Teraz jest Cz 28 mar, 2024 14:57


Poszukiwany trailer

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

Poszukiwany trailer

PostSo 01 maja, 2010 21:43

Szukam starego trailera do OFP Elite, przegrzebałem otchłań youtube niestety bezskutecznie, więc zostaje mi tylko liczyć, że ktoś trzyma go w otchłani dysku twardego,

Co pamiętam:
Trailer składał się z dwóch części. Podkład dźwiękowy pierwszej był bliźniaczo podobny do drugiej połowy (tak od 0:42) Rise Of The Fallen z soundtracku do ArmA 2. Zawierał m.in. strzelanie z MM-1 i rakietą z Bradley'a, zniszczenie BWP z Gustav'a (chyba), oraz przelot Su-25 w szyku na końcu.
Druga połowa to wszystkim znane Lifeless, zawierała filmiki z creditsów CWC, scenki z ataku helikopterem i skoszenie serią nosiciela flagi w MP. Na końcu było zniszczenie M60 rakietą.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

PostPt 14 maja, 2010 08:05

Tu są jakieś filmiki, jednak nie przeglądałem ich zbyt uważniej.
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostPt 14 maja, 2010 17:49

Żaden z nich, choć part 2 i 3 są w znacznej części z jego fragmentów złożone. Tamten był dużo wcześniejszy, znaczna część grafiki wyglądała jeszcze jak w Resistance.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron