Teraz jest Cz 28 mar, 2024 18:23


Wskaźnik laserowy

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Klimueres

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 12:18
  • Lokalizacja: Kraków

Wskaźnik laserowy

PostCz 29 sty, 2009 17:44

Mam problem, szukałem na forum i są ale nie ma nic opisane co, gdzie jak(a po za tym to było do OFP).
A więc jak zrobić żeby żołnierz zaznaczył cel wskaźnikiem laserowym, a A10 lub jakis inny samolot go zaatakował. Ale żeby było tak że jak zołnierz nie zaznaczy to wtedy A10 nie zaatakuje celu.
"Najszybszym sposobem na zakończenie wojny jest jej przegranie."
George Orwell - Eric Arthur Blair 25 czerwca 1903 - 21 stycznia 1950
Offline

VeaVictis

Kapral

Kapral

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Wt 23 cze, 2009 10:22
  • Lokalizacja: lubuskie

PostWt 23 cze, 2009 11:49

Ja robię to tak: Tworzę żołnierza ze wskaźnikiem laserowym. Nazywam go jakoś. Następnie tworzę samolot w locie (AV8-b) i także go nazywam. Dalej tworze wrogie obiekty, lub grupę wrogich czolgów. Ustawiam punkty trasy dla samolotu np jakąś pętlę patrolu, tak aby samolot latał w kółko.Ustawiam wyzwalacz (Radio 0-0-1) i synchronizuję go z ostatnim punktem trasy patrolu samolotu. Tworzę kolejny waypoint (WARTA) na wrogim obiekcie albo grupie czołgów (samolot po uruchomieniu komendą radiową nadleci nad wrogi cel). Ustawiam następny wyzwalacz radio 0-0-2 i nazywam go ODWOŁANIE WSPARCIA.Dodaję kolejny waypoint do trasy samolotu gdzieś dalej od celu i synchronizuję go z odwołaniem wsparcia dla samolotu. Po odpaleniu gry uruchamiamy laserowy oznacznik celu (LD) i kierujemy go na jeden z czołgów/obiektów. Naciskamy 0-0-1. nadlatuje samolot i zrzuca bombę na wrogą grupę. Po eliminacji wszystkich celów odwołujemy samolot (0-0-2). Trzeba pamiętać,że samolot ma ograniczona liczbę bomb, tak więc gdy skończą się one, samolot nadal będzie latać nad celem i może zostać zniszczony km p.lotnicze czolgów, lub inna bron p.lot. która została aktywna.Oczywiście gdy wyłączymy celownik laserowy samolot będzie latać nad celem,ale nie zrzuci bomby. Muszę wspomnieć jeszcze,ze w przypadku ruchomej kolumny wroga trzeba cały czas celować w jednostkę która ma być zniszczona. To tyle, może ktoś zna inny-prostszy sposób, u mnie to działa w 100%. Pozdrawiam
"Spadochroniarze nie umierają... Idą do piekła,żeby sie przegrupować".

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron