Teraz jest Cz 28 mar, 2024 17:03


Polskie nazwiska- raz są, raz nie

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jethro

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 07 maja, 2010 22:04

Polskie nazwiska- raz są, raz nie

PostSo 30 paź, 2010 21:45

Jak w temacie.

Wiem, że temat polskich nazwisk był już nie raz poruszany na forum, ale tu nie chodzi o nieznajomość readme. Po prostu polskie nazwiska się obraziły i nie chcą z nieznanego mi powodu działać.

Po pierwsze - bez względu na zabiegi rodzime nazwiska nie wyświetlają się na innych wyspach, niż standardowe (sprawdzałem na drago, drago2 i lechistan - co mnie zaskoczyło, bo to polskie wyspy, stąd wnioskuję, że błąd wychodzi raczej ode mnie).

Po drugie - na wyspach standardowych czasami się pojawiają, a czasami nie. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Najpierw przetestowałem na pustej mapie, wstawiając pojedynczą drużynę i stosując się do readme (wklejam w description.ext linijkę
Kod: Zaznacz cały
#include <OFPL_Events\PLident.h>
, po czym w edytorze wstawiam element logiczny Enable polish soldiers names) włączyłem polskie nazwiska. I śmigało. Później zająłem się tworzeniem misji i... zdechło. Próbowałem nawet podmieniać descriptione.ext na skopiowany z misji, gdzie nazwiska działały. Zero efektu. Zawsze mogę to załatwić przez setIdentity, ale kiedy przyjdzie operować większą grupą, to może to być trochę niewygodne.

Co robię nie tak?
Offline
Avatar użytkownika

ktos

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Pn 14 lis, 2005 21:55

PostSo 30 paź, 2010 23:43

Może to być wina tego, że uruchamiasz misję w edytorze. Spróbuj zapisać i odpalić jako Singleplayer.
Offline
Avatar użytkownika

Jethro

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 07 maja, 2010 22:04

PostN 31 paź, 2010 17:07

Sprawdziłem i nic z tego. Nadal mam polskich żołnierzy o nazwiskach np George Dabak.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości