Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:17


Moja misja.Agent

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Artek3333

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 19:17
  • Lokalizacja: Żywiec

Moja misja.Agent

PostPt 07 mar, 2008 18:37

Misja pt: Agent. Jesteś Brytyjskim szpiegiem i decydujesz się na ryzykowne posunięcie aby ratować sojuszników. Misja jest nie typowa, raczej łatwa i krótka posiada overview oraz briefing (bez polskich znaków bo ???)Wykorzystuje Addony które umieszczam wraz z misją, Zachęcam do ciągnięcia i proszę o ocenę łącznie z krytyką.

http://rapidshare.com/files/97759960/Agent.rar.html
Ostatnio edytowano So 08 mar, 2008 14:35 przez Artek3333, łącznie edytowano 1 raz
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostPt 07 mar, 2008 18:59

87MB? Lepiej wypisz addony a misję daj oddzielnie do ściągnęcia. ;)
Offline
Avatar użytkownika

Artek3333

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 19:17
  • Lokalizacja: Żywiec

PostPt 07 mar, 2008 20:16

Ostatnio edytowano Cz 26 cze, 2008 22:21 przez Artek3333, łącznie edytowano 3 razy
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostŚr 19 mar, 2008 18:57

OK, jak dajesz addony to napisz jeszcze jakieś linki, bo Civilians to tak łatwo domyślić się nie da.

Trochę to trwało ale udało mi się przejść :)
Trochę uwag:
- James Bond miał BMW, Aston Martina i piękne kobiety - a my to co, pies? :D
- jaka na wyspę pod okupacją albo co to nikt nie plinuje tam co się dzieje,
- lotnisko na pierwszy rzut oka ma mocną obronę, ale objechałem je na około i podczołgałem się od tyłu do helikopterów i nikt mnie nawet nie zauważył, a kiedy już uruchomiłem maszynkę i zacząłem rzeź nikt nawet nie próbował mnie zatrzymać
- ogółem dobrze, ale np: pilot lepiej za pomocą komendy join dołączyć (dwa razy nie chciał do mnie dołączyć), i darować sobie tyle WP,
- nie wiem czy to wina ECS, czy czegoś innego, ale żeby uratowany pilot wykonał mój rozkaz musiałem go postrzelić a potem first aid, ale to chyba nie twoja wina :]

Ale ogółem zabawa przednia, i wesoło sobie tak postrzelać, szczególnie ze wspomagaczami (ECS, FFN, RHS replacament :] ) , ale troche pracy przed tobą, czekam na następną misję - bawiłem się dobrze :]
Offline
Avatar użytkownika

Artek3333

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 19:17
  • Lokalizacja: Żywiec

PostCz 20 mar, 2008 02:00

Dzięki za opinie. ;-) Jak pisałem wcześniej misja jest łatwa i nie typowa oraz jedna z pierwszych i schematycznie prostych, co do pilota, u mnie za każdym razem dołącza poprawnie, ale pewnie na każdym pececie gra reaguje inaczej. W swoim dorobku posiadam już paręnaście misji, ale wykorzystują masę addonów, na czasie postaram się zoptymalizować jakąś misję i ograniczyć liczbę addonów oraz wrzucić do przetestowania. Na razie narzekam na brak czasu. :neutral: Jeszcze raz dzięki za wypowiedz. :smile:

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron