Teraz jest Cz 28 mar, 2024 09:55


Poruszanie kamerą w MP

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Elworius

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Pn 03 mar, 2008 19:00
  • Lokalizacja: ...

Poruszanie kamerą w MP

PostPt 10 kwi, 2009 12:27

Witam.

Postanowiłem zrobić film z ArmA. Udało mi się za pomocą AI. Oto efekt (Pierwszy film z tego typu gier, więc nie czepiajcie się zbytnio :PPPP )

KLICK!

Mi się nawet spodobało, ale powiedziałem sobie "Chcę więcej!". Więc zebrałem ekipę i postanowiliśmy nagrać w multi sceny do następnego filmu. I tu pojawia się pytanie, jak zrobić, by tylko określony gracz poruszał kamerą i czy da się to w ogóle zrobić.

PS Wydaje mi się, że ktoś z tego forum kiedyś zrobił w ten sposób film właśnie, widziałem filmik na YT przypadkowo (ale nie jestem pewien, dawno to było)

Pozdrawiam



A rodzaj tematu to co? Ukradli? - Maćko
Ostatnio edytowano Pt 10 kwi, 2009 21:18 przez Elworius, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostPt 10 kwi, 2009 12:39

Hm...
Ustawić jednego z graczy jako 'nadzorcę', wstawić mu konsolę z możliwością włączania/wyłączania graczom
Kod: Zaznacz cały
player_jakiśtam disableUserinput true/false

możliwości kontroli kamery tym poleceniem. Jak na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy...
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline

Elworius

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Pn 03 mar, 2008 19:00
  • Lokalizacja: ...

PostPt 10 kwi, 2009 21:18

Nie bardzo rozumiem, mógłbyś jakoś rozszerzyć swoją wypowiedź?

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron