Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:51


Polsko-angielski OFP

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Paulie

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 10 sie, 2010 21:11

Polsko-angielski OFP

PostŚr 11 sie, 2010 15:21

Witam, zdecydowałem się powrócić niedawno do Operation Flashpoint. Gra działa mi bez zarzutu. Jedynym moim problemem jest to, że cele misji, a także podsumowanie, które wyświetla się po ukończeniu każdej z nich jest po angielsku. Menu główne, komunikaty podczas gry, mapy oraz niektóre zakładki, które można przeglądać przed rozpoczęciem misji (na przykład skład grupy) są po polsku. Dziwne jest to, że gdy jakiś czas temu grałem w Flashpointa to taka sytuacja mi się nie zdarzyła. Używam wersji z CD-Action, na nią zainstalowałem dodatek Resistance i w końcu patche 1.91 oraz 1.96 ze strony Bohemii, z zakładki "Polish Version". Podczas aktualizacji wersji 1.91 do 1.96 wyskoczył mi jakiś warning, jednak nie przywiązałem do niego zbyt dużej uwagi, ponieważ potem dostałem komunikat o zakończeniu patchowania sukcesem. Czy komuś zdarzył się taki problem z angielskimi celami i/lub wie, jak go rozwiązać?


Sprawa nieaktualna, pomogło przeinstalowanie gry.
Offline

rad

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 18:56

PostPt 13 sie, 2010 20:51

Czyzby Resistance byl w wersji angielskiej?
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostWt 17 sie, 2010 13:36

Hm, ja mam taki problem jeśli spróbuję odpalić starego Flashpointa (1.46 przez Konfiguracja Flashpoint Platinum), a potem z powrotem tego 1.96. Wtedy w pliku FlashpointPreferences.cfg w linijce Language= zmienia się na English. Czyli jakby domyślnie jest po angielsku :co:
ehh anoni
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostŚr 18 sie, 2010 14:01

Koniecznie potrzebujesz odpalać OFP CWC (1.46)? Ja nie widzę sensu za bardzo, ale jeśli już musisz to nie rób tego przez konfiguratory ustawień (bo one właśnie mieszają w tych *.cfg) tylko przez skróty do odpowiedniego *.exe albo jeszcze lepiej przez OFPWatch
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostCz 19 sie, 2010 11:24

Nie, gram na 1.96, tylko kiedyś sobie odpaliłem zeby przypomnieć jak sie grało w starego CWC bez niczego więcej :razz:
ehh anoni

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron