Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 10:51


Pacific War Mod , I44 Mod - pytania i problemy

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

DVD

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Cz 11 lut, 2010 18:53

Pacific War Mod , I44 Mod - pytania i problemy

PostPt 12 lut, 2010 18:09

Witajcie , jest to mój pierwszy post na tym forum i przepraszam jeśli by ten temat był w złym dziale .

Jakiś czas temu znalazłem tytułowego moda i mam co do niego kilka pytań :

- Skąd mogę ściągnąć właściwą wersję Pacific War Mod ( teraz mam kilka addonów "wrąbanych" do katalogu addonów Resa .
- Mam daną do addonów Iwo Jimę ale przy ładowaniu wyskakuje mi błąd , wedle którego nie mam jakichś addonów z palmami - skąd mogę ściągnąć normalną wersję tej wyspy .
- Jakie znacie najciekawsze addony do tego moda ?

Jesli moderator uzna , że w złym dziale temat jest to proszę przenieść .
Ostatnio edytowano So 13 lut, 2010 18:45 przez DVD, łącznie edytowano 2 razy
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostPt 12 lut, 2010 18:34

1. To dział o OF:DR, czyli taktycznej strzelance autorstwa Codemasters. Właściwy to ten
2. Mod jest martwy http://ofp.gamepark.cz/index.php?showthis=9090
3. Jeśli mimo to kręci cię nekrofilia, albo sam chcesz go dokończyć, to masz link w newsie.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPt 12 lut, 2010 20:40

Radzę zapoznać się z regulaminem forum ;) Temat przeniesiony do odpowiedniego działu, na przyszłość polecam czytać opisy działów.

Proszę również o nadanie odpowiedniego rodzaju tematu, w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline

DVD

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Cz 11 lut, 2010 18:53

PostSo 13 lut, 2010 17:10

Przepraszam za kłopot - poprawiłem chyba to co trzeba .
Dzięki za linki.

Zapytam jeszcze o kilka spraw :
- W kampanii "Oostbreek" czy jakoś tak ( Ta o Market Garden ) w misji w , której bronię skrzyżowania występuje u mnie dość dziwny bug , mianowicie : pierwszy atak - dwie ciężarówki - przyjeżdza w raczej normalnym czasie , za to późniejsze ataki w ogóle nie mają miejsca (chyba ,żę pójdę sobie po nich ) , potem z oddziałem idę na SdKfz250 i oddział giermanców . Gdy tych rozwalę ma miejsce następny atak ( z tej drogi co pierwszy ) , tych też rozwalam ( wszystkich ) a mimo to misji nie mogę ukończyć . Coś źle robię czy bug ?
- W Kampanii demo z I44 gdzy gram w misję z niemieckim snajperem ( co trzeba skroić ciężarówkę od amerykanów ) zaraz po ukończeniu misji wywale mi do windy . Spotkał się Ktoś z czymś takim ?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 14 lut, 2010 08:17

DVD napisał(a):Przepraszam za kłopot - poprawiłem chyba to co trzeba .
Nie do końca.

1 pytanie = 1 topic. Wyjątek: kilka pytań dotyczących jednego zagadnienia. Naprawdę polecam przeczytać regulamin, bo następnym razem tak łagodnie nie będzie. Temat póki co zamykam, potem się wydzieli te drugie pytania.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron