Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:37


dźwięki podczas gry mp

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

BUBI

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:16
  • Lokalizacja: z Olesna

dźwięki podczas gry mp

PostN 12 wrz, 2004 12:31

skad sciągnąć dzwieki do gry mp a chodzi np o takie coś jak hey ya jak puszczaja czasami albo kolo który śmiesznie wypowiada "LOL"??
stalin rulez!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostN 12 wrz, 2004 12:36

SOUNDY strasznie lagują gre bez sensu...!!
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

PostN 12 wrz, 2004 12:56

Dźwięki możesz robić sam. Wystarczy plik z dźwiękiem zamienić na *.ogg specjalnymi programami, dostępnymi na www.ofp.bmj.pl . Pamiętaj, że muszą mieć one "rozsądne" rozmiary. Topic na strym forum

Osobiście (tak jak Zabix), odradzam używania soundów - na dłuższą metę zamiast umilać grę, skutecznie ją psują :? .
Offline

BUBI

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:16
  • Lokalizacja: z Olesna

PostN 12 wrz, 2004 13:51

wiem jak je uzysakc ale ja chce calkiem inne
stalin rulez!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostN 12 wrz, 2004 14:13

BUBI napisał(a):wiem jak je uzysakc ale ja chce calkiem inne


nie rozumiem :neutral:
Masz jakiś dźwięk choćby Hymn Polski albo obojętnie jaki inny, masz go jako np. hymnpolski jako dźwięk , specjalnymi programami ze strony www.ofp.bmj.pl zamieniasz plik hymnpolski na hymnpolski.ogg i wrzucasz do x:\OperationFlashpoint\Users\Twój_gracz\sound a w grze wybierasz radiem 0 potem 9 i potem od 1 do 9 (można mieć max. 9 dźwięków) to wszystko. Plik musi mieć określony rozmiar
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
Offline

BUBI

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:16
  • Lokalizacja: z Olesna

PostN 12 wrz, 2004 16:37

nei chodzi mi o to jak to zrobic tylko skad sciagnac jakies fajne wav'y juz rozumujecie??
stalin rulez!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostN 12 wrz, 2004 16:41

Kurde... Albo z netu albo sam nagrywasz ! Zależy co chcesz mieć za dźwięk. Czy silnik czegoś, jakaś krótka piosenka (:P) jakiś hymn, marsz czy co. Najlepiej o dźwieki to załóż temat w OT
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy

Berna

PostSo 28 lip, 2007 16:04

Witam.
Odrazu przepraszam za odgrzanie starego kotleta, ale mam problem z dzwiękami. W FAQ na stronie nic o tym nie pisze jest tylko wzmianka o dzwiękach (ogolnie) które mozna wykorzystac w misjach SP. Mi chodzi o Multiplayer. Chciałbym podczas gry odpalic swój własny dzwięk. Odrazu zaznaczam ze robiłem tak jak wskazał B@rtek. Wpakowałem dzwieki do user\sound, ale niestety... podczas gry nie miałem wyboru dzwięków.
Mój dzwiek zajmuje 62kb, mono, 44100 Hz i jest w formacie ogg. :co:

Co robić :?:
Offline
Avatar użytkownika

Raziel

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): N 30 kwi, 2006 21:36
  • Lokalizacja: Krakau

PostN 29 lip, 2007 04:36

Caly czas mowa o dzwiekach w trybie multi, zreszta sam dzial forum na to wskazuje

dzwiek musi miec max 50kb. wrzucasz do user/sound i podczas gry w panelu dowodzenia znajdziesz 'radio' i 'wlasne', odpalasz 1-9

i jeszcze uwaga od siebie, uzywanie dzwiekow ogg w czasie gry na publicznych serwerach jest powszechnie uznawane za przejaw lamerstwa, wiec nie zdziw sie jak za ktoryms razem dostaniesz kopa
btw na niektorych serwerach jest ograniczenie wielkosci soundow wiec bedziesz musial sie tego pozbyc zeby znowu na nie wejsc.
ObrazekObrazek

Berna

PostN 29 lip, 2007 13:00

Dzieki za info. W koncu ktos podał konkret.
pzdr.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron