Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:58


Arma w całości po Polsku

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

gerrond

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 13 gru, 2006 21:20

Arma w całości po Polsku

PostN 31 sie, 2008 17:24

Witam,

Mam Arme bez dodatku tj w podst. wersji. Chcialbym jednak miec ja w wersji Polskiej. Narazie ciesze sie tylko polskim menu, edytorem jak i komunikatami, ale chcialbym miec w 100% polska wersje. Nie mam tłumaczonych dialogow. Troszke popatchowalem i jak narazie nie moge poradzic sobie z dialogami. Ktos ma pomysl?

Dodany rodzaj tematu - Monty
Ostatnio edytowano N 07 wrz, 2008 00:06 przez gerrond, łącznie edytowano 2 razy

HAV

PostN 31 sie, 2008 21:52

Ku przestrodze... => viewtopic.php?t=9364
Offline

gerrond

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 13 gru, 2006 21:20

PostN 07 wrz, 2008 00:05

Moze dam tu post z innego forum na ktorym pisalem.

Witam,

Jakis czas temu brat ze Słowacji przesłał mi Arme. Kupil ja bodajze w wersji czeskiej. Powiedzial spoko gierka wiec postanowilem zobaczyc. Faktycznie byla w wersji czeskiej. Pudelko, instrukcja jak i inne bajery byly wlasnie w tym jezyku. Poczytalem troszke na forum i zobaczylem, ze jest mozliwosc zainstalowania patchy international gdzie z czeskiej zrobi sie polska wersja. poinstalowalem do wersji najnowszej nie wiem jaka to wersja 114 czy 115 ale mniejsza o wiekszosc. Gra z czeskiego jezyka przeszla na jezyk angielski. Pogrzebalem w opcjach i zobaczylem zmiane jezyka i do wyboru j. polski. Szybciutko ustawilem i co? Wow jezyk polski. Podjarany postanowilem wkoncu zagrac a tam mina. Streszczenia misji sa spolonizowane, ale dialogi NIE! Czy jest mozliwosc spolonizowania dialogow czy musze kupic wersje Polska. Jesli tak to moze ktos zna jakis Tani sklep online gdzie moge zakupic profesionalna wersje, albo zna rozwiazanie problemu by zrobic wersje polska.

Ps Chcialbym zaznaczyc, ze gra nie jest pracka kopia tylko oryginalna, legalna wersja



Nie rozmawiamu tu o pirackich wersjach.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron