Teraz jest Pt 29 mar, 2024 02:48


Kilka problemików

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Klimueres

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 12:18
  • Lokalizacja: Kraków

Kilka problemików

PostN 28 wrz, 2008 19:29

Ach więc tak mam kilka problemów i chciałem zapytać jak je rozwiązać otóż:
1. Załóżmy że mam wsiąść do helikoptera, więc wsiadam normalnie(helikopter zanim uruchomi silnik to już będę w nim), po kilku minutach lotu wysiadam, i mam zamiar wsiąść do innego helikoptera ustawiam WP, wsiadaj - załaduj = synchronizuje je, a kiedy przylatuje helikopterem 1 to ten drugi jest już w powietrzu, więc jak ja nie mając drużyny mam do niego wsiąść ???

Chodzi mi o to żeby ten helikopter czekał na ziemi i wtedy gdy ja wejdę do niego żeby wtedy odleciał do następnego WP.
2. Jak zrobić żeby podchodząc do zombie był ładny napis Infection Countdown: 5 min
i wtedy odliczanie zamiany w zombie.
3. A także czy da się zrobić tak żeby jednostki specjalne poruszały się mądrzej tzn. grupa jednostek atakuje razem alfa i bravo, mają zsynchronizować atak (czyt. zaatakować w tej samej sekundzie), wtedy poruszać się taktycznie po mieście, a nie żeby wyskoczył jeden cep i wybił mi 2 kolesi z oddziału(nie mam na myśli rekrut - ekspert w doświadczeniu).


Proszę o odpowiedź chociaż na jedno z tych pytań
"Najszybszym sposobem na zakończenie wojny jest jej przegranie."
George Orwell - Eric Arthur Blair 25 czerwca 1903 - 21 stycznia 1950

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron