Teraz jest Pt 29 mar, 2024 02:18


Invasion1944-ArmA v 1.0 wydane

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostN 31 maja, 2009 23:57

No nareszcie! Jeden z moich ulubionych modów.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPn 01 cze, 2009 09:20

Hmm moje wrażenia są takie. Dla mnie wojacy wyglądają ładnie, poprawek wymagają to fakt, ale ładnie. No lotnictwo to jest dupa totalna. Widzieliście Typhoona, o zgrozo! Broń pancerna jest świetna. Panterka to jest po prostu miodek Kubusia Puchatka. Moździerze do poprawki. KMy stacjonarne to już w ogóle. Powinni dać te modele które wojacy dziergają w patkach a nie z OFP żywcem wyciągnięte. Bardzo mi się spodobało to, że żołnierz gdy oberwie to zwija się się z bólu na ziemi. Taki klimacik filmowy to sprawia, a ja to lubię :] Do tego dobrze, że porobili gotowe bunkry z KM i np. robiąc misję nie muszę się pieprzyć z setposami itp. Więcej modeli cywili i partyzantów by się przydało. Wyspy śliczne. Tak btw. Dźwięk "osiemdziesiątki ósemki" powinni zmienić. Ocena ogólna 8-/10 Jest lekki niedosyt, ale I44 jeszcze pokaże na co ich stać.

Mam nadzieję, że pokaże.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 01 cze, 2009 12:02

Mod nie działa.


(już wiem nawet czemu. Instalator robi dwa katalogi addons...)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 02 cze, 2009 17:04

Cóz, mnie się podoba, jednakże jakkolwiek sensowne trafienie czegokolwiek z Garanda...przegieli nieco z podrzutem ;)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 02 cze, 2009 17:12

BAR ma większy odrzut niż M1919 :D


Poza tym ok, Plaża Omaha is totally awesome
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 02 cze, 2009 21:57

Popieram, jednakże te "krzoki" powodują że AI na dłuższą mete nie ma pojęcia co ma zrobić/wariuje/głupieje do reszty
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostCz 04 cze, 2009 15:03

No właśnie, zapomniałem o odrzucie. Przegięli pałę i to ostro. Żeby kogoś walnąć dobrze i w miarę szybko trzeba się kłaść, zaś po położeniu się nasza kochana trawka zasłania widok. Za wielki podrzut i tyle. Czekam na patcha, mam nadzieję, że to poprawią.

Plaża Omaha MIAŻDŻY! Tylko lipa jest taka, że żebym mógł dobrze zagrać to musiałem zniżyć detale na minimum i rozdzielczość do 800x600, ale klimat świetny. W ogóle świetnie to wyglądało, tu krzyki jakieś, wychodzę z barki i już lecą smugi od "czterdziestki dwójki". Tutaj żołnierze się zwijają z bólu, tu znów jakiś żołnierz krzyczy, że skupiają na nas ogień artyleryjski, tu znowu wybuch gdzieś obok, tam znów widzę, że ostatni medyk właśnie zarobił heada. No coś pięknego! (oczywiście piękna misja, a nie śmierć) Takiego klimatu jeszcze nie widziałem! No kurde wszystko wyglądało jak Szeregowiec Ryan. :grin:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Drake1x4

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Śr 18 lut, 2009 20:42
  • Lokalizacja: Katowice

PostN 05 lip, 2009 20:32

Mod niezły, szczególnie kampania. Myślałem że będą lagi przy tylu jednostkach, a tu nic! Płynnie ładnie chodzi. Fakt,że wymaga poprawek, ale i tak dla mnie jest świetna. Przydała by się też duża, ładna wyspa z klimatem Normandii (ta omaha troszkę przymaława)
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu.

http://s17.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=277884

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron