Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 11:04


addony

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Fidelio

Kapral

Kapral

  • Posty: 86
  • Dołączył(a): So 28 sty, 2006 19:31

addony

PostSo 09 sty, 2010 21:31

Czołem wszystkim, otóż ostatnio zanudziłem się ArmA 2 i chciałbym po półrocznej przerwie powrócić do przodka i zagrać ponownie w OFP (na modzie Y2K3) ale nie byłem długo na bierząco z tą sceną (zapewne już nic nie powstanie na OFP) i chciałbym zapytać o kilka addonów:

-wojsko NRD/RFN, mam Bundeswerhę ale to nie to
-wyspę imitującą współczesną Sycylię (jakieś miasto ala Palmero wielkości Star Light City i okoliczne wioski i chociaż jedno lotnisko) Pedagnemod nie daje czegoś takiego :(
-jakiś skrypt który by uaktywniał się gdy wchodza oddziały do miasta (CQB) poprawiał by walki w miastach
-jednostki irackie (lotnictwo, pojazdy i piechota) bo IM:UC daje kilka pojazdów i kilku żołnierzy piechoty

Wszystko :) przeszperałem troche http://gamepark.cz ale nie znalazłem tego co by mi odpowiadało. Licze na jakieś propozycje i pozdrawiam.
Offline
Avatar użytkownika

MłodyRzyg

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Pn 21 lip, 2008 20:44

Re: addony

PostSo 09 sty, 2010 21:37

Fidelio napisał(a):-wojsko NRD/RFN, mam Bundeswerhę ale to nie to


W starym vilaspacku jest właśnie NVA i Bundeswehra.
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostSo 09 sty, 2010 21:41

Ściągałeś najnowszego IMUC'a? tam są wszelkie możliwe warianty Irackiej piechoty. Jest tam też BMD, MTLB. T-55 RHS, T-72 RHS, Mi24 RHS i http://ofp.gamepark.cz/?oblast=news&search=iraq ...
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Fidelio

Kapral

Kapral

  • Posty: 86
  • Dołączył(a): So 28 sty, 2006 19:31

PostSo 09 sty, 2010 22:13

Reyhard chodzi ci o to? http://ofp.gamepark.cz/index.php?showthis=10547 w tym nie ma samochodów ni czołgów tylko BRDM MT-LB i BMD1 (miałem to kiedyś ale dawno) i troche piechoty :( gdzie widziałeś ten nowy IMUC? a co do Vilaspacka to właśnie go przetestowałem ale to nadal nie jest to :( mi chodzi o spójny pack tak jak np. LLW albo WP soldiers.
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostSo 09 sty, 2010 22:19

erm? a jakiej piechoty jeszcze potrzebujesz? tam masz ich od kitajskich po rodzimych mundurach... nazwy addonów z czołgami już Ci wymieniłem, jeszcze chyba RHS stworzył ZSU-23 w irackiej wersji.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Fidelio

Kapral

Kapral

  • Posty: 86
  • Dołączył(a): So 28 sty, 2006 19:31

PostSo 09 sty, 2010 22:31

EDIT:No i nikt nie napisze już, w takim razie niech "moderzy" zamkną temat :(
Offline

Szelbo

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 12:57

PostN 01 sie, 2010 07:11

Ziomek,a nie lepiej wziąść addony za BAS??
Tam też są addony irakijczyków i też możesz je wykorzystać!
Opłaca się bo są tam pojazdy i żołnierze z iraku

Na tym forum nie odkopujemy tak starych tematów. Poza tym, zwracaj większą uwagę na pisownię - Clon
Ostatnio edytowano N 01 sie, 2010 10:18 przez Szelbo, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron