Teraz jest Pt 29 mar, 2024 11:12


Jedna drużyna wchodząca do dwóch pojazdów

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Wojskowy

Kapral

Kapral

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Mielec

Jedna drużyna wchodząca do dwóch pojazdów

PostWt 17 sie, 2010 11:11

Użyłem opcji szukaj i znalazłem coś podobnego ale nie do końca a odpowiedź nie była też idealna.
Robię misję w której bronie kawałek miasta przed naciągającymi z każdej strony sowietami. Moim zadaniem jest utrzymać się dopuki nie dopłyną dwie łodzie i mnie z tamtąd nie zabiorą. Grupa ma 12 osób więc wrazie gdyby wszyscy przeżyli to nie wlezą na jedną łódź. Pasuje mi by reszta mogła wejść na drugą. W sumie w tej misji aż tak potrzebne mi to nie jest bo ja jestem dowódcą ale robię też drugą gdzie będę potrzebował do tego rozwiązania.


C: Proszę dodawać nowym wątkom rodzaj tematu. Tym razem ja dodałem.
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez Wojskowy, łącznie edytowano 1 raz
Offline

ppio95 (Piotr)

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 303
  • Dołączył(a): So 08 maja, 2010 16:04
  • Lokalizacja: Góra Kalwaria

PostWt 17 sie, 2010 12:25

ObrazekObrazekObrazek
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostWt 17 sie, 2010 12:49

Proponuję takie rozwiązanie:

Wstawiasz te dwie łodzie i nazywasz je np. lodz1 i lodz2

Potem wstawiasz drużynę (tu dałem czterech ludków i nazwałem ich kolejno a1,a2,a3,a4(a1 to dowódca).

Drużynie dajesz punkt trasy "RUSZAJ" na plaży, koło łodzi, a łodziom na brzegu. W punkcie trasy lodzi1 w polu warunek wpisujesz (unitReady a1) AND (unitReady a2), a lodzi2 (unitReady a3) AND (unitReady a4). W punkcie trasy drużyny w polu Przy aktywacji wpisz [] Exec "wsiadać.sqs". Teraz jeszcze skopiuj to:
Kod: Zaznacz cały
a1 assignAsCargo lodz1
a2 assignAsCargo lodz1
a3 assignAsCargo lodz2
a4 assignAsCargo lodz2
[a1,a2,a3,a4] orderGetIn true
Exit

i wklej do notatnika. Plik zapisz jako "wsiadać.sqs" (z rozszerzeniem .sqs!) - jest to skrypt. Teraz ten plik wklej do katalogu z misją. I gotowe :smile: Pod warunkiem, że gracz nie jest dowódcą.
ehh anoni

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron