Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:02


Nie odnalezione odpowiedzi

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

RB1994

Cywil

Cywil

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 30 mar, 2010 18:37
  • Lokalizacja: Podkarpacie-Rzeszów

Nie odnalezione odpowiedzi

PostCz 01 kwi, 2010 13:53

Piszę nowy topic ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania w faq,podaję je jeszcze raz i mam nadzieję że z tak głupiego powodu temat nie zostanie zamknięty.1.Jak zrobić{w najprostszy sposób}aby jednostki które np. ustawię koło śmigłowca wsiadły do niego!Tzn.stawiam np. 2 żołnierzy i chcę aby wsiedli do śmigłowca{i aby ten na nich poczekał}i żeby nie byli z nim w grupie,oraz jak śmigłowiec doleci do końca punktu trasy to ma ich wysadzić?.
2.Jak sprawić aby np. ustawiam pusty>wielkokalibrowy km>i stawiam żołnierza który ma być w nim''na pokładzie jako strzelec''tzn.stawiam karabin maszynowy ciężki następnie żołnierza może być np. cywil i chcę aby był strzelcem w km'ie wyżej wymienionym?.
W miarę postępów w tworzeniu moich misji będę dodawał nowe pytania,jak będę potrzebował!.Pozdrawiam i oczekuję na szybką odpowiedź![shadow=yellow][/shadow][glow=yellow][/glow][glow=yellow][/glow]
Ostatnio edytowano Cz 01 kwi, 2010 16:34 przez RB1994, łącznie edytowano 1 raz
"Wybierzmy sobie cel i dążac do niego,podporządkujmy mu wszystko,wtedy osiągniemy swoje zamierzenia''-Winston Churchill.Pozdrawiam wszystkich fanów OFP.Greets all fans of OFP.;->
Offline

RB1994

Cywil

Cywil

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 30 mar, 2010 18:37
  • Lokalizacja: Podkarpacie-Rzeszów

Re:

PostCz 01 kwi, 2010 17:46

Przeszukałem dział{tz.szukaj>jak sprawić aby żołnierze wsiedli do śmigłowca>ale nic nie znalazło.W faq też nic.Może po prostu,zamiast kłócić się i wytykać sobie ''regulamin za przeproszeniem''to zaczniemy współpracę.Nie jestem leniwy tylko nie moja wina że na waszym forum wyskakuje mi 600 postów i tam mam szukać!?.Dajmy sobie spokój,od tego jest forum aby na nim pisać i je zapełniać,bez względu na to czy temat był poruszany!.Zamiast zniechęcać użytkowników do ''was''to powinniście ich,wręcz przeciwnie zachęcać!,szczególnie nowych użytkowników!.Pozdrawiam i mam nadzieję że nie zaistnieją między nami zgrzyty!.Temat aktualny.
"Wybierzmy sobie cel i dążac do niego,podporządkujmy mu wszystko,wtedy osiągniemy swoje zamierzenia''-Winston Churchill.Pozdrawiam wszystkich fanów OFP.Greets all fans of OFP.;->
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostCz 01 kwi, 2010 17:56

1. Moderator zamknął twój temat nie bez powodu. Proszę zapoznaj się z regulaminem forum nim założysz kolejny. Konkretnie to punkty 1, 2, 3 i 5 odnośnie zasad publikowania postów.
2. Jak już Yac zauważył - na twoje pytania odpowiedzi padały już niejednokrotnie, pomijam fakt, że pytasz o podstawy edycji misji. Proponuję najpierw zapoznać się dokładnie z edytorem i jego funkcjami nim zaczniesz tworzyć prawdziwą misje ;)
3. Na początek proponuję dokładnie zapoznać się z podstawami edytora i innymi artykułami odnośnie edycji misji w sekcji OFP. Gdy nie znajdziesz rozwiązania wtedy zapytaj na forum pamiętając o zasadzie jeden temat = jedno pytanie.

Na razie zamykam.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron