Teraz jest Cz 28 mar, 2024 18:44


Problem z wbiciem na serwa

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

Problem z wbiciem na serwa

PostN 28 wrz, 2008 09:46

Witam mam problem: kiedy próbuje wbić na niektóre servery (właściwie to sie dzieje przy wiekszości) to pisze "Zostałeś wyrzucony z gry" albo "Utracono sesie". Czy może to być spowodowane tym, że zainstalowałem gre z mojej kopii zapasowej? Oryginalna płytka się trochę porysowała i juz nie chce się zainstalowac poprawnie, więc zainstalowałem z kopii jednak cd-key'a użyłem oryginalnego i odpalam gre tez z oryginalnej płytki.
Offline
Avatar użytkownika

Klimueres

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 12:18
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 28 wrz, 2008 19:40

Ja wogole serverow nie widze i nie wiem czemu a mam oryginała, niekiedy zdarzy mi się coś zobaczyć ale to tylko na kilka sekund i też nie wiem czemu.
"Najszybszym sposobem na zakończenie wojny jest jej przegranie."
George Orwell - Eric Arthur Blair 25 czerwca 1903 - 21 stycznia 1950
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

PostCz 02 paź, 2008 13:22

Co do mojego problemu to już go rozwiązałem reinstalując grę. A co do Twojego problemu to może masz filtr włączony aby wyszukiwał servery LAN, a nie Internet.
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostPt 10 paź, 2008 15:21

Powinniscie poszukać gier w necie i znaleźć odpowiednie linki [najlepiej te z 10% danych naprawczych albo więcej] i ściągnąć.

Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron