Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 12:09


Podstawowe porady odnośnie edytora misji w OFP{PLATYNOWA}

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

RB1994

Cywil

Cywil

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 30 mar, 2010 18:37
  • Lokalizacja: Podkarpacie-Rzeszów

Podstawowe porady odnośnie edytora misji w OFP{PLATYNOWA}

PostCz 01 kwi, 2010 13:35

[center]Witam jestem nowym użytkownikiem i na początek chciałbym przywitać i pozdrowić całą ''ekipę'' Arma center-forum.Dokonałem rejestracji na tej stronie ponieważ jestem zagorzałym fanem OFP,lecz mało rozeznanym w tworzeniu misji{choć nie będę ukrywał że wiem już dużo} i chciałbym prosić o kilka porad/{nie wiem jak to nazwać,po prostu aby ktoś odpowiedział mi na moje pytania odnośnie edytora}.Dodam że używam OFP z edycji superseller{PL}{oryginał}{z patchem 1.96}.Mam kilka pytań oto one:
1.Jak zrobić{w najprostszy sposób}aby jednostki które np. ustawię koło śmigłowca wsiadły do niego!Tzn.stawiam np. 2 żołnierzy i chcę aby wsiedli do śmigłowca{i aby ten na nich poczekał}i żeby nie byli z nim w grupie,oraz jak śmigłowiec doleci do końca punktu trasy to ma ich wysadzić?.
2.Jak sprawić aby np. ustawiam pusty>wielkokalibrowy km>i stawiam żołnierza który ma być w nim''na pokładzie jako strzelec''tzn.stawiam karabin maszynowy ciężki następnie żołnierza może być np. cywil i chcę aby był strzelcem w km'ie wyżej wymienionym?.
W miarę postępów w tworzeniu moich misji będę dodawał nowe pytania,jak będę potrzebował!.Pozdrawiam i oczekuję na szybką odpowiedź!:-D[/center]
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostCz 01 kwi, 2010 13:44

Priwiet.

I tu koniec uprzejmości. Szkoda, że Twój pierwszy w sumie kontakt z sceną Armacenter skończy się w ten, a nie inny sposób. Tylko dlatego, że nie chciało się przeczytać regulaminu. A konkretnie:

1. Jeden temat = jedno pytanie
2. Używanie opcji szukaj / FAQ - Twoje pytania traktują o naprawdę elementarnych sprawach edytorowych i odpowiedzi na nie dawno zostały udzielone na forum (tak z 5 razy, jak mniemam) i w FAQ. Polecam lekturę - na pewno znajdziesz sporo przydatnych informacji.

:kloda:
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron