Teraz jest Cz 28 mar, 2024 17:44


Problem z Misją 36 - Escape from Prison(Ofp Cold war crisis)

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Dylatator

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 14:29

Problem z Misją 36 - Escape from Prison(Ofp Cold war crisis)

PostPt 23 kwi, 2010 16:05

Witam wszystkich na forum.
Mam następujący problem z tą misją, otóż kradnę MI 24 lecę do bazy, gdzie jest jednostka NATO i po wylądowaniu natychmiast zostaję przez nich zastrzelony.
Nie wiem czemu się tak dzieje, gra jest oryginalna wersja 1.46. Jeżeli ma to jakiś związek to w jednej z poprzednich misji użyłem <endmission>, a za niektóre wykonane normalnie czasami miałem czerwone x przy punktacji.
Offline

strzelak

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): So 10 lut, 2007 23:54
  • Lokalizacja: who cares!!!

PostPt 23 kwi, 2010 16:36

Może to być jakiś bug w wersji gry jaką posiadasz, po prostu ściągnij patche (są całkowicie darmowe) i zainstaluj je po kolei aż do ostatniego 1.96. Nie powinno być już potem problemów.
SEMPER FI
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPt 23 kwi, 2010 16:59

strzelak napisał(a):Może to być jakiś bug w wersji gry jaką posiadasz, po prostu ściągnij patche (są całkowicie darmowe) i zainstaluj je po kolei aż do ostatniego 1.96. Nie powinno być już potem problemów.

Aby zainstalować patche do 1.96 włącznie trzeba posiadać dodatek Resistance. Wersja 1.46 to samo Cold War Crisis.

@Dylatator, temat dotyczy misji singleplayer dlatego też tam go przenoszę.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostPt 23 kwi, 2010 19:03

Wygląda na to, że z jakiegoś powodu skrypt nie odłączył cię od grupy specnazu, dlatego dla swoich jesteś "red", bo twoim dowódcą grupy jest ciągle rusek, który prowadził cię do namiotu.

Nic innego jak zaczęcie od nowa chyba nie pomoże.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 24 kwi, 2010 00:12

Może ów rusek się uratował... pewien że wybiłeś wszystkich?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Dylatator

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 14:29

PostSo 24 kwi, 2010 17:53

Jon napisał(a):Może ów rusek się uratował... pewien że wybiłeś wszystkich?

Tego Ruska który prowadził mnie do namiotu zabiłem na pewno co do reszty to nie jestem pewien czy jakiś nie ucieka. A jak wystartowałem śmigłowcem to Rosjanie byli na radarze zaznaczeni na czerwono, więc raczej zostałem odłączony od specnazu, chyba, że to wcale o tym nie świadczy. Dodatek resistance mam zainstalowany. A co do patcha 1.96 to czy mogę go zainstalować od razu bez wcześniejszych, bo mam go na płytce z grą? A co do wypowiedzi Kirety mam zacząć od nowa całą kampanię, bo misję zaczynałem kilka(naście) razy i dalej to samo?
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostSo 24 kwi, 2010 18:27

Misję zaczynałeś kilka razy? Hmm, a może po prostu zaczynałeś zabijanie za wcześnie (tzn, przed odłączeniem). Grasz na czystej flaszce?

Jon: zabicie dowódcy grupy nie przekonwertuje cię z powrotem na bluefor. Postać musi być odłączona skryptem.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 24 kwi, 2010 18:43

Fakt, zapomniałem;


W sumie, podłączam się pod to co mówi Kireta ^
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Dylatator

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 14:29

PostSo 24 kwi, 2010 22:15

Kireta napisał(a):Misję zaczynałeś kilka razy? Hmm, a może po prostu zaczynałeś zabijanie za wcześnie (tzn, przed odłączeniem). Grasz na czystej flaszce?

Jon: zabicie dowódcy grupy nie przekonwertuje cię z powrotem na bluefor. Postać musi być odłączona skryptem.


Tak, od razu jak znalazłem się przy BMP to wsiadałem do niego ich zdejmowałem, teraz poczekałem do nocy i było wszystko ok. Misja zaliczona, uff :-) Wielkie dzięki Kireta :-) a już się bałem, że jakiś poważny błąd się wkradł.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron