Teraz jest Cz 28 mar, 2024 13:38


Wyzwalacz Cel Trafiony

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Paweł1818

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 06:27
  • Lokalizacja: Gdynia

Wyzwalacz Cel Trafiony

PostPt 25 cze, 2010 21:57

Chce zrobić misję coś na miarę tego
http://www.youtube.com/watch?v=jQ4QaHhK ... re=related

Jak trafię mój cel, chce aby włączyl się wywalacz radiowy, (tekst) że Cel został trafiony, i mam udać się do punktu ewakułacjnego, w ciągu 5min bo jak nie zdąrzę to przebędą posiłki wroga w postaci czołgów.

Bo załorzenia tej misji wyglądają tak

Godz 10:50, jestemy przy małej wiosce, tam jest członek ruchu oporu, z którym trzeba się skontaktować, i tak po rozmowie mapa się ładuje ponownie ale teraz jest godzina 11:10, idzemy za członkiem ruchu oporu ktory dał nam Karabin Snajperski z Tłumkiem, i dochodzi do rostajnia z członkiem oporu, który chowa się w odalonej chatce, a ja muszę się udać do wysokiego bloku wejść na dach i czekać na dalże instrukcje, i potem trafić cel, i szypko uciec w ciągu 5 min w znalezonym samochodzie przez człona ruchu oporu, ale jak czas się skączy to misje nadal trwa ale pojawią się Dwa czołgi które nie da się w żaden sposób zniszczyć bo nie mamy rakietnicy.
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostPt 25 cze, 2010 22:10

Rozumiem, że trafić cel = zabić cel, tak?

Stwórz wyzwalacz.
W warunku: not (alive nazwa_celu)
W aktywacji: Zenek SideChat "Cel trafiony" ; tanks = true

Czołgom daj dwa punkty trasy, pierwszy tuż przy nich, drugi tam, gdzie mają dojechać. W pierwszym waypoincie, w warunku wpisz tanks zamiast true. Ustaw opóźnienie na 300 sekund. I tyle.
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron