Teraz jest Cz 28 mar, 2024 14:32


Original War Mod

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostPn 09 sie, 2010 10:40

Jurij może powinienneś sprawdzić to:
http://www.original-war.info/downloads.php

Co do pose anims - to dzisiaj po zabawie z Frapsem do tego siadam więc efekty będą raczej w miarę szybko. Do statycznych animiacji konfig sobie napisze bez problemu, co do ruchomych, sprawa będzie utrudniona bo tu już muszę konfig dać znajomkowi (sorki Rey ;) ) do zobaczenia czy jest ok. Do jeepa tego zardzewiałego też by się przydały nowe animacje dla cargo - jeśli chcesz go wydać, a tak się składa że mam zrobione dla Karbala 2004 mod, wiec robota to tylko zmienienie trochę pozy.
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Jurij I Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): So 17 lis, 2007 19:48
  • Lokalizacja: Syberia

PostPn 09 sie, 2010 13:46

Bielow podaj adres. Wiszę ci kratę piwa. O OW.info wiedziałem, ale nie miałem pojęcia, że mają takie rzeczy w downloadzie. Z animacjami do jeepa też by było fajnie, tylko że nie wiem co zrobić, żeby nie zachowywał się jak namiot (dostosowuje się do podłoża, co wygląda tragicznie). No ale to nie temat o jeepach tylko o OW mod. Pora na garść screenów:

"W stepie szerokim..." (to jest miejsce przejściowe, na stepie właściwym nie ma nawet drzew)
http://i33.tinypic.com/ig9q4l.jpg


Kopalnia (dalej nad nią pracuję):
http://i33.tinypic.com/5v8v8l.jpg


Strach po lesie chodzić:
http://i34.tinypic.com/httj6q.jpg
(jak nie widać, przybliżcie i się dobrze przyjrzyjcie)


A to właśnie co się z jeepem dzieje:
http://i37.tinypic.com/imqqnk.jpg
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPn 09 sie, 2010 13:58

Czy ostateczny model radzieckiego żołnierza będzie z hełmem, bo w Original War ich nie mieli? Poza tym screeny ciekawe.
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostPn 09 sie, 2010 16:45

Jurij I Gorki napisał(a):Bielow podaj adres. Wiszę ci kratę piwa.

:D Lepiej nie bo potem naprawdę będzie strach po lesie chodzić ;) :twisted:

A to właśnie co się z jeepem dzieje:
http://i37.tinypic.com/imqqnk.jpg


Hmm zobaczę go bo przyznam się szczerze że jeszcze nim nie jeździłem. A do animacji "luzackich" żołnierzy już siadam. Link na pm-a wyśle. :)

Patrząc na screeny jednostki wyglądają bardzo ciekawie. Co do Rosjan to może przygotować dwie wersje żeby był wilk syty i owca cała tzn z hełmem i bez hełmu (za pomocą hidden selections)
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPn 09 sie, 2010 20:00

Jurij, scenariusz misji mam już gotowy już tylko potrzebne mi są addony. Jak dobrze pójdzie to za kilka dni od otrzymania addonów misja i będzie gotowa i zapewniam, że ciekawa.
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

Jurij I Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): So 17 lis, 2007 19:48
  • Lokalizacja: Syberia

PostPn 09 sie, 2010 21:42

3 sprawy.
-Bielow chyba tak zrobię. Tj. hidden selectiony. Na pewno będzie hełm, chustka i taka czapeczka, no i bez nakrycia. Amerykanie tak samo, czyli hełm, chustka i czapka "baseballówka".
-RevER jutro z wieczora wyśle ci link na PW z addonami. Config im się nie zmieni, tak że będe mógł je później edytować a misja zostanie kompatybilna.
- Pooglądałem trochę screenów z innych modów no i trochę mnie one zdemotywowały. W stosunku do reszty moje tekstury (moje, a nie Cane'a) wyglądają tragicznie ;/ No cóż jakoś to przeżyję.
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPn 09 sie, 2010 22:41

Jurij I Gorki napisał(a):Pooglądałem trochę screenów z innych modów no i trochę mnie one zdemotywowały. W stosunku do reszty moje tekstury (moje, a nie Cane'a) wyglądają tragicznie ;/ No cóż jakoś to przeżyję.


Ja tam nigdy nie zwracałem dużej uwagi na tekstury. Dla mnie najważniejsza jest grywalność. Jak jutro mi wyślesz, to pojutrze z samego rana biorę się do roboty. Najpóźniej do niedzieli zrobię misję.
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostWt 10 sie, 2010 17:29

Jurij sprawdź skrzynkę pm. Wysłałem Ci linka do tych statycznych animacji. Jeśli jednak chcesz żeby były tak dobre jak np te z WWIIEC Droga do Caen czy Liberation to potrzebuję modele i broni i postaci żeby było to jak najwierniej odwzorowane. Te statyczne są w miarę uniwersalne i to były moje pierwsze szlify swego czasu w AEF więc szału nie ma ;)
Mam nadzieję że się przydadzą.
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Jurij I Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): So 17 lis, 2007 19:48
  • Lokalizacja: Syberia

PostŚr 11 sie, 2010 21:12

wygrałem z maszyną i znowu mam internet. Bielow właśnie o to chodziło. ruskim tak się spodobały animacje, że poprosili o zdjęcie pamiątkowe przy budowanym czołgu
http://i36.tinypic.com/sw48pw.jpg
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostŚr 11 sie, 2010 21:18

Cieszy mnie to niezmiernie :) resztę animacji - bo się śpieszyć nie będę podeśle koło weekendu. Animacje dla cargo do tego jeepa,pisanie,jedzenie i może zrobię jakąś animkę umierania ale to roboty na parę godzinek. Niemniej jak sam słusznie napisałeś w sumie aż tak się nie śpieszy.

Co do czołgu ! :spoko: Wreszcie jakaś duża maszyna! I te proporcje odpowiednie porównując z OW. Tak trzymać !
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Jurij I Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): So 17 lis, 2007 19:48
  • Lokalizacja: Syberia

PostŚr 11 sie, 2010 22:42

no a jak! w końcu to nie byle co tylko bojowaja maszina piechoty :)
tylko czeka mnie sporo roboty z wieżą i wykończeniem. te wszystkie rury, blaszki, rurki, skrzynki, rureczki no i jeszcze na końcu rury bo o nich też nie można zapomnieć xD

żarty żartami ale teraz wpadła mi pewna myśl do głowy. Nie dałoby się zrobić tak, żeby żołnierze w pozycji "safe" mieli karabiny na plecach i mogli normalnie biegać?
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostŚr 11 sie, 2010 22:53

Jurij I Gorki napisał(a):Nie dałoby się zrobić tak, żeby żołnierze w pozycji "safe" mieli karabiny na plecach i mogli normalnie biegać?


Da radę. To bułka z masłem. Gorzej konfig. Jak sobie poradzisz z konfiguracją to coś takiego Ci zrobię. Ale małe pytanko...
Kobitki będą ? Bo w Original War były i to kilka ... ;) a pytam bo wersji moda alpha technicznego w łapach nie miałem ;)
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPt 13 sie, 2010 18:02

Jeszcze mam takie pytanie: czy będą wieżyczki (manualne i automatyczne) bo przydały mi by sie do misji.
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostSo 14 sie, 2010 11:58

Jurij jak znowu wygrasz z maszyną to pozostałe statyczne będziesz jutro miał na skrzynce i wtedy siadam do ruchomych. W razie gdybyśmy się mijali daj mi spis czego chciałbyś po kolei i ze szczegółami. Bo wspominałeś też coś o jakichś animacjach noszenia skrzynek etc. Ale to bym potrzebował wpierw model skrzynki ;)
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostSo 14 sie, 2010 12:39

Biełow, skrzynki były w wersji Tech Alpha (do ściągnięcia w pierwszym poście)
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron