Teraz jest Pt 19 kwi, 2024 20:03


World War II Mod by Reyhard

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

World War II Mod by Reyhard

PostN 08 sie, 2010 22:10

Zapewne wielu z użytkowników forum kojarzy Reyharda. Zapewne nie każdy z was jest członkiem ACPL CSC i nie posiada dostępu do bogactw tam zawartych :twisted: Rey postanowił to zmienić i podzielić się swoim modem z resztą powiatu/kraju/świata - nie potrzebne skreślić.
Po wielu bojach poszukiwaniu przeze mnie twórców przez fora,pm-y,maile,icq i Bóg jeden wie co jeszcze stworzyły skrzywione pomysły ludzkie ;) nareszcie udało mi się znaleźć odpowiednią ilość pozwoleń która odblokowała temat na Bif (Dla zainteresowanych odsyłam - http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=98932 ). Więc innymi słowy mod zostanie lada moment wydany - bo właściwie jest już gotowy od dawna. Teraz to tylko zostały już kosmetyka i dodawanie nowych rzeczy. Wiec na prośbę Reyharda zakładam tutaj temat aby nasi też wiedzieli co w trawie piszczy bez konieczności wchodzenia na forum BIF.

Co mod będzie zawierał:
-3 strony konfliktu
a. Siły sprzymierzone - USA, UK
b. Państwa Osi
c. Rosja i inne (nazwijmy go umownie blokiem wschodnim)

Będzie to totalna konwersja :
-własny unikatowy konfig
-pozostałe addony wrzucone przez was mogą działać ale nie muszą
-posiadać będzie system pancerza znany wam z Liberation 41-45 jednak poprawiony przez Reyharda (na lepsze)
-to co najlepsze miał ECP jest już w modzie
-kompatybilne w WGL nie będzie ... bo ma go już wmontowanego ;)
-Wbudowany DSAI (Dynamic Sound Ai System) czyli coś jak w Call of Duty
-System budowy - budowania okopów etc
-Przesłuchiwanie więźniów
-Specjalnie zbalansowany do gry
-Zbinaryzowany każdy addon
no i oczywiście w pełni kompatybilny w MP. :)

Ale przede wszystkim będzie zawierał w sobie to co najlepsze a co do tej pory wyszło do IIW.Ś do Operation Flashpoint. Czyli najlepsze z:
-Invasion 44
-Liberation 41-45
-FDF
-Berlin 45
-T_Roc (jeżeli myślicie że macie od niego wszystko to jesteście w dużym błędzie :] udało mi się zdobyć dla tego modu wiele pojazdów, natomiast Reyhard część z nich zaimportuje do moda)
-SLX
-WWIIEC
-John
A także addony stworzone przez Reya tj. Bofors, zupełnie inny mosin i parę innych rzeczy.
etc. etc. etc.

Proszę o wybaczenie że piszę tak ogólnikowo ale temat na BIF jest i każdy może poczytać co i jak. ;) a ja już zapałki w oczy wkładam ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Więcej obrazków, informacji i dokładniejszy opis - jutro po pracy (mojej ;) - nie waszej uwaga do bezrobotnych :PPPP )
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 09 sie, 2010 04:54

Who the nazis fear the most? Who the ladies love the most? AIRBORNE!


Chciałbym zobaczyć wasze miny podczas testów :mrgreen: Paczka jest NIESAMOWITA. Cieszcie się :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

MrGuziczek101

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): So 29 maja, 2010 20:59
  • Lokalizacja: Pruszków

PostPn 09 sie, 2010 07:18

mam nadzieje ze mod bedzie sciskal za jajka ;)
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPn 09 sie, 2010 08:30

Na coś takiego zawsze czekałem. Nareszcie będę sobie mógł pograć w ciekawą II Wojnę. Dziękujemy za ten mod.
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 09 sie, 2010 08:36

Guziczek - zapomnisz jak się nazywasz ;)


Też chętnie sprawdzę ostateczną wersję moda - może Rożek mógłby zahostować na stałe server na tym?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPn 09 sie, 2010 09:44

Chyba pora zainstalować OFP :D
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostPn 09 sie, 2010 10:33

Dzisiaj po południu kolejna porcja screenów za to z dobrych wiadomości co zapomniałem już wczoraj napisać Liberation Team zaproponował że podaruje swoje okopy do moda Reya a ów Rey mam nadzieję że je zaimpletuje do moda ;)

mam nadzieje ze mod bedzie sciskal za jajka ;)
- to pewne jak to że 2 i 2 jest cztery :p
Też chętnie sprawdzę ostateczną wersję moda - może Rożek mógłby zahostować na stałe server na tym?
- Już myślałem że nie zaproponujesz ;)

A co do reszty to aktualnie Reyhard poprawia jakieś błędy jakie się wkradły i produkuje misje do moda. Ja swoim skromnym nakładem sił również się postaram coś dołożyć od siebie we wkład misjowy ;) wiec kiedy tylko błędy,misje oraz readme po angielsku zostaną zrobione można się spodziewać "release".
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPn 09 sie, 2010 10:40

Wiecie może ile będzie GB miała ta paczka?
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPn 09 sie, 2010 10:58

po spakowaniu ok 850mb, po rozpakowaniu zaś koło 2gb.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostPn 09 sie, 2010 19:21

Tak jak obiecałem - robione na szybko i w trakcie testów więc to raczej do combat photography nie pójdą.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Pn 09 sie, 2010 19:25 przez Bielow_Neo_Kid, łącznie edytowano 3 razy
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPn 09 sie, 2010 19:24

Ciekawe. Bardzo dobrze czuć klimat II Wojny. Screeny fajne (spodobał mi się sherman)
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostPn 09 sie, 2010 19:27

RevER napisał(a):Ciekawe. Bardzo dobrze czuć klimat II Wojny. Screeny fajne (spodobał mi się sherman)


RevER - wbrew pozorom ja się spieszę ;) i robię fuszerkę i na zdjęciach naprawdę można to różnie interpretować... ale jak zagrasz to wymiękniesz masz moje słowo :twisted:
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 09 sie, 2010 19:56

Nie tylko Twoje Bielow, nie tylko Twoje :twisted:


Poszukam potem jakiś fotek jeszcze z czasów CFOG'a, mam chyba trochę na dysku z WW2.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostPn 09 sie, 2010 20:05

Jedna rzecz - kiedy dostaniemy :D ?

I druga - jaka mapa została użyta w screenie "ardeny1" ?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Bielow_Neo_Kid

Kapral

Kapral

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Pt 23 kwi, 2010 23:58
  • Lokalizacja: z warszafki

PostPn 09 sie, 2010 20:13

Marshal napisał(a):Jedna rzecz - kiedy dostaniemy :D ?I druga - jaka mapa została użyta w screenie "ardeny1" ?


1. Wlaściwie to podejrzewam że lada moment. Nie chcę się wypowiadać za Reya bo nie wiem kiedy on skończy poprawiać etc. (w końcu 99.99 % roboty jest jego ;) ) ale to już naprawdę jest w tej chwili kosmetyka.
2. Mapa John'a Ardeny, o ile pamiętam wersja Low. Choć z tego co pamiętam nawet Low byłą cholernie zmulająca i albo coś Rey w niej naprawił albo o ile pamiętam z forum 101st parartoop też coś grzebał w tym. Niemniej to były screeny robione podczas misji Rey'a VolksRoad i ten sherman z pierwszego zdjęcia zrobił mi paskudną niespodziankę - niemniej na taką misję czekałem od dawna. Mapa sama w sobie chodzi jak marzenie, a i duża ilość jednostek w misji nie spowodowała spadku FPS.Radzę przetestować ją jako pierwszą po wydaniu ;)
Lubię pozować na twardziela, taki jestem fajny. I tak nikomu nie będzie chciało się fatygować by dać dzieciakowi w mordę. Mogę zgrywać kogoś, kim nie jestem, bo w życiu żem typowy cienias.
Następna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron