Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 15:31


Przykłady Intro

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

Przykłady Intro

PostSo 04 gru, 2010 08:32

Dokładnie, jak w temacie. Szukam prostych przykładów Intro (kamery :/ ), które mógłbym po prostu wrzucić sobie do folderu z misją, później - podejrzeć je, i na końcu - wykorzystać w misji :] . Zatem można to łatwo ująć - szukam gotowców.

Widziałem już jeden, troszkę bardziej rozbudowany skrycik, który mieści się na Waszej stronce, o tu - jednak link wygasł do pobierajki wygasł (znajduje się na samej dole podstrony). Szukałem także w artykułach i poradnikach na OFPinfo, ale tam też pusto.

Wstyd mi przyznać, że nie miałem nigdy do czynienia z tworzeniem misji, korzystając z zewnętrznych funkcji (czyt. niegdyś korzystało się tylko z edytora :) )
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostSo 04 gru, 2010 12:28

Widzisz, sprawa nie jest taka prosta, bo skrypt intra pracuje albo z wykorzystaniem obiektów ustawionych w edytorze (kamera zajmuje pozycję \ celuje w taki obiekt), albo opiera się na danych pozycji, pobranych z użyciem skryptu camera.sqs. W pierwszym przypadku musiałbyś połączyć misję "gotowca" i swoją, samo wrzucenie skryptu nie wystarczy. Jak skorzystać z tej drugiej metody - dowiesz się z tego poradnika. Mimo, iż do A2, zasada działania jest identyczna.

Co do przykładów... mogę Ci podrzucić moją misję Czerwona Twierdza, którą zrobiłem dawno temu - proszę bardzo (wymaga JAM3 bodajże). Wypakuj .pbo i popatrz, jak tam jest zrobione.
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

PostN 05 gru, 2010 16:44

Na pewno zerknę na tę misję. Dzięki wielkie. Jakby ktoś miał jeszcze wszelkie przykłady to z chęcią bym je tu przytulił :)

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości