Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:47


Misja "Uciszyć działa!"

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

Misja "Uciszyć działa!"

PostSo 13 cze, 2009 13:36

Witam, oto moja najnowsza misja, która wymaga Invasiona 1944. Wcielamy się w niej w szeregowca 29 dywizji, naszym zadaniem jest zniszczyć baterię czterech dział 88mm.

Misja posiada Intro, speeche, briefing, overview.

Raczej nie należy ona do najtrudniejszych, poziom trudności raczej średni jak dla mnie.

Link do misji.

Invasion 44

Misja wymaga też Editor Update 102, ale tego dodałem do folderu misji ;-)

Miłego grania :smile:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostSo 13 cze, 2009 14:35

Wiem, mam świra na punkcie tego serialu/filmu :twisted: Starałem się też żeby nawet sama misja jak najbardziej przypominała to co było w BoBie, tyle, że nie mogłem się doczekać 101 od Ciebie i zrobiłem na tym na czym się dało :]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostSo 13 cze, 2009 21:02

Uuu to kicha :/ Teraz powoli wszyscy pójdą do AA2 i AA pójdzie na półki :cry:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostCz 09 lip, 2009 14:05

Drake1x4 twój post nie wnosi nic do tematu.

Skasowano.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostWt 21 lip, 2009 22:26

Misję ściągnęłem, zagrałem i tak:

Intro :arrow: Nie długie, ale dobrze zrobione. Bardzo dobra jakość głosów. Dość ładnie wykonane.

Briefing :arrow: Polskie znaki i plus dla ciebie. Rozpisane dobrze, choć przydały by się dodatkowe sekcje, ale nie czepiam się.

Misja :arrow: Dobra, zaczynamy idziemy w kierunku baterii dział. Zaczyna się strzelanina. Moi kompani ostrzeliwują wroga, a ja wchodzę na ten "okop" i wystrzeliwuję Niemców. Mogłeś dodać, żeby stali w jakichś fortecach, lub za workami z piaskiem. Dobra, wykonuję dalej... Przychodzi czas na ostatnią armatę, lecz ludzie stoją dość blisko. Dobra 3 z nich oddało życie, ale cel wykonany. Oddziały SS nie przybyły, dopóki nie zabiłem Niemca wijącego się z bólu, a szukanie trochę zajęło. Przybyły oddziały SS, zneutralizowaliśmy wszystkich. Misja wykonana. Dodam, że nie zaliczyło mi zadania "Zniszczyć wszystkich wrogów". Ocena końcowa 5300 + minusik za 3 zabitych w wyniku eksplozji.

Misję, oceniam na 7/10
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 21 lip, 2009 23:39

Dzięki za zainteresowanie się i zagranie :smile:

Oddziały SS nie przybyły, dopóki nie zabiłem Niemca wijącego się z bólu, a szukanie trochę zajęło.


Niestety to nie zależało ode mnie. Próbowałem to jakoś wyłączyć (w sensie, że ranni będą traktowani jako zabici, nieaktywni), ale niestety nie wiedziałem jak.

Przychodzi czas na ostatnią armatę, lecz ludzie stoją dość blisko. Dobra 3 z nich oddało życie, ale cel wykonany.


To też nie moja wina, ale niestety panowie od I44 przegięli z siłą rażenia TNT jaki np. odrzutami broni.

Tak czy siak dzięki za ocenę ;-)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sejtan

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:26
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostŚr 22 lip, 2009 09:26

slacker7 napisał(a):Dzięki za zainteresowanie się i zagranie :smile:

Oddziały SS nie przybyły, dopóki nie zabiłem Niemca wijącego się z bólu, a szukanie trochę zajęło.


Niestety to nie zależało ode mnie. Próbowałem to jakoś wyłączyć (w sensie, że ranni będą traktowani jako zabici, nieaktywni), ale niestety nie wiedziałem jak.


Trzeba było wstawić wyzwlacza typu "zmiana" z warunkiem damage vojak =< 0.7 i zsynchronizować go z ptk trasy typu przełącz SSmanów. Wtedy przyleźliby nawet jak nie wszyscy będą martwi... wystarczy, że będą ciężko ranni :)
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 22 lip, 2009 13:08

Dzięki Sejtan. Przyda się na przyszłość :smile:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostŚr 22 lip, 2009 14:40

slacker7 napisał(a):To też nie moja wina, ale niestety panowie od I44 przegięli z siłą rażenia TNT jaki np. odrzutami broni.

Tak czy siak dzięki za ocenę


A mimo to Misja i Invasion mi się podoba. Oby więcej na Invasiona :P
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron