Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:07


World War II Mod by Reyhard

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostPn 09 sie, 2010 20:28

Dzięki za szybką odpowiedź, można się spodziewać mapy Francji np z Dunkierką?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostPn 09 sie, 2010 20:45

Raczej nie. Owszem w modzie jest sporo map i zapewne większość z nich zostanie wydana jak 3rd party addons w celu uniknięcia batalii na Bif w sprawie praw autorskich (to bym się chyba zajechał jakbym miał każdego autora poszukać) ale Francji i to w epoce 1940 raczej nie przewidujemy tak samo jak w modzie na 100% nie będzie jednostek francuskich z IOF, Holendrów z IOH, Japońców,Polaków (szkoda :/) i jednostek z ACSR. Pozostałe jednostki/wariacje będą :) Więc zabawy na pewno nie zabraknie.

Co do map to pogadam Z Reyem może włączy to:
http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=94624
Bo może robić za niezły substytut wielu map.
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostŚr 11 sie, 2010 22:55

poprzedni post skasowałem żeby nie spamować. a napisałem ten bo edycja nie sprawia że post się wyróżnia...

Edit 23:07 11.08.2010
--------------------------------------
Oczywiście generał los musiał pokrzyżować plany i z powodu braku pozwoleń pewnych addonmakerów -JC,Trenchfeet,King Tiger (nieobecnych od 2007/2008r w świecie ofp/army) zmuszeni jesteśmy odłożyć oficjalną premierę dzięki uprzejmości pewnego pajac o pseudonimie Jdb (I44 team) Ów delikwent który jest gotowy walczyć o prawa wszystkich pokrzywdzonych addonmakerów na świecie... wiec teraz sprawa aktualnie się rozgrywa na szczeblu głównych moderatorów Placebo etc jeśli uda się im skontaktować i zdobyć pozwolenie, i jak długo to potrwa - Bóg jeden raczy wiedzieć...

Więc niniejszym proponuję męczyć Reyharda. Jeśli wyrazi zgodę i poda linka - (wszak paczka jest już gotowa i czeka na wrzucenie na serwer) to być może na długo przed europejską premierą będzie wam dane pograć w moda Reya.(oczywiście nieoficjalnie) Mi ze swej strony opadają ręce gdyż z pozwoleniami walczę od bardzo dawna i to już powoli przestaje być zabawne..
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostŚr 18 sie, 2010 15:43

[center]Obrazek[/center]
Po niemalże* skończonej batalii o pozwolenia jest w końcu możliwe ściągniecie wwII.

Paczka ta, składająca się z addonów setki twórców zawiera chyba w sobie to, co najlepsze z addonów drugowojennych. Podziękowania należą się w szczególności, dla Bielowa, za pisaninę do tych czasem bardzo 'trudnych' ludzi na BiF, Goose, Jona i innych, za testowanie paczki wwII, Paratroopa - testowanie, tekstury, modele i inne takie i innych.


UWAGA: MODYFIKACJA BARDZO NIE LUBI ADDONÓW WWII INNYCH AUTORÓW - NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA PORZĄDEK W KATALOGACH ADDONS i RES\ADDONS!


Pobierz wwII Multiplayer Mod [842MB]
Pobierz wwII Multiplayer Mod Hotfix #1 [984kb]

Pobierz misje SP/MP do modyfikacji [29MB]

Pobierz wwII Extra Pack [147MB]
Extra Pack zawiera podmianki tekstur i wysp zalecane przy grani w paczkę wwII (Sycylia z tym jest cudowna!).
Retextured Malden 1024x1024 by Symbiot and Atherakhia
WGL Texture Replacement Pack by Q
Berghoff Island Replacement

Uwaga, tylko do posiadaczy mocnego sprzętu

Prośba - proszę o nie rozpowszechniania linku do tej paczki, tj nie zamieszczanie jej w newsach i tak dalej. To jest wersja dla Polskiego community, która różni się strukturą i lokalizacją językową! Dla zagranicznego community jest przygotowywana jeszcze osobna wersja (która będzie później standardową wersją, zawierające stringtable angielskie i polskie oraz pierwszą łatkę)

Zapraszam do komentowania!


*Niestety niemalże, znaczy, że wszystkich addonów, co były oryginalnie w paczce wwII, zamieścić nie mogłem. Za jakiś czas, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, te addony powinny zostać dołączone do paczki.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Borsuk

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 15:05
  • Lokalizacja: Tarnów

PostSo 21 sie, 2010 22:05

No nareszcie:)
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostN 22 sie, 2010 18:19

Rey, sprawiłeś, że właśnie instaluję OFP :) Dziękuję :!:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Borsuk

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 15:05
  • Lokalizacja: Tarnów

PostN 22 sie, 2010 18:29

Mam problem z odpaleniem moda. naciskam na ikone mieli coś i tyle :/ Co jest grane?
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostN 22 sie, 2010 19:32

Dwa pytania:
1. Zainstalowałeś wszystkie dodatki z instalatora w modzie?
2. Odpalasz z parametrem -nomap ?

Ja nie mam żadnych problemów.... :co:
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Borsuk

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 15:05
  • Lokalizacja: Tarnów

PostN 22 sie, 2010 20:23

Ok już działa brakowało tego właśnie w skrócie.
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 22 sie, 2010 20:59

Rey, jak wytrzeźwiejesz po Jonezowie, trzeba ciupnąć w WW2...znowu (zamawiam Hetzera)
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostN 22 sie, 2010 23:42

Cóż mogę powiedzieć. Modzik wygląda luks. Jest kilka bugów, ale jest bardzo fajny, mnóstwo stuffu. Najbardziej spodobała mi się animacja opreacji boltem w karabinach :) Najbardziej dokucza mi znów to, że Niemcy trzymają swoje Mausery za kolby.
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron