Teraz jest Wt 14 maja, 2024 14:34


OFP nie chce sie zainstalować

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

BUBI

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:16
  • Lokalizacja: z Olesna

OFP nie chce sie zainstalować

PostŚr 21 lip, 2004 20:31

pierwsza rzecz to taka ze mam oryginalna platynowa wersje i gdy instaluje juz z drugiej plyty pokazuje mi sie przy koncowce napis ze jest jakis problem i gra sie nie zainstaluje i usuwa z foldera z gra wszystko a plyta jest dobra bo ta druga plyte skopiowalem na dysk i nei bylo problemu z odczytem..pomozcie prosze. probowalem pare razy.......dzieki z gory
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 21 lip, 2004 22:55

Wyłącz instalację Direct x w wersji 8.0 czy tam 8.1 [ Nie pamiętam, ale jest taka opcja przy instalacji... trza wyłączyć i wszystko zadziała :]
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: popmocy- of nie chce sie zainstalowac.

PostCz 22 lip, 2004 09:05

BUBI napisał(a):pierwsza rzecz to taka ze mam oryginalna platynowa wersje i gdy instaluje juz z drugiej plyty pokazuje mi sie przy koncowce napis ze jest jakis problem i gra sie nie zainstaluje i usuwa z foldera z gra wszystko a plyta jest dobra bo ta druga plyte skopiowalem na dysk i nei bylo problemu z odczytem..pomozcie prosze. probowalem pare razy.......dzieki z gory

Miałem jakiś czas temt ten sam problem :D Okazało się iż płytki są dobre, ale było trzeba zrobić reinsalkt windowsa. I tak jak mówił Jonez nie instaluj DXa :)
Offline

BUBI

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:16
  • Lokalizacja: z Olesna

PostPt 23 lip, 2004 23:01

to byl direct x dzieki chlopaki poszlo zainstalowac

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron