Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:54


Problem z patchami

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

Problem z patchami

PostPn 23 cze, 2008 21:21

Witam mam duży problem z patchowaniem mojej gry. Najlepiej jeśli opowiem historię od początku: pewnego razu po długiej przerwie postanowiłem znów zainstalować ArmA. Wszystko sie ładnie i pięknie zainstalowało i zaktualizowało. Zaraz po wyjściu patcha 1.14 ściągnąłem go i chciałem zainstalować, ale niestety okazało się , ze gdy próbuje to zrobić pisze, że gra nie jest zainstalowana. Okazało sie, że gdzieś przeniosłem folder główny gry metodą wytnij wklej i niestety zamiast po prostu z powrotem przenieść folder do poprzedniej lokalizacji wpadłem na pomysł, aby ja po prostu przeinstalować. No i zaczęło się wszystko chrzanić! Zainstalowało się ładnie jednak z patchami był problem: ciągle wyskakiwały jakieś errory, które wszystkie dałem ignoruj. Jakoś wszystko działało, jednak po zaktualizowaniu gry do wersji 1.14 zniknęły mi rzeczy z Queen's Gambit: kampania Poker Królewski i jednostki najemników i rebeliantów, oraz wyspa United Sahrani! Została tylko kampania Konflikt Rahmadi. Po paru reinstalkach i oczywiście patchowaniach z errorami jakoś udało mi sie mieć wersję 1.14 nie tracąc Queen's Gambit. Przy uruchamianiu gry wyskakiwał jakiś błąd ale to pikuś, bo jakoś wszystko działało. Niestety po jakimś czasie znowu wszystko się zaczęło krzaczyć i znów mi znikł Queen's Gambit :( W tedy się zdenerwowałem i odinstalowałem grę. Przed wczoraj jednak znów postanowiłem do niej wrócić i niestety znów są problemy przy aktualizowaniu! Tym razem zanim pasek postępu przekroczył 3% miałem 7 errorów :( tak chyba nie powinno być co nie? Przerwałem więc patchowanie i postanowiłem zapytać tu na forum czy może nie da się czegoś z tym zrobić? Dodam jeszcze, że oczywiście mam oryginalnego ArmA i Queen's Gambit i nawet próbowałem ściągać nowe patche z oficjalnej stronki gry i nic to nie dawało!

HAV

PostPn 23 cze, 2008 21:38

Da się, pewno - zacznij od nauki instalowania gier :cojest:

Spróbuj odinstalować arme, wywal pozostałości z Program Files, Moje dokumenty, Documents & settings, usuń wpisy z rejestru... jak będziesz miał pewność, że już wszystko wywaliłeś zainstaluj ponownie.
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

PostPn 23 cze, 2008 22:20

Dzięki, spróbuje jutro i jak edytuje posta jak skończę.

EDIT: No i w pi**u nic nie pomogło tylko straciłem czas! Teraz gra nawet na 1.0 nie chce się włączyć bo jakiś error wyskakuje!
Offline
Avatar użytkownika

mario

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 15 gru, 2004 23:26
  • Lokalizacja: Trzeszczany

PostŚr 30 lip, 2008 14:56

Jak widzę nikt nie odpowiedział. Szkoda bo mam ten sam problem:/. Dodam tylko, że patchowałem Armę normalnie (1.05->1.08), oraz przy użyciu QG (1.0->1.08), ale ciągle to samo :neutral:. Wyskakują błędy "error Addons/CA.pbo [coś tam] xdelta3 error 1". Ktoś wie jak to rozwiązać
PS. Swoją drogą to BIS znowu dał pupy:/. Nawet spatchować gry normalnie nie można :neutral:
Kto nie może dopiąć celu chodź z rozpiętym
życie nie piści, pieśćmy się sami
Jak się ściemni to ci wyjaśnię
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

PostWt 05 sie, 2008 19:05

Najgorsze jest to, że 120 ([ok.70zł za ArmA i ok. 40zł za QG]no nie dokładnie tyle ale coś około) poszło w błoto :(
Offline
Avatar użytkownika

Artek3333

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 19:17
  • Lokalizacja: Żywiec

PostWt 05 sie, 2008 20:57

Próbowaliście przeinstalować system? Miałem podobny problem jak namieszałem z addonami i wyskakiwał jakiś tam niespodziewany i wkurzający error, nie pomogło nawet przeinstalowanie gry, dopiero dokładna re instalacja całego systemu pomogła, to z reguły na wszystko pomaga. :smile:
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostWt 05 sie, 2008 22:04

Jak się zaczyna kombinować, to tak potem jest. Trudno, żeby producent gry przewidział wszystko, co robicie podczas instalacji i syf, który macie w windowsie. Po to są standardowe procedury instalacji, żeby z nich korzystać...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Matte

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Pn 28 lis, 2005 19:09

PostWt 05 sie, 2008 22:19

Ludzie się przyzwyczaili, że kreatory instalacji robią wszystko za nich...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostWt 05 sie, 2008 22:29

Ludzie się nie przyzwyczaili, że instalatory służą również do deinstalacji
Obrazek
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

PostŚr 06 sie, 2008 11:09

Spróbuję, ale jeszcze mam jeden problem kiedy świeżo zainstalowaną grę próbuje włączyć wskakuje cos takiego: "Data file too short 'addons\characters.pbo'."

HAV

PostŚr 06 sie, 2008 11:20

Najpierw to zrób porządek z systemem...

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron