o to, aby gracze dzielili sie swoimi doswiadczeniami, a nie o poradnik do gry. Kazdy ma swoje pomysly, niektore z nich moga byc na prawde oryginalne i ciekawe, a nie jakis schemat narzucony przez autora poradnika.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 23 paź, 2007 12:34

Czy Ty to w ogóle przeczytałeś? Czy zobaczyłeś i stwierdziłeś, że Ci się nie chce? SCHEMAT? Ludzie... :|




09.08.2008: BO MÓJ, MYSIU PYSIU
Ostatnio edytowano Wt 09 gru, 2008 03:01 przez Jon, łącznie edytowano 1 raz
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

PostWt 23 paź, 2007 15:27

Jak nie masz ochoty sie wypowiadac to po prostu nie rob tego.
a musze przyznać, że poradnik jest zajefajny.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości